جولای 9 (UPI) — یک سرباز گارد ملی ارتش شد اولین زن برای پیوستن به Green Berets شنبه, با توجه به U. s. Army Special Operations command.

سرباز در کنار 400 دیگران را دریافت کرد نیروهای ویژه تب و عینک کلاه سبز در طول یک COVID-سازگار با مراسم فارغ التحصیلی نیروهای ویژه مدرک تحصیلی دوره بود که به ریاست سرهنگ ژنرال Fran Beaudette فرمانده کل ارتش ایالات متحده عملیات ویژه فرماندهی.

تبلیغات

“از اینجا شما به جلو بروید و پیوستن به طبقه تشکیل Green Berets که در آن شما را انجام خواهد داد آنچه شما آموزش دیده برای انجام: چالش کشیدن فرضیات شکستن موانع سر و صدا از طریق کلیشه نوآوری و دستیابی به غیر ممکن است” Beaudette گفت: فارغ التحصیلان.

“خوشبختانه پس از امروز ما سبز کلاه بره مردان و زنان را برای همیشه در قلب مردم جا” Beaudette گفت.

ارتش نکردن سرباز نام و دیگر اطلاعات زندگی شخصی و عملیاتی دلایل امنیتی, مقامات گفت.

او اولین زن فارغ التحصیل از آموزش نیروهای ویژه پس از پنتاگون باز همه مبارزه با مشاغل برای زنان در سال 2015 از جمله کسانی که در پنهانی عملیات ویژه جامعه.

برتس سبز شد و یکی از آخرین تکالیف در ارتش بدون هیچ گونه زنان است.

در سال 1980 سروان. کیت وایلدر ملاقات مورد نیاز برای فارغ التحصیل از نیروهای ویژه ارتش, البته, اما نمی شد مجاز به انجام این کار.

وایلدر در نهایت دریافت یک گواهی فارغ التحصیلی اما هرگز در خدمت یک واحد نیروهای ویژه و پس از آن ارتش اجازه نمی دهد زنان به رفتن را از طریق دوره.

سرباز که فارغ التحصیل این هفته بود که در ابتدا مجموعه ای فارغ التحصیل تقریبا yearlong البته در مارس اما تا به حال به تکرار بخشی از آموزش قبل از ادامه به بخش نهایی.

ثبت نام برای انتخاب صنایع دفاعی عضویت در خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im