مالی حساب: در حال کسری و بدهی چیزی برای ترس ؟

سالت لیک سیتی — دهه بودجه فدرال شاهین با اشاره به ایالات متحده مالی تصویر در پایان جنگ جهانی دوم به عنوان یک مخاطره آمیز بالا علامت آب برای جلوگیری از. تب نمودار نشان می دهد یک خط بالا رفتن به شدت از 1941 تا 1946 زمانی که این کشور بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی — اغلب ذکر شده اندازه گیری مقایسه بدهی های کشور به اقتصادی آن خروجی — به اوج خود رسید و در 106%.

بودجه متعادل طرفداران خواهد شد به روز رسانی خود قدرت امتیاز به زودی.

اقتصاددانان و سیاستمداران و سیاست wonks پیش بینی یک رکورد جدید نسبت خواهد شد که کنگره می گذرد بعدی خود را — و احتمالا نه آخرین — اورژانس هزینه های بسته بندی این ماه برای جلوگیری از ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار به من گفت:” این بزرگترین کسری بودجه پس از جنگ جهانی دوم است.’ من نمی خواهد با استفاده از این نکته بیشتر گفت:” فیل اسمیت ملی زمینه مدیر برای کنکورد ائتلاف یک گروه حزبی که طرفداران “مسئول سیاست های مالی.”

اقتصاددانان و سیاستمداران در هر دو طرف از یک دهه balance-the-بودجه بحث توافق بزرگ هزینه های مورد نیاز برای بلانت همه گیر و سلامت اقتصادی. اما آنها نیز eyeing نصب بدهی که مدتها در انتظار یک فرصت را به را مربوطه موارد بر آنچه محتاطانه سیاست های مالی به این معنی است.

محافظه کاران مالی هستند سیگنالینگ که شکستن رکورد 2020 کسری که پیش بینی شده است به بیش از 4 تریلیون دلار مجموعه صحنه را برای reining در هزینه های دولت فدرال پس از بدترین شیوع کروناویروس را تصویب کرده است.

“همانطور که ملت ما در دراز مدت مالی و موقعیت کارائی شتاب و آمریکا باید سریعا کنگره یک بار دیگر تمرکز بر ملت ما منابع مالی” اعلام کرد یک مارس 30 نامه از 18 محافظه کار گروه به خانه و رهبران مجلس سنا.

بیشتر لیبرال متمایل موسسه بروکینگز اخیرا از کنگره خواست به گرد و غبار و برخی دو حزبی بودجه بندی طرح ها وقتی که می آید زمان برای مقابله با بدهی های ملی است. در میان کسانی که پیشنهاد است, اعتماد, قانون حمایت شده توسط یوتا جمهوریخواه ایالت میت رامنی که به دنبال در نهایت آشتی هزینه با درآمد برای این کشور امنیت اجتماعی و مدیکر و سایر صندوق برنامه های.

در ضمن 60 نفر از اعضای جمهوری خواه مطالعه گروه های محافظه کار ایران خانه انجمن با ارسال نامه ای از خود تپه گزارش شده است.

“کنگره باید جبران آینده COVID-19-مربوط به کسری. با توجه به در حال حاضر بحران مالی فکر هر بیشتر بدهی تامین مالی هزینه های غیر قابل تصور به نظر می رسد” آنها نوشت.

همچنین سنجش حرکت به سمت یک بحث جدی در سیاست های مالی است یوتا دموکرات کنگره بن McAdams که معرفی بلند پروازانه متعادل اصلاح بودجه سال گذشته است. McAdams, که همچنین یک خانه co-sponsor اعتماد, قانون پیش بینی بحث و گفتگو در COVID-19 پاسخ و تاثیر آن بر بودجه فدرال که کنگره آن آغاز می شود روند بودجه برای سال 2021 این هفته است.

اما مقدار زیادی از هزینه های دولت فدرال نیز ایجاد یک لحظه برای یک غیر مومن از نظر کسری مخارج و بدهی. مدرن پولی نظریه که معتقد است که کشورها برای کنترل نرخ ارز خود را می تواند اجرا تا بالاتر کسری به سوخت رشد اقتصادی بدون عواقب منفی به دست آوردن است و مؤمنان در امور مالی و سیاسی عوالم فراتر از دنیای علمی که در آن توسعه یافته است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز نظریه اصلی شعار در دفاع از میزان هزینه های دولت فدرال آن را برای تقویت اقتصاد در برابر ویروس: “این پول ما است … آن را ارز ما. ما می تواند آن را اداره کند او گفت:” در یک کنفرانس خبری در اواخر ماه مارس است.

