فیشر Sand & Gravel اهدا $1.28 B برای ساخت دیوار مرزی

مارس 19 (UPI) — یک داکوتای شمالی شرکت ساخت و ساز به خود جلب کرد که بررسی دقیق برای یک قرارداد قبلی برنده $1.28 میلیارد مرزی دیوار قرارداد ساخت و ساز در اوایل ممکن است.

فیشر Sand & Gravel جدید قرارداد اعلام نشده توسط وزارت دفاع که چند اعطا مرز دیوار قرارداد و یا با گمرک و مرز گشت اما گزارش شده توسط Arizona Daily Star.

این مجموعه به صندوق حدود 42 کیلومتر دیوار در مرز آریزونا از نگلس به مرز شرقی از Tohono O’odham ملت است.

در دسامبر فیشر Sand & Gravel اهدا شد 400 میلیون دلار برای ساخت یک دیوار در نزدیکی Yuma County, Ariz.

مدیر عامل شرکت Tommy Fisher علنا مبارزه برای دیوار قرارداد و پرداخت $145,000 به بحث در مورد مرز دیوار با قانونگذاران و سپاه مهندسان ارتش.

فیشر انتخاباتی برانگیخته عمومی تحسین از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بلکه اتهامات بی تاثیر از دموکرات-و ممیزی از پنتاگون بازرس کل که مقامات می گویند هنوز ادامه دارد.

که ممیزی هنوز ادامه دارد.

فیشر گفته است که او می تواند به ساخت یک دیوار ارزان تر از دیگر پیمانکاران اما جایزه جدید به فیشر در مورد هزینه $30 میلیون نفر در هر مایل از دیوار آن را گران تر از دیگر قراردادهای دیوار — و ساخت دیوار یکی از بزرگترین فدرال پروژه های زیربنایی در تاریخ آمریکا است.

حدود 180 مایل ساخته شده از ژانویه 2017 اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد Wolf هفته گذشته گفت که او انتظار دارد که برای دیدن به عنوان بسیاری از 400 کیلومتر از تکمیل دیوار این سال است.

دموکرات کنگره خواستار توقف به مرز پروژه های ساخت و ساز این بهار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما DoD اهدا متعدد قرارداد برای ساخت و ساز از جمله دیگر که کشیده اند انتقاد با توجه به هزینه های بالا و امکان نفوذ ناروا.

در مارس بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.) و تشکر. Bennie تامپسون (D-Miss.) خواسته بازرس کل وزارت دفاع به بررسی میلیارد و 569 میلیون مرز دیوار قرارداد تعلق می گیرد در اوایل ماه است که به BFBC یک مونتانا-بر اساس شرکت که مدیر عامل دارای سابقه کمک های مالی برای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان به خوبی به عنوان دیگر خواه نژادها.

نامه خود همچنین با اشاره به بالا در هر مایل هزینه BFBC پیشنهاد پروژه — در مورد $33 میلیون نفر در هر مایل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net