پنج سال پیش یوتا گذشت نقطه عطفی قانون در جامعه مذهبی و حقوق. چرا کشورهای دیگر به دنبال آن منجر شود ؟

سالت لیک سیتی — پنج سال پیش یوتا قانونگذاران مذاکره بعید است آتش بس در جنگ بین تجاوز به حقوق و آزادی های مذهبی انتخاب اعتماد و ایمان بیش از اضطراب و ترس است.

آنها تصویب قوانین گسترش مسکن و اشتغال برای حمایت از اعضای جامعه تجاوز و, مردم با ایمان, ساخت آن را آسان تر برای ساکنان که اختلاف نظر در مسائل اساسی برای زندگی و کار با هم در صلح و آرامش.

“این بسیار سخت به سادگی چیزی متعادل اما ما اعتقاد داریم که ما آن را به دست آورد گفت:” جمهوریخواه دولت سناتور. استوارت آدامز که با حمایت این قانون در ماه مارس 2015.

سیاستگذاران حقوق مدنی طرفداران و رهبران مذهبی احساس آنها در بر داشت یک راه برای جلوگیری از سالها از غم و پر هزینه دادخواهی. آنها به نام کشورهای دیگر به دنبال خود منجر شود.

چرا ملت گوش دادن ؟

در طول پنج سال گذشته یوتا “عدالت برای همه” روش بحث شده است اغلب اما نه در آغوش گرفت. آن را به عنوان یک مدل به تازگی پیشنهاد قوانین فدرال اما نه کنگره و نه هیچ قانونگذاری ایالتی را تصویب کرده است نسخه خود را از یوتا ،

در عوض این کشور تبدیل شده است بیشتر قطبی و بحث بیش از جامعه حقوق رشد بیشتر بحث برانگیز است. بسیاری از گروه های حمایت در حال حاضر مرتکب منابع بیشتر برای پر کردن پرونده های حقوقی از نشستن در چانه زنی جداول و سیاستگذاران به طور معمول جلوگیری از انصاف برای همه مکالمات در تمام هزینه.

“همه همیشه دلیلی به فکر می کنم آنها در حال رفتن به برنده شدن برخی از راه های دیگر گفت:” رابین Fretwell ویلسون است که به مدیر دانشگاه ایلینوی سیستم موسسه دولتی و امور عمومی و کار با یوتا در آن 2015 شد.

حتی پس از ویلسون آدامز و دیگران داده نشده امید است که یوتا رویکرد ، در آن طول می کشد زمان برای مردم به از بین بردن سلاح های خود را و با هم کار کنند گفت: آدامس که در حال حاضر یوتا رئیس جمهور مجلس سنا.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مردم صحبت کردم به خارج از یوتا بر این باورند که این راه رو به جلو است. آن را فقط به برخی از زمان بیشتر,” او گفت:.

Governor Gary Herbert holds up a copy of Senate Bill 296 Antidiscrimination and Religious Freedom Amendments after signing it at the Capitol in Salt Lake City on Thursday, March 12, 2015.
فرماندار گری هربرت نگه می دارد تا یک کپی از لایحه در مجلس سنا 296 Antidiscrimination و آزادی مذهبی اصلاحات پس از امضای آن در کنگره در سالت لیک سیتی در پنج شنبه, 12 مارس 2015.
لورا Seitz, Deseret News

عدالت برای همه

یوتا قانون در جامعه حقوق و آزادی های مذهبی توسعه یافته بیش از هفت سال از گفتگو و رابطه ساختمان. رهبران از قوه مقننه مذهبی و سازمان های حقوق مدنی ملاقات به طور منظم برای به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را کنید و سعی کنید برای پیش بینی آینده راه حل.

این بحث صورت گرفت در طول یک دوره از تغییر سریع. حمایت از ازدواج همجنسگرایان و تجاوز nondiscrimination حمایت شد موجی در سراسر کشور و گروه های ایمان رو فشار برای تغییر طولانی-برگزار آموزه در ازدواج و زندگی خانوادگی.

در ایالت یوتا دولت ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان شده بود لغو شد توسط یک قاضی فدرال و چند شهرستانها و شهرهای گذرانده جدید حمایت برای ساکنان و یا گروه های مذهبی. این یک مشکل حقوقی وضعیت به حرکت و قانونگذاران دولت احساس نیاز به آنها به مرحله Adams گفت.