و Randall Wray, یک استاد اقتصاد در کالج بارد که نویسنده با نفوذ کتاب و مقاله در مدرن پولی نظریه بیش از دو دهه است که با اعتماد به نفس ترس از آینده بدهی حساب خواهد اثبات این نظریه درست پس از سال ها در حاشیه اقتصاد است.

“قبل از همه گیر MMT بود به نام دیوانه,” او گفت:. “این فرصت را برای همه برای دیدن است که هیچ یک از پیش بینی ها در مورد چیزهای بد داشتن به کسری می پیوندند.”

نیاز به صرف

Wray می شود هیچ استدلال از محافظه کاران مالی نیاز برای کسری هزینه های برای تقویت اقتصاد شده است که در سقوط آزاد از مستندات و سفر از محدودیت های تحمیل شده بود در اواسط ماه مارس حاوی ویروس است. بیش از 30 میلیون نفر باید در زمینه بیکاری و نرخ بیکاری ایالات متحده در ماه آوریل بدترین رکود بزرگ.

پس از کنگره تصویب برنامه های متعددی برای تقویت اقتصاد از طریق COVID-19 بحران دفتر بودجه کنگره پیش بینی کسری بودجه — تفاوت بین آنچه که دولت خرج می کند و آنچه در آن جمع آوری مالیات — خواهد رسید که یک رکورد $3.7 تریلیون دلار در این سال است. قانونگذاران در حال مذاکره با هزینه یکی دیگر از tranche از اورژانس هزینه های این ماه است که می تواند بیش از 500 میلیارد دلار.

انتخابات سال سیاست اما در حال رنگ آمیزی آخرین بحث بر سر فدرال کمک. مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا در برابر کمک به حزب دموکرات به رهبری آمریکا و شهر نیویورک تایمز در گزارش روز دوشنبه با وجود درخواست توسط حزبی سازمانهای دولتی و رهبران محلی فدرال دلار برای نرم کردن تاثیر اقتصادی.

وزارت خزانه داری با این نسخهها کار با فدرال رزرو این کشور بانک مرکزی برای دریافت کمک مالی اضطراری به حساب های بانکی از کسانی که به آن نیاز دارید. رئیس بانک فدرال جروم پاول به تازگی التماس کنگره به کنار نگرانی که تهاجمی نجات برنامه تولید خواهد شد و بدهی های بیش از حد.

“من مدت طولانی است که یک مدافع نیاز برای ایالات متحده به بازگشت به یک مسیر پایدار از مالی دیدگاه” پاول گفت. “این است که زمان عمل در آن نگرانی. این زمان برای استفاده بزرگ مالی قدرت ایالات متحده را به انجام آنچه ما می توانیم برای حمایت از اقتصاد و سعی کنید برای دریافت از طریق.”

Wray و دیگر پیروان مدرن پولی نظریه نمی تواند بیشتر موافقم. اما هزینه های ما را از یک فاجعه است که تنها نیمی از این مسئله است.

بر خلاف بودجه متعادل بازها او را می بیند شوم میزان بدهی های متحمل شده برای کشیدن کشور از رکود و مبارزه با یک جنگ جهانی به عنوان یک نقطه بالا برای ایالات متحده’ اقتصاد است.

او توضیح می دهد که چگونه این وام کمک به حداکثر رساندن کشور منابع و سوخت دوران بی سابقه ای گسترش که در نهایت خطاب می ترسید بار بدهی. کنگره نمی وحشت و عجله به پرداخت آن در زمان جنگ بدهی در عوض رشد اقتصادی اجازه بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی به کوچک در طول زمان.

“ایالات متحده از جنگ جهانی دوم به عنوان یک کشور توسعه یافته که در آن ما رفت به جنگ جهانی دوم به عنوان یک کشور در حال توسعه با فقر همه جا. این قرارداد جدید به علاوه جنگ جهانی دوم ساخته شده است که ما مدرن آمریکا,” او گفت:. “بنابراین من فکر می کنم همان چیزی که می تواند اتفاق می افتد در این زمان اگر ما را انتخاب کرد که راه.”

آشغال اقتصاد’

در حالی که محافظه کاران مالی به نظر می رسد در هیئت مدیره با هزینه های کشور را از یک بحران آنها عقب نشینی به سنتی که فعلا رکورد میزان بدهی انباشته شده از سال کسری بودجه غیر قابل تحمل است در دراز مدت.

این روشن است که هشدار دهنده وضعیت بدهی را نمی خواهد ثابت خود را” مایا MacGuineas رئیس کمیته حزبی برای یک مسئول بودجه فدرال در بیانیه ای گفت: هفته گذشته در پاسخ به رکورد قرض گرفتن. “برای بازگشت به موضع قدرت ما نیاز به مدیریت همه گیر بازگشت اقتصاد به یک دوره رشد و پس از آن را به ما بدهی به پایین به سطوح قابل کنترل.”

