آتش می سوزد و کاربردی فن آوری تسهیلات در دریاچه نمک کالج

سالت لیک سیتی — ماموران آتش نشانی از سراسر شهرستان دریاچه نمک در پاسخ به یک آتش سوزی در دریاچه نمک, جامعه, کالج Taylorsville پردیس دوشنبه که فرستاده می شود تا یک مواج ابری از دود قابل رویت از اطراف دره.

خدمه از واحد آتش خودگردان در پاسخ به فروغ حدود 5:20 بعد از ظهر آغاز شده است که در سقف کالج کاربردی تکنولوژی ساختمان با توجه به یکپارچه اطلاعات عمومی افسر رایان را دوست دارم.

“زمانی که ما در صحنه وجود دارد مقدار زیادی از دود,” او گفت:.

بدون آسیب گزارش شد و گفت: هیچ کس در ساختمان در هنگام آتش سوزی آغاز شده است.

ساختمان در حال حاضر تحت ساخت و ساز است که عشق ” او ” سرکوب آتش دشوار است. چرا که بسیاری از دیوارها در ساختمان هستند یا شکسته شده و یا در دست ساخت “آتش است که قادر به حرکت آزادانه را از طریق ساختمان” عشق گفت.

وزش شدید باد در این منطقه روز شنبه نیز مشکلات مطرح شده برای خدمه در صحنه است.

“مشکل اصلی در حال حاضر است که در واقع باد” عشق گفت. “این است که یک ساختمان در حال ساخت که بدان معنی است که وجود دارد نه بسیاری از دیوارهای حاوی آتش … تا باد هل دادن آتش از طریق ساختار است که باعث می شود آن را دشوار برای ما به داخل و مبارزه با آن است.”

علت این است که هنوز هم در دست بررسی است اما عشق گفت: به دلیل آتش سوزی آغاز شده بر روی پشت بام آن می تواند ناشی از یک سیستم تهویه مطبوع و یا مشکلات برق. محققان از دولت آتش مارشال را وارد صحنه در مدت کوتاهی پس از پرواز یک هواپیمای بدون سرنشین بالای ساختمان.

حدود 8:30 p. m. یک ابر بزرگ از دود باقی مانده است اگر چه بسیار عظیم plume قابل رویت از من-15 ساعت پیش بود از بین می رود. عشق گفت: خدمه خواهد بود در صحنه را از طریق شب و به صبح روز سه شنبه. ارزیابی آسیب نمی شد فورا در دسترس است.

تقریبا 75 آتش نشانان در صحنه دوشنبه شب و خدمه از غرب دره شهر, West Jordan, جنوب دریاچه نمک موری و شنی پاسخ داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im