“قبل از ما تا به حال در سطح ایالت سیاست ما تا به حال یک پچ لحاف نوع وضعیت در سراسر کشور,” او گفت:. “برای یک ایالت کارفرما آن را گیج کننده است.”

آن را نیز خسته کننده برای اعضای جامعه تجاوز و مردم با ایمان بودند که نگران آنچه که در آینده نگه دارید.

2015, بسیاری از رهبران یوتا بر این باور بود که زمان برای اقدام و کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران برجسته ترین سازمان مذهبی در دولت موافقت کردند. کلیسا و مقامات برگزار شد نادر کنفرانس مطبوعاتی در تجاوز به حقوق و آزادی های مذهبی دو روز به جلسه قانونی خواستار قوانین است که ترویج عدالت برای همه است.

“ما محلی و ایالتی و دولت فدرال برای خدمت به همه مردم خود را با عبور از قانون است که محافظت حیاتی آزادی مذهبی برای افراد و خانواده ها و کلیساها و دیگر گروه های ایمان در حالی که همچنین حمایت از حقوق دگرباشان در زمینه هایی مانند مسکن و اشتغال و مسکن گفت: سالمند Dallin H. اوکس سپس از کلیسا حد نصاب از دوازده رسولان در این رویداد است.

نزدیک به شش هفته بعد اعضای انصاف برای همه ائتلاف های ساخته شده خود را حرکت می کند. آنها را معرفی سنا لایحه 296 که ایجاد مسکن جدید و استخدام حفاظت و ساکنان در حالی که همچنین ارائه برخی از مذهبی معافیت و 297 که فعال شهرستان کارمندان که مخالف ازدواج همجنسگرایان به تعیین کسی برای انجام LGBTQ مراسم عروسی را در خود جای.

“ما به یکدیگر اضافی حقوق” گفت: آدامس که با حمایت دو قطعه از قانون است.

هر دو صورتحساب پس از گذشت یک هفته از شور و مشورت است. آنها اغلب به عنوان یوتا سازش.

ملی تاثیر

یوتا انصاف برای همه, قانون محوری, قانون گذاران به ملی, کانون توجه, جایی که آنها ملاقات با هر دو ستایش و تحقیر. بسیاری از ناظران را تحسین دولت در رویکرد به آزادی مذهبی و تجاوز, حقوق, در حالی که دیگران استدلال می کنند سیاست های جدید می تواند بیش از مشکلات آنها حل شد.

“پس از (ازدواج همجنسگرایان قانونی) ما نیازی اضافی قوانین حفاظت از گی و لزبین آمریکایی است. ما نیاز به قوانین است که از کسانی که از دست داد گفت:” Ryan Anderson, محقق ارشد در بنیاد میراث به Deseret News در سال 2017.

یکی دیگر از رایج نقد بود که یوتا اقدامات تکرار نشدنی از چند متحده باید یک گروه مذهبی به عنوان ریشه دوانده در تاریخ سیاسی و اقتصادی و زندگی اجتماعی به عنوان کلیسای عیسی مسیح قدیسان روز است که در ایالت یوتا است.

ویلسون رد این ادعا استدلال آن بود گذاران’ تمایل به جمع آوری متنوع ائتلاف حامیان ساخته شده است که این سیاست ممکن است و نه اظهارات کلیسا.

“مردم می خواهم به بحث در مورد یوتا مانند آن است که یک حکومت دینی” اما کلیسا نیست تنها مهم ذینفعان در دولت, او گفت:.

اما آن را سخت به لرزش “تکرار نشدنی” انتقاد به طور کامل هنگامی که شده است وجود دارد کمی پیشرفت در عدالت برای همه قانون بیش از نیم دهه است. ویلسون آدامز و دیگران ملاقات با نمایندگان مجلس از 10 تا 15 کشورهای دیگر اما تا کنون هیچ کسی بوده است مایل یا قادر به دنبال یوتا منجر شود.

“در آن طول می کشد زمان و … برای مردم به درک بهتر مفاهیم این رویکرد متعادل و تمرکز بر مزایای آن را فراهم می کند و به آنها” گفت: آیداهو در سنای جمهور Pro Tempore برنت هیل در سال گذشته در آیداهو کنفرانس انصاف برای همه رویکرد است.