اسمیت با کنکورد ائتلاف و دیگران که ضجه و زاری کنگره نیست امکان استفاده از پیش همه گیر سال رشد برای از بین بردن کسری هزینه و کاهش بدهی های ملی گفت: انجام این کار پس از همه گیر را تصویب کرده است تهدید به افزایش نرخ تورم و جمعیت خصوصی قرض گرفتن.

رامنی گفت: ترس آمریکا نمی تواند بدهی های خود را برآورده می تواند درایو نرخ بهره در اوراق بهادار خزانه داری که فروخته شده به سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای تامین مالی دولت است. بهره بدهی دولت است که سریعترین رشد بخش سالانه بودجه فدرال اسمیت گفت.

McAdams که موافق با همه کسانی که نگرانی بیشتر بلانت در ارزیابی خود از اقتصاددانان استدلال می کنند که عواقب بالونی بدهی های ملی هستند و پر از شکوفه.

“مدرن نظریه پولی است که ناخواسته اقتصاد,” او گفت:. “بسیاری از اقتصاددانان را به شما بگویم که بی بند و کسری بودجه صرف خواهد شد در نهایت گرفتن با ما و ما شروع به دیدن تورم و افزایش ارزش دلار بی ارزش.”

یک نظرسنجی که توسط دانشگاه شیکاگو در سال گذشته از اقتصاددانان بالا هیچ توافق بر جنبه های اساسی از تئوری.

روند گرم شدن کره زمین

Wray دارای اب و هوای این انتقاد برای سال, اما گفت که تاریخ اقتصادی متحمل شده است از نظریه خود را. شرایطی متفاوت از یک چرخه به بعد او گفت: رکود اقتصادی فعلی غیر معمول است چرا که مستند سفارشات در سراسر کشور که هر دو ناشی از عرضه و تقاضا به کاهش است. این ناهنجاری می تواند در نتیجه تورم اما تجربه اخیر از بالا رفتن از رکود بزرگ نشان داده است که نه تورم و نه نرخ بهره افزایش مقدار زمانی که اقتصاد را تقویت می کند.

که تا حد زیادی با توجه به آنچه مربوط به مطبوعات به عنوان یک توصیف “در نزدیکی اشتهای سیری ناپذیر” برای وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق بهادار. Wray معتقد جاذبه به اصطلاح Treasurys است چرا که دولت نمی خواهد به طور پیش فرض در آن بهره پرداخت پس از آن کنترل پول خود را.

ملت $22 تریلیون بدهی “وثیقه پشت کل سیستم مالی جهانی. این امن ترین دارایی در سیاره زمین, شاید در کل جهان باشد.”

در سال گذشته تعداد بیشتری از اقتصاددانان و ناظران گرم به این واقعیت است که بدهی دولت است که نمی شود به عنوان ترسید آن را به عنوان است. در یک بسیار با اشاره به سخنرانی سال گذشته اولیور بلانچارد سابق اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول تحت فشار قرار دادند پشت در بلند مدت برگزار اجماع است که افزایش بدهی دولت به ناچار عواقب منفی داشته باشد.

“قرار صراحت بدهی های عمومی ممکن است هیچ مالی هزینه” بلانچارد گفت: در خروجی سخنرانی به عنوان رئیس جمهور آمریکا, اقتصادی, انجمن. “احتمال که دولت آمریکا می تواند انجام بدهی و هزینه های آن می تواند موضوع بدهی و رسیدن به کاهش بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی تا کنون که بدون نیاز به افزایش مالیات ها بعد در آن بالا است.”

در حالی که ورای استدلال می کند که جنبه های منفی از بدهی دولت ناچیز است و آمریکا نیست و هزینه کافی برای رسیدگی به آن مشکلات اقتصادی و اجتماعی او اذعان دارد که سیاستمداران که خود را در آغوش تئوری می توانید پرداخت قیمت. در میان کسانی که باید دفاع و پشتیبانی مدرن نظریه پولی برای پرداخت خود را برای ایده های بزرگ هستند و از سوی دیگر ، برنی ساندرز که حمایت جهانی بهداشت به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری و کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز که پرده سبز در آمریکا برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی سال گذشته است.

اما ورای گفت: دیگران او را ملاقات کرد, با بیش از سال ها ترجیح می دهند برای حفظ نظرات خود را به خود را دارند.

“ما صحبت های آنها را از طریق آن. گفتند: بله من این را درک کنند. اما من نمی توانم بگویم این کار را در مکان های عمومی,’ ” Wray گفت. “که همیشه پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de