پنج کشور جهت مدارس به میان COVID-19 شیوع

مارس 13 (UPI) — فرمانداران از, مریلند, اوهایو و میشیگان جدید مکزیک و اورگان دستور داد تمام مدارس در کشورهای خود را به نزدیک در حالی که فرماندار کنتاکی توصیه می شود آنها درهای بسته خود را به عنوان آنها در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان اعلام تعطیلی مدارس و در میان دیگر اقدامات دولت به تصویب رسید در روز پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دولت ثبت آن جامعه انتقال مرگبار COVID-19 virus به معنی آلوده بیمار شناخته شده قرار گرفتن در معرض این بیماری است. دولت 12 تایید COVID-19 بيمار با توجه به آن بخش از سلامت.

هوگان به خبرنگاران گفت: توسعه نشان می دهد دولت در حال ورود به یک مرحله جدید از آلودگی و باید انتظار تعدادی از عفونت در مریلند “به طور چشمگیری و به سرعت در حال افزایش است.”

“تمرکز اصلی ما در حال حاضر تبدیل از مهار به شدت در حال کار برای کاهش و محدود کردن گسترش ویروس” او گفت:. “…ما معتقدیم که همه ما نیاز به اقدامات جدی برای محدود کردن روز به روز تعاملات و فعالیت های, و همه ما نیاز به انجام بخشی از ما برای جلوگیری از این ویروس از گسترش است.”

مدارس بسته خواهد شد از روز شنبه از طریق به مارس 27, که در طی آن زمان تمام ساختمان مدرسه و اتوبوس های مدرسه باید تمیز و ضد عفونی برای جلوگیری از ویروس’ گسترش بر از سرگیری کلاس ها دفتر فرماندار دقیق در آزادی مطبوعات در اقدامات هوگان پنج شنبه اعلام کرد.

هوگان نیز اعلام کرد ممنوعیت تجمع جمعی از بیش از 250 نفر از جمله, مذهبی, معنوی, و, رویدادهای ورزشی, اضافه کردن مریلند به یک لیست در حال رشد از کشورها برای انجام این کار از جمله کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن است.

او همچنین گفت: مراکز ارشد بسته خواهد شد از روز جمعه است و هیچ مسافر یا خدمه عضو مجاز خواهد بود به پیاده شدن از کشتی کروز در بندر بالتیمور ساخته شده است که یک پورت در خارج از ایالات متحده پس Jan. 31.

“این مشکل همچنان به تکامل و تشدید خواهد شد به سرعت و به طور چشمگیری” او گفت:. “برای Marylanders اقدامات من اعلام کرد که امروز در اینجا خواهد بود تخريبي خود را به زندگی روزمره. آنها ممکن است به نظر می رسد و آنها ممکن است صدای ترسناک, اما آنها می تواند تفاوت در صرفه جویی در زندگی و نگه داشتن مردم در امن است.”

صبح روز پنج شنبه اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد که او دستور داده است تا تمام مهد کودک از طریق 12-درجه مدارس به از دوشنبه تا آوریل 3.

“این دستور شامل همه مکان های عمومی جامعه و خصوصی K-12 مدرسه در دولت اما نمی شود به اوهایو مهد کودک سیستم” دفتر او در بیانیه ای گفت.

در حالی که بسته DeWine گفت: مدارس باید کار “به ارائه آموزش از طریق ابزارهای جایگزین” و مناطق آموزش و پرورش می تواند تصمیم گیری در استفاده از ساختمان های خود را.

“کارکنان باید ادامه گزارش به مدرسه به عنوان کارگردان مدیران” این بیانیه را بخوانید.

فرماندار نیز ممنوع تجمع جمعی از بیش از 100 نفر پس از اوهایو تایید پنجم آن COVID-19 عفونت است.

سفارش امضا شده توسط امی Acton, مدیر اوهایو وزارت بهداشت, طول می کشد اثر فوری منع بیش از 100 نفر در یک فضا از جمله تئاتر و ورزشگاه ها و عرصه هر چند رویدادهای ورزشی برگزار می شود ممکن است اگر تماشاگران محروم هستند.

در میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer دستور بسته شدن تمام عمومی و خصوصی و مدارس شبانه روزی از شنبه تا آوریل 5 “به سرعت گسترش رمان coronavirus” دفتر او در بیانیه ای گفت.

