اول ما Coronavirus مرگ در نزدیکی کانادا اما تهمت تایید بسته شدن مرز مکزیک تحت نظر

در حالی که مرگ اولین گره خورده است به طور مستقیم به کروناویروس در آمریکا تایید شد به عنوان محل مصرف شبانه در واشنگتن که به دلیل داشتن مرز مشترک با کشور کانادا منتقدان می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شنبه دوباره خود نشان داد نژادپرستانه و بیگانه وسواس با تایید قبلا گزارش می دهد که خود دولت با توجه به بسته شدن مرز ایالات متحده و مکزیک به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“وجود دارد و پنج بار به عنوان بسیاری از موارد تایید شده از coronavirus در کانادا به مکزیک ایم” سناتور. Jeff Merkley (D-سنگ.). “چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با تمرکز بر شمال ما مرز ؟ من به شما سه حدس بزند اما شما فقط نیاز به یک.”

رویترز گزارش داد اوایل روز شنبه به نقل از یک جفت از U. s. Department of Homeland Security, مقامات که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “است و با توجه به اعمال محدودیت ورود در مرز ایالات متحده و مکزیک برای کنترل گسترش از کوروناویروس” به کشور است. با توجه به ایسنا:

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

مکزیک دولت گفت: در روز جمعه آن را به حال شناسایی سه مورد از عفونت کروناویروس در سه مردانی که تا به حال همه به تازگی از سفر به ایتالیا ساخت کشور دوم در آمریکای لاتین به ثبت نام سریع-گسترش ویروس.

نگرانی حاوی این ویروس در جنوب مرز آمریکا می آید به عنوان برگ برنده دولت نیز وزن ممکن است محدودیت در ورود مسافران از کره جنوبی و ایتالیا و ژاپن.

پرسش دوم خبرنگار در کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید چرا او با تمرکز بر مکزیک, مرز, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در نظر گرفتن بسته شدن هر مرزی که لازم بود و اذعان کرد که تهدید از کروناویروس که از مکزیک به نظر نمی رسد به یک مشکل مهم در این زمان.

در یک رالی در کارولینای جنوبی در شب جمعه تهمت متصل تهدید coronavirus به آنچه که او خواستار “باز کردن مرز” سیاست های دموکرات است که در ادامه به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به ویروس و همچنین به عنوان تاریخ خود را از بی رحمانه مرز سیاست های نژادپرستانه و نظرات هدف مردم از مکزیک و جاهای دیگر در امریکا لاتین.

“این که آیا آن ویروس است که ما در حال صحبت کردن در مورد و یا بسیاری دیگر از بهداشت عمومی را تهدید دموکرات سیاست مرزهای باز است یک تهدید مستقیم به سلامت و تندرستی همه آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>