آن را نیز نیاز به مقدار زیادی از کار را برای دولت ها به صنعت انصاف برای همه قانون است که خود را متناسب با زمینه گفت: سارا Warbelow مدیر حقوقی کمپین حقوق بشر. شما نمی توانید به سادگی کپی و چسباندن متن از یوتا ،

“قوانین تصویب در ایالت یوتا شد, یوتا, خاص,” او گفت:.

بزرگترین توسعه در پنج سال گذشته آمد و در دسامبر 2019 زمانی که رهبران از تنوع مذهبی و حقوق مدنی گروه اعلام کرد که فدرال فشار به تعادل آزادی مذهبی و تجاوز به حقوق. آنها تولید انصاف برای همه قانون که در کنگره کریس استوارت, R-یوتا معرفی شده در مجلس نمایندگان ایالات متحده.

“این قانون اجازه می دهد تا ما را به حل و فصل سوالات حقوقی و رسیدن به کسب و کار از همسایگان ما,” او گفت: در Dec. 6 کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن ،

Congressman Chris Stewart, R-Utah, right, thanks Bettina Krause of the Seventh-day Adventist Church for that organization’s partnership in his latest legislation, the Fairness for All Act, which aims to harmonize religious freedom and LGBT rights, after a press conference at the U.S. Capitol in Washington, D.C., on Friday, Dec. 6, 2019.
کنگره کریس استوارت, R-یوتا حق با تشکر Bettina Krause از Seventh-day Adventist Church که سازمان همکاری های خود را در آخرین قانون و انصاف برای همه قانون که با هدف هماهنگ کردن آزادی مذهبی و حقوق بشر پس از یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره آمریکا در واشنگتن روز جمعه, دسامبر. 6, 2019.
Cheryl دیاز مایر برای Deseret News

انصاف برای همه عمل خواهد اضافه کردن گرایش جنسی و هویت جنسی بر اساس nondiscrimination حمایت فدرال حقوق مدنی قوانین, در حالی که همچنین ایجاد حمایت برای مردم با ایمان است. آن را پوشش می دهد طیف گسترده ای از عرصه های زندگی از جمله مسکن استخدام و پذیرش خدمات.

“هیچ کدام از این اتفاق می افتد مگر اینکه یوتا انجام آنچه در آن بود,” گفت: تیم شولتز که رئیس جمهور از 1 متمم مشارکت کار کرده است و آزادی مذهبی در قانون در کشورهای در سراسر کشور است.

شولتز و دیگران انتظار نیست انصاف برای همه قانون به تصویب و یا حتی در نظر گرفتن بسیاری در آینده ای نزدیک اما آنها هنوز این لایحه را مقدمه ای که قابل توجه است. آنها می خواهند به رشد برای حمایت از این ایده است که آن را ممکن است برای محافظت از گی و مذهبی آمریکایی در همان زمان.

“آنچه ما امیدوار به انجام در حال حاضر که این لایحه معرفی شده است برای شروع به گسترده تر بحث عمومی” گفت: Tyler Deaton ارشد مشاور در آمریکا وحدت صندوق محافظه کار تجاوز به حقوق گروه به Deseret News در ماه دسامبر.

کنگره بن McAdams, یک دموکرات که صرف سال دفاع LGBTQ nondiscrimination حمایت در حالی که خدمت در یوتا سنا گفت: در جلسه اخیر با Deseret News هیئت تحریریه که خوب مکالمات زیاد انصاف برای همه هواداران می تواند برای امید حداقل در حال حاضر.

“(این) مکالمه در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان,” او گفت:.

موانع جدید

حامیان عدالت برای همه قوانین احساسات متناقضی در مورد آنچه اتفاق افتاده در طول پنج سال گذشته. آنها هیجان زده در مورد مکالمات است که یوتا الهام گرفته شده است بلکه نا امید عدم اقدام عملی.

“اگر شما می خواهم که از من خواست سه ماه پس از آن اتفاق افتاده است و اگر کشورهای دیگر این کار را انجام دهند در عرض پنج سال من احتمالا باید گفت بله” شولتز گفت. “اما بسیاری از چیزهایی که در سیاست باید مرا شگفت زده کرد در پنج سال گذشته.”