“این یک گام ضروری برای حفاظت از کودکان و نوجوانان خانواده های ما و ما به طور کلی بهداشت عمومی” Whitmer گفت. “… من می دانم این خواهد بود که زمان سختی است, اما ما در حال انجام این کار به نگه داشتن اکثر مردم ما می تواند امن است. من از همه می خواهیم به انتخاب های هوشمند در طول این زمان و به انجام همه چیز آنها می توانید برای محافظت از خود و خانواده خود را.”

اعلام این خبر یک روز پس از Whitmer اعلام کرد دولت دو presumptive موارد COVID-19. روز پنج شنبه در میشیگان وزارت بهداشت گفت: وجود 12 presumptive موارد نیاز به تایید از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام اعلام کرد در یک بیانیه پنج شنبه که دولت K-12 مدرسه را برای سه هفته از دوشنبه به عنوان دولت خود را تایید ششم COVID-19 بیمار است.

“این یک اقدام پیشگیرانه برای محدود کردن پتانسیل جامعه گسترش COVID-19,” وزیر آموزش و پرورش رایان استوارت در بیانیه ای گفت. “ما را دیده اند کشورهای دیگر را به این اقدام پس از آنها را تجربه کرده اند جامعه گسترش این ویروس است. جدید مکزیک در حال رفتن به فعال باشید و همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این ویروس است.”

در اورگن یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. کیت قهوه ای صادر ممنوعیت تجمعات از 250 نفر به او دستور داد مدارس در دولت به نزدیک تا 31 مارس است.

قهوه ای در بیانیه ای گفت او در حال شکل گرفتن این اندازه گیری به عنوان “آن در حال حاضر تبدیل غیر ممکن به عملکرد کار مدارس با توجه به نیروی کار و مسائل و غیبت.”

“مدارس در حال تجربه بحرانی کمبود کارکنان و superintendents نگران هستند برای پرسنل مدرسه که در معرض خطر بالا مانند کسانی که بیش از سن 60 سالگی و کسانی که با زمینه مسائل پزشکی” او گفت:.

قهوه ای روشن است که تعلیق مدرسه نمی خواهد متوقف کردن گسترش coronavirus هشدار عمومی برای جلوگیری از افراد مسن مراقبت از دانش آموزانی که از مدرسه زمانی که ممکن است.

“این یک زمان تلاش برای جامعه ما و من تمایلی به افزایش فشار بر خانواده که در حال حاضر در تلاش برای انطباق با و سالم ماندن در طول این بحران” او گفت:. “با این حال ما با چپ انتخاب کمی در نور از مناطق آموزش و پرورش کارکنان و ظرفیت عملیاتی نگرانی است.”

اورگان اقتدار بهداشت مطرح شده دولت تعدادی از موارد به 30 روز پنج شنبه پس از تایید شش عفونت بیشتر.

در کنتاکی رژیم صهیونیستی. اندی Beshear لبه دولت خود را نزدیک تر به انجام به همین ترتیب توصیه که مدرسه superintendents, از امکانات خود را از دوشنبه. او گفت: پیشنهاد شد بر اساس توصیه های پزشکی حرفه ای است.

“این آینده دوشنبه ما توصیه که کنتاکی عمومی و خصوصی مدارس بس در کلاس های حضوری برای حداقل دو هفته بعد” Beshear در بیانیه ای گفت. “این یک بزرگ و گام های لازم و اعلام آن را به ما superintendents معلمان و والدین در این زمان برای آماده سازی. آن مهم است برای کودکان برای رفتن به مدرسه فردا به طوری که آنها می توانید منابع آنها نیاز به چند هفته آینده.”

با توجه به دولت در بخش بهداشت عمومی کنتاکی 11 تایید موارد COVID-19.

همانطور که از اواسط روز دوشنبه, سه مدرسه عمومی مناطق در دولت گفت: آنها در حال حاضر بسته شده در حالی که دو نفر دیگر اعلام کردند که با نزدیک جمعه و کنتاکی مدرسه برای نابینایان و کنتاکی مدرسه برای ناشنوایان هم تایید آنها خواهد بود بسته شدن روز شنبه با توجه به فرماندار کنتاکی را اضافه کرد که بسیاری گفتند که بازگشایی توسط مارس 13.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از واشنگتن نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که تمام مدارس کاتولیک در دولت خواهد دید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de