اولین کاغذ توالت و ضد عفونی کننده در حال حاضر سکه در آخرین سراسر کشور کمبود

سالت لیک سیتی — در طول اولین هفته از این بیماری همه گیر کوروناویروس Utahns آمار فروشگاه در droves به خرید کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست در حال تخلیه قفسه و تهی ذخیره سازی.

در حال حاضر به عنوان هفته نورد به ماه وجود دارد جدید در سراسر کشور کمبود — سکه ها.

“فدرال رزرو تجربه قابل توجهی کمبود سکه در سراسر ایالات متحده و در نتیجه کمتر از سکه ها در حال رد و بدل و صرف در طول COVID-19 بیماری همه گیر. مانند بسیاری از خرده فروشان و کسب و کار ما در حال تنظیم به طور موقت کمبود در چندین راه” گفت: Aleksandr مارتیندیل یک سخنگوی اسمیت فروشگاه های مواد غذایی.

و سکه کسری بودجه نیست و انتظار می رود به تغییر در هر زمان به زودی.

مارتیندیل شرکت گفت: رهبری شده است “هدایت به اعتقاد کمبود سکه می تواند از طریق ادامه نوامبر است.”

ملی کمبود سکه جاروب در سراسر انواع کسب و کار بخش است که شماره ناشی از این بیماری همه گیر را اختلال در زنجیره تامین و گردش سکه های آمریکایی.

در طول زمان عادی کسب و کار مانند اسمیت درخواست خود را سکه منابع از بانک ها که به نوبه خود درخواست ایشان از بانک فدرال رزرو. این فرایند پیچیده بود در ماه ژوئن زمانی که بانک فدرال رزرو اعلام کرد که رفتن به جلو وجود دارد خواهد بود به طور موقت محدودیتی برای آنچه که بانک ها می تواند درخواست در محله dimes, nickels و سکه با توجه به اخبار صبح دالاس.

فدرال رزرو در بیانیه ای با اشاره به کروناویروس’ تاثیر بر “عادی الگوهای گردشی برای ایالات متحده سکه” گفت: این بیماری همه گیر است “به طور قابل توجهی مختل زنجیره تامین است.”

علت دو قسم است. اول coronavirus قطع کلی انتقال سکه از کسب و کار به کسب و کار به عنوان مشتریان تکیه بر اعتبار و معاملات دیگر که به حداقل رساندن تماس با انسان. دوم تعداد سکه های در حال تولید در سراسر کشور به طور چشمگیری کاهش یافت.

هوارد vicki batman رئیس یوتا انجمن بانکداران گفت: یوتا بانک ها به سادگی قادر به ارائه مقدار زیادی از سکه است که درخواست” توسط کسب و کار و مشتریان.

“ما محدود به آنچه که ما می توانید دریافت کنید, و بنابراین ما باید برای محدود کردن آنچه که ما می توانیم” او گفت:. “ما در حال تشویق مردمی اگر آنها شده است صرفه جویی در سکه خود را و آنها را کلاسیک پنی شیشه در خانه, این امر می تواند زمان خوبی برای پول نقد است که در قرار داده است که به کار در اقتصاد محلی است.”

تولید سکه کاهش یافت و حدود 35 درصد در ضرابخانه ایالات متحده بین ماه های ژانویه و مارس پس از تعداد کارکنان در هر شیفت کاهش یافته بود به اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله.

هر چند اداره ساخته شده است برخی از گام های به سوی بازگشت به حالت عادی مانند اضافه کار روزهای شنبه و یکشنبه به منظور سطح شیب دار تولید به بالا ممکن است در طول تولید 901 میلیون سکه در طول ماه — 13 درصد افزایش از مارس کم است. برای بقیه سال 2020 در نظر دارد به تولید بیش از 1.35 میلیارد سکه هر ماه اخبار صبح دالاس گزارش شده است.

Vicki batman تولید گفت: نرخ سکه است که در واقع بازگشت و بالاتر از نرمال اما وجود دارد مقدار زیادی از ابتلا به تواند انجام شود.

بزرگترین مسئله vicki batman گفت: تغییر در رفتار مصرف کننده به همین دلیل است که مشتریان در حال تشویق به کمک گرفتن سکه های خود را به گردش خون.

“شما را به حساب مشتریان حرکت سکه از کسب و کار به کسب و کار فدرال نه تولید, سکه, این چیزی است که واقعا تعطیل سکه ها در منطقه ما” گفت: Roger کریستنسن معاون ارشد رئیس جمهور بیش بازاریابی و ارتباطات و توسعه کسب و کار در بانک یوتا.

کریستنسن گفت: بانک یوتا است تشویق نهفته کسب و کار برای قرار دادن علائم بر روی درهای خود را اطلاع رسانی به مشتریان در مورد این موضوع. این بانک همچنین با ارسال یک ایمیل به چند هفته قبل درخواست مشتریان را در خود سکه های اضافی در ازای رایگان پیگگی بانک که واقعا کمک کرد, او گفت:.

“ما باید همه این بچه های کوچک که ارسال شده اند این همه پول از لیموناد خود را می ایستد و مسائل و این فقط خنده دار است. آنها بوده است و آوردن آن در و گفتن دوستان خود را در مورد آن و دوستان خود شده اند در آینده” کریستنسن گفت. “این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است.”

در ضمن یوتا کسب و کار در حال تطبیق با محدودیت.

در اسمیت را مارتیندیل گفت: مشتریان می توانید پرداخت خود را به نوع بدهی یا کارت اعتباری به جای استفاده از پول نقد و از طریق “به روز رسانی تکنولوژی” فروشگاه ظرفیت بار سکه تغییر به کارت وفاداری برای استفاده در طول سفر در خرید بعدی ارائه سکه تغییر در یک خط با سکه در دسترس یا دور سفارش تا برای حمایت از موسسه خیریه تلاش.

یوتا فروشگاه ها مشروب نیز نهفته کمبود سکه با توجه به تری چوب مدیر ارتباطات برای وزارت نوشیدنی الکلی کنترل.

او گفت: همه دولت مشروب فروشگاه طرح به ارسال ثبت نام در هر نقدی ثبت نام درخواست مشتریان به “پرداخت با دقیق تغییر بدهی و یا اعتباری” اگر آنها می توانند با توجه به کمبود سکه.

همه کسب و کار گزارش بودن نهفته است.

Stephanie Miller, یک نماینده برای Harmons گفت: این شرکت در فروشگاه دیدن مقدار کمی از پول نقد در معاملات بنابراین کمبود سکه به یک مسئله شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>