اولین Utahn مبتلا به کروناویروس آزمایش منفی, سوم, تست مثبت

سالت لیک سیتی — همان روز سوم Utahn از الماس شاهزاده کشتی کروز آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین Utahn به قرارداد این ویروس آزمایش منفی برای اولین بار در نزدیک به دو هفته اقامت در بیمارستان.

“خوب, من فقط اخبار من هراس دارم: من تست کردم مثبت برای coronavirus” علامت Jorgensen ارسال شده در Facebook شنبه شب. “(من) که قرار بود برای انجام یک ویدیو اما من شبیه جهنم است. (من) خواهد شد انتقال به یک بیمارستان محلی در عرض چند ساعت. (من) درجه حرارت نرمال و بدون علائم دیگر. به شکل.”

Jorgensen یکی از سنت جورج تا به حال دو کلیه پیوند های اخیر در 2015. او در نظر گرفته شد پزشکی در معرض خطر در کشتی که یکی از دلایل او و همسر خود را مورد آزمایش قرار گرفتند حتی اگر هیچ یک از آنها تا به حال علائم. همسر خود را به حال یک تب خفیف شب Feb. 14 و تایید شد مثبت روز بعد. او گرفته شده بود از کشتی به یک بیمارستان چند ساعت پس از تایید حتی اگر او تب فروکش کرده بود و او تا به حال هرگز هر گونه علائم دیگر.

علامت Jorgensen است در قرنطینه تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا همراه با یکی دیگر از Utahn ملانی Haering از Tooele. در حالی که آنها پرواز خانه در یک پرواز چارتر توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده و سفارت ایالات متحده آمریکا در ژاپن در هفته گذشته هر دو از همسران خود باقی مانده است در جدا کردن ژاپنی بیمارستان پس از آزمایش مثبت در حالی که قرنطینه در کشتی.

آن دسته از مسافران قرنطینه در بیمارستان ها باید دو تست منفی بازگشت به عقب به منظور آزاد شدن از بیمارستان. پس از آن وجود دارد مورد نیاز از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای ورود به کشور است.

در حالی که جری Jorgensen آزمایش مثبت برای این ویروس در روز دوشنبه (یوتا زمان) جان Haering بود که Utahn تشخیص داده و دریافت برخی از خبر خوب شنبه (توکیو) است.

“همه از آزمون برگشتم منفی — بزاق دهان و بینی سواب گلو گرد و خاک” با توجه به همسرش ملانی Haering. او اعلام کرد که خبر خوبی در یک ویدیو که در آن او را خفه احساسات است. “من فقط خاموش گوشی خود را با او. من می توانم بشنوم دکتر در اتاق خود. … یک تست امشب و فردا آنها را دریافت نتایج و اگر آن را منفی او فقط به پاس چند مورد نیاز برای CDC و او می تواند به خانه می آیند.”

جان Haering شده است مبارزه با پنومونی و همسرش گفت: او می خواهم دریافت تماس از Rep. کریس استوارت. او بارها و بارها تشکر خانواده و دوستان خود برای نوع افکار به صورت جدی به نماز و vibes مثبت است.

“من می دانم که جان بود بسیار … خوب او نوع از پایین” او گفت:. “این خبر فوق العاده است. نماز آثار این خوب vibes مثبت کار و عشق به یک دیگر کار می کند. ببخشید من خیلی احساسی است. من نمی گرفتن مقدار زیادی از خواب. یک آزمون و او را به رفتن به در راه خانه خود را. با تشکر از شما برای همه, با تشکر از شما برای عشق خود را. این فقط اخبار باور نکردنی. نماز کار می کنند.”

ملانی Haering گفت: او مورد آزمایش قرار گرفت در پایگاه نیروی هوایی تراویس اما دریافت نکرده نتایج نشده است.

جری Jorgensen ماندن در یک بیمارستان در فوکوشیما, ژاپن, در حالی که جان Haering است که در انزوا در یک بیمارستان در چیبا. Jorgensen به اشتراک گذاشته شده متعدد فیلم در Facebook از هدیه تحویل داده شده به او از اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران از جمله طیف گسترده ای از میوه های تازه و محلی رفتار میکند.

جان Haering در سوی دیگر تلاش کرده است برای دریافت اطلاعات اولیه از هر خط کروز و یا دولت ایالات متحده مقامات هر چند که به نظر می رسد به تغییر در حال حاضر که استوارت دفتر درگیر است از طرف او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>