Feb. 8 (UPI) — اولین شهروند آمریکایی درگذشت از coronavirus در ووهان چین به عنوان کشور مرگ و میر گذشته افزایش یافت 700 مقامات بهداشتی میگویند.

اضافی از 35000 نفر در سراسر جهان شده اند بیمار توسط ویروس.

سفارت ایالات متحده در چین تایید شنبه که یک نر ایالات متحده شهروند سن 60 سالگی درگذشت روز شنبه در یک بیمارستان ووهان چین مارک اولین شناخته شده مرگ یک شهروند ایالات متحده از وقوع.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus — شناسایی به عنوان 2019-nCoV — به عنوان یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه. 30.

ژاپن نیز در گزارش اول خود را به مرگ در ووهان در روز شنبه با توجه به اعلام وزارت امور خارجه است.

ویروس اعتقاد بر این است که نشات گرفته از یک شرکت-بسته ووهان غذاهای دریایی در بازار چین هوبئی. مقامات بهداشتی برای اولین بار تایید کرد درمان بیماران مبتلا به پنومونی ناشی از یک ویروس ناشناخته در دسامبر. 31. توسط Jan. 14 مقامات نصب مادون قرمز متوسط غربالگری در شهرستان فرودگاه ها و ایستگاه های شناسایی شده است.

در یک جلسه توجیهی روزانه شنبه, چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: 722 نفر مرده بود از coronavirus و 34,546 افراد آلوده در سرزمین اصلی چین تا پایان جمعه.

در سطح جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 320 نفر در یکی دیگر از 27 کشور جهان است.

پکن قرنطینه تمام شهرستانها در هوبئی برای جلوگیری از گسترش ویروس و حدود 60 میلیون نفر تحت محدودیت های مسافرتی با جاده های مسدود شده, ایستگاه های قطار بسته شده و پروازها لغو شد.

هزاران نفر از مردم به دام افتاده در سه کشتی کروز در آسیا به دلیل ویروس. یک کشتی در ژاپن الماس شاهزاده و دیگری در هنگ کنگ, رویای جهانی شده اند قرنطینه. یک سوم کشتی Westerdam شده است تبدیل شده به دور از بنادر مختلف از ترس وجود دارد ممکن است coronavirus موارد در هیئت مدیره.

این ویروس همچنین موجب شده است تا کارخانه ماشین برای رفتن بیکار در چین افزایش نگرانی که کمبود قطعات نیز می تواند تاثیر خطوط مونتاژ در اروپا و ایالات متحده است.

دولت چین اعلام کرده است آن را به طور موقت به نام منحصر به فرد coronavirus خواستار آن رمان coronavirus ذات الریه در انگلیسی.

کمیته بین المللی در طبقه بندی از ویروس ها در نهایت انتخاب نهایی و رسمی نام و نام خانوادگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de