‘در نهایت’: قاضی دستور چلسی منینگ را آزادی فوری پس از یک سال در زندان اقدام به خودکشی

این است که در حال توسعه داستان و ممکن است به روز رسانی…

قاضی فدرال آنتونی Trenga در روز پنج شنبه دستور آزادی فوری ارتش ایالات متحده whistleblower چلسی منینگ کمتر از 24 ساعت پس از منینگ تیم حقوقی فاش کرد که او دوره نقاهت در بیمارستان پس از اقدام به خودکشی در زندان است.

متعدد مدافعان حقوق بشر و حامیان در پاسخ به Trenga را با یک کلمه: “در نهایت.” منینگ صرف اکثریت از سال گذشته در William G. walking dead fans, Adult بازداشتگاه در الکساندریا برای امتناع از شهادت به یک هیئت منصفه در مورد ویکی لیکس و موسس آن جولیان آسانژ.

منینگ تیم حقوقی تا به حال در زمینه یک حرکت ماه گذشته خواستار آزادی او و گفت: اواخر روز چهارشنبه که با وجود تلاش برای پایان دادن به زندگی خود موسس هنوز برنامه ریزی برای حضور در یک دادگاه مربوطه جلسه برنامه ریزی شده برای روز جمعه.

Trenga با سفارش (pdf) پنج شنبه لغو شد که شنوایی و دستور آزادی او نوشته است که “منینگ را ظاهر قبل از هیئت منصفه است که دیگر مورد نیاز در آن او را بازداشت دیگر در خدمت هر سرکوبگر هدف است.”

حامیان منینگ استقبال از سفارش برای انتشار در پنج شنبه; آنها همچنین در ادامه به شارژ که او باید هرگز در وهله اول زندانی و آرزو او را به خوبی در بازیابی:

برخی از منینگ را به هواداران و روزنامه نگاران با اشاره به این که منطقه شرقی ویرجینیا قاضی همچنین دستور داد منینگ به پرداخت $256,000 جریمه او تعلق برای امتناع از شهادت.

“او در حال حاضر مبارزه با فقر و فقر اما حداقل او دیگر نمی خواهد در یک سلول زندان ایم” کوین Gosztola, مدیریت سردبیر Shadowproof. “این یک پیروزی در برابر سوء استفاده از هیئت منصفه روند. او ایستاده بود در اصول و تزلزل ناپذیر باقی مانده حتی زمانی که خود او سلامت روانی و جسمانی در خطر بود. او مقاومت به منظور دفاع از آزادی مطبوعات. و او در نهایت برنده هر چند آن تحمیل یک سانحه تلفات در او.”

“دولت ایالات متحده از دست داد,” Gosztola اضافه شده است. “آنها می خواستند چیزی بیش از مسافت قبل از هیئت منصفه و نیروی خود را به گفتن کلمات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ. دادستان باید صبر کنید تا او را به عنوان یک شاهد عینی پیگرد قانونی اگر آسانژ را به آمریکا برای محاکمه.” آسانژ در حال حاضر ایران در لندن, مبارزه با دولت ایالات متحده را به تلاش برای استرداد او است.

گزارشگر ویژه سازمان ملل در مورد شکنجه Nils sd times اعلام کرده که تحت آن شرایط هر دو آسانژ و منینگ را زندانی شده است. در نامه ای به دولت آمریکا در سال گذشته sd times نوشت که منینگ بازداشت شد “باز به تدریج شدید سرکوبگر اندازه گیری مقدار به شکنجه.”

از واشنگتن پست گزارش داد که “هکر جرمی هاموند که او نیز برگزار شد در عمران و تحقیر برای امتناع از شهادت قبل از ویکی لیکس هیئت منصفه شد و همچنین دستور داد منتشر شده توسط Trenga پس از پنج ماه از عمران تحقیر. اما او هنوز هم در خدمت ده سال حکم زندان برای حملات سایبری در سازمان های دولتی مختلف و کسب و کار.”

ملی پیشگیری از خودکشی نجات است 1-800-273-TALK (8255) و بحران خط متن است 741741. هر دو ارائه 24/7, رایگان و محرمانه پشتیبانی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im