اول ریاست جمهوری حرکت 12 روز دوم سنت معابد به فاز 2 بازگشایی طول COVID-19 همه گیر

سالت لیک سیتی — ده هفته پس از اولین انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد فاز 1 از بازگشایی روز دوم سنت معابد در طول همه گیر رهبران از روز دوشنبه شروع به حرکت به سمت فاز 2 از بازگشایی کلیسا مقدس ترین ساختمان.

فاز اول محدود reopenings به یک فرمان, ازدواج, شناخته شده به عنوان sealings. امروز 115 از کلیسا 168 معابد را باز کرده اند به انجام ازدواج sealings در مناطق محلی که در آن شرایط بهداشتی مجوز.

فاز 2 آغاز خواهد شد جولای 27, زمانی که 12 معابد خواهد شروع به انجام دو اضافی احکام موقوفات برای زندگی افراد و sealings از کودکان به پدر و مادر در کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

معابد راه اندازی فاز 2 هفته آینده شامل چهار در ایالات متحده آمریکا — Billings, مونتانا, معبد بیسمارک داکوتای شمالی معبد کلمبوس اوهایو معبد و قشلاق نبراسکا معبد. هشت دیگر در حال کپنهاگ دانمارک معبد, فرانکفورت, آلمان معبد فرایبورگ آلمان, معبد, هلسینکی فنلاند, معبد, Seoul, Korea, معبد, استکهلم, سوئد, معبد, تایپه, تایوان معبد و لاهه هلند معبد.

کلیسا رئیس جمهور راسل M. Nelson و مشاوران رئیس جمهور Dallin H. اوکس و هنری B. Eyring همچنین اعلام کرد تغییرات به وقف مراسم است.

“با نگرانی برای همه و تمایل به افزایش معبد تجربه یادگیری تغییرات اخیر شده اند مجاز به معبد وقف مراسم” اولین انتخابات ریاست جمهوری گفت: در انتشار اخبار. “با توجه به تقدس معبد مراسم ما از اعضای ما و دوستان به شرکت در حدس و گمان و یا بحث های عمومی در مورد این تغییرات است. بلکه ما با دعوت از اعضای کلیسا به ادامه به نگاه به جلو به روز هنگامی که آنها ممکن است بازگشت و شرکت به طور کامل در معبد مقدس کار با دعا و سپاسگزاری.”

در مه 11, پس از شش هفته به طور موقت بسته شدن همه کلیسا و معابد به دلیل همه گیر اول ریاست جمهوری بازگشایی شد 10 درصد از آنها را به صورت یک فرمان تنها — ازدواج معبد شناخته شده به عنوان sealings — که فاز 1 از بازگشایی تمام معابد به بهره برداری کامل.

یک آب بندی یک فرمان است که باعث می شود ممکن است ابدی روابط خانوادگی. فاز 2 شامل sealings فراتر از آن انجام شده به مهر ازدواج یک زن و مرد.

هنگامی که یک زن و مرد در حال مهر و موم شده کودکان متولد شده به آنها است که در آن عهد. فرمان آب بندی کودکان به پدر و مادر شامل خانواده هایی که تاریخ کلیسا با کودکان, کودکانی که اتخاذ شده توسط مهر و موم شده پدر و مادر و فرزندان متولد قبل از پدر و مادر مهر و موم شده بودند با هم.

فاز 2 نیز شامل وقف یک فرمان است که در آن اعضای کلیسا دریافت دانش بیشتر و نعمت و اضافه پیمان با خدا است.

در فاز 2, حامی مسکن و لباس و کافه تریا عملیات بسته باقی می ماند.

مرحله 3 باز می شود یک معبد برای همه احکام از جمله پروکسی احکام برای اجداد و باز حامی مسکن و لباس و کافه تریا ، اما رهبران کلیسا نشان داده اند کسانی که پروکسی احکام برای اجداد باز خواهد گشت در یک شیوه ای محدود آنها هنوز مشخص شده است.

فاز 4 بازگشت به بهره برداری کامل هر چند رهبران کلیسا نشان داده اند کامل عملیات متفاوت خواهد بود از آنها قبل از همه گیر. در این مرحله تنظیمات به معبد برنامه ترتیبات صندلی و امکانات ادامه خواهد داد برای افزایش ایمنی.

اولین انتخابات ریاست جمهوری را کامل بیانیه روز دوشنبه:

“مقدس آموزه وعده ها و مراسم از معبد باستانی منشاء و نقطه فرزندان خدا به او به عنوان آنها را بیشتر كند و کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح خود از جمله نقش نجات دهنده عیسی مسیح است.

“از طریق الهام, روش آموزش در معبد تجربه تغییر کرده بسیاری از زمان ها حتی در تاریخ اخیر برای کمک به کاربران در درک بهتر زندگی می کنند و آنچه را که آنها یاد بگیرند که در معبد.

“بخشی از معبد تجربه شامل ساخت مقدس پیمان یا وعده به خدا. اکثر مردم با آن آشنا هستند اقدامات نمادین که همراه با ساخت و مذهبی پیمان (مانند نماز غوطه ور شدن فرد در غسل تعمید و یا نگه داشتن دست در طول یک مراسم ازدواج). مشابه ساده و نمادین اقدامات همراه ساخت معبد پیمان.

“با نگرانی برای همه و تمایل به افزایش معبد تجربه یادگیری تغییرات اخیر شده اند مجاز به معبد وقف مراسم است. با توجه به تقدس معبد مراسم ما از اعضای ما و دوستان به شرکت در حدس و گمان و یا بحث های عمومی در مورد این تغییرات است. بلکه ما با دعوت از اعضای کلیسا به ادامه به نگاه به جلو به روز هنگامی که آنها ممکن است بازگشت و شرکت به طور کامل در معبد مقدس کار با دعا و سپاسگزاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>