اول کار هیچ آسیبی و یا صبر کنید شاید فقط کمی اگر آن را خوب است برای ما اعتبار

vets_big_fauci_evan_vucci_ap_ca-times.br

عکس اوان Vucci/AP

خیلی برای دکتر ‘What-Do-ما-را-به-دست’ مغلوب ساختن پیشی جستن “مثل یک معجزه” درمان برای کوروناویروس. به تعجب از هیچ کس با اندکی عقل سلیم احتیاط مناسب و ایمان داده های علمی یک مطالعه جدید نشان داده است که روباه-و-تهمت-تبلیغ مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین نه تنها نمی سود COVID-19 بيمار اما کشته شدن تعداد بیشتری از آنها نسبت به کسانی داده استاندارد مراقبت. بزرگترین مطالعه در عین حال از هیدروکسی کلروکین برای اولین بار در گزارش Military.com تجزیه و تحلیل سوابق 368 نر جانبازان بستری با تایید عفونت کروناویروس در جانبازان اداره بهداشت و درمان بیمارستان. از آن داده شده hydroxychloroquineplus مراقبت معمول حدود 28% درگذشت; از کسانی که تنها مراقبت های معمول فقط 11 درصد درگذشت. این مطالعه همچنین نشان داد که هیدروکسی کلروکین ساخته شده تفاوت در نیاز به یک تنفس دستگاه ممکن است آسیب دیده و دیگر اندام – عوارض جدی بلند مشکوک توسط پزشکان است. در برزیل یک مطالعه مشابه به تازگی بسیاری از بیماران دچار آریتمی های قلبی پس از دوزهای بالاتر دارو و پروژه متوقف شد و پس از 11 نفر کشته شدند. در روز سه شنبه تهمت خواسته شده بود در رالی/جلسه توجیهی در مورد ایالات متحده نتایج; او ادعا جهل از آن همراه با تقریبا هر چیز دیگری قبل از jabbering “بدیهی است شده اند وجود دارد برخی از گزارش های خوب و شاید این یکی را خوب گزارش – اما ما به دنبال در آن است.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

آن باقی مانده است دیده می شود اگر کسی که شکست خورده در فروش, استیک, تی شرت, قمار و فاشیسم خواهد شد با این حال نگه داشتن در تلاش برای فروش آنچه که معلوم می شود یک ترکیب کشنده از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین – با تشکر از دکتر Hannity – که مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام “یکی از بزرگترین بازی تعویض” نه فقط در مبارزه با COVID-19 اما “در تاریخ پزشکی است.” با وجود همیشه-استدلال قانع کننده از “فقط یک احساس – من یک پسر هوشمند” و “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ بسیاری از مردم می گویند که…” یک پانل از کارشناسان برگزار شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی فقط صاف کردن توصیه می شود برابر با استفاده از ترکیبی از آنجا که آن را “همراه بود با QTc طولانی شدن بيماران مبتلا به COVID-19” – یعنی: آن را افزایش می دهد خطر مرگ ناگهانی قلبی. بسیاری از ناظران شد unsurprised در نتیجه با توجه به شک و تردید دیرین از پزشکان و منبع قبل از آن توصیه می شود. اشاره کرد یکی “ADDERALL و رژیم غذایی کک گرفته شده را به شما نشان می دهد اثبات نشده دارو در طول یک بیماری همه گیر.” دیگران تعجب اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان حال به سمت قبل از خبر بد آمد و هنگامی که ميانگين توییتهایی علیه سابق خود بازی تعویض آغاز خواهد شد. اما در آنجا گسترده شده بود توافق بر سر گام بعدی: اجازه بازنویسی تاریخ آغاز خواهد شد.

vets_med_fauci_eve1w8exyaa1n2h.png

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im