او و دیگران پیش بینی نیست که چقدر دشوار آن را تبدیل به دموکرات ها و جمهوری خواهان به کار با هم در هر مسئله تنها اجازه تجاوز به حقوق. یک Deseret News تجزیه و تحلیل از 140 سطح ایالتی دین مربوط به صورتحساب در نظر گرفته شده در سال 2018 نشان داد که تنها 19 تا به حال دو حزبی حمایت.

“ما خیلی بیشتر از قطبی به عنوان یک کشور از ما بودند در سال 2015” شولتز گفت. “راست منتقل شده است بیشتر به سمت راست و به سمت چپ منتقل شده است بیشتر به سمت چپ.”

در سال گذشته هر خانه دموکرات همراه با تنها هشت جمهوری خواهان رای دادند برای برابری عمل می کنند که اضافه شده LGBTQ nondiscrimination حمایت فدرال حقوق مدنی قانون بدون ایجاد مذهبی جدید معافیت. تا کنون ایران با کنترل سنا را رد کرده است و آن را تا.

در سطح دولت حمایت گروه در هر دو طرف درگیری میان جامعه مذهبی و حقوق اغلب ترویج winner-take-all قانون که در آن آنها را کنترل سیاسی و پرونده های حقوقی در جاهای دیگر. حتی زمانی که رهبران دولت در حال حاضر به نشستن با هم در چانه زنی جدول ملی مذهبی و جامعه مدنی می تواند تداخل ویلسون گفت:.

“کسانی که ملی بازیگران را ساخته اند آن را بسیار مشکل تر است,” او گفت:.

Warbelow استدلال کرد که این مهم برای این گروه به صحبت کردن در برابر ناعادلانه پیشنهادات.

“درخواست شده است که ساخته شده در کشورهای دیگر هستند یا درمان LGBTQ مردم متفاوت تر از اعضای دیگر محافظت گروه و یا رک و پوست کنده به پایین نوار و درمان همه کمتر منصفانه” او گفت:. “این است که نه تنها یک رویکرد عادلانه.”

یکی دیگر از عوامل پیچیده در بحث بیش از تجاوز به حقوق و آزادی های مذهبی است که آن را در حال حاضر تقریبا غیر ممکن است برای جلوگیری از بحث در مورد اماکن عمومی و امکانات رفاهی مانند نانوایی ها و یا مغازه های گل در مکالمات مورد تجاوز nondiscrimination حمایت ویلسون گفت:.

یوتا قادر به گریز از این منطقه از قانون پس از ضد و نقیضی در سیاست های محلی و متمرکز مسکن و استخدام. که این مورد در کشورهای دیگر.

“اگر شما نگاه کنید در کشورهای دیگر, من در عمل شهری موجب مقابله با مسکن استخدام و اقامت. و من فکر می کنم مردم بیشتر تهاجمی در اطراف موضوع از اقامت در” ویلسون گفت:.

عدم ضرورت

در مواجهه با این موانع چند سیاستگذاران فعالانه به دنبال راه حل برای مناقشه بین آزادی مذهبی و تجاوز به حقوق. بیشتر ترجیح می دهند صبر کنید تا برخی از توسعه سیاسی — قدرت دست تغییر در قوه مقننه رئیس جمهور جدید حکم دادگاه عالی — نیروهای خود را از دست شولتز گفت.

“ما در یک مرحله سیاسی که در آن این مسائل عملکرد تا حد زیادی به عنوان نماد. حق می تواند ارائه تشویق خطوط مورد آزادی مذهبی و چپ می توانید تحویل تشویق خطوط مورد همجنسگرایان و برابری” او گفت:. “مردم ندارد و یک حس فوریت در حال حاضر.”

مشکل با این روش این است که نمایندگان مجلس با حمایت گروه ها و دیگران اغلب بد در حدس زدن که توازن قدرت تغییر خواهد ویلسون گفت:.

“بسیاری از بازیگران در این فضا احساس می کنند لازم نیست به نگرانی در مورد آن چرا که آنها در حال صعودی قدرت سیاسی است. اما من تمام نکته این است که شما لازم نیست به ماندن وجود دارد,” او گفت:.

برای مثال در ویرجینیا خواهان صرف سال rebuffing ارائه می دهد برای کمک به آنها کار بر روی انصاف برای همه قانون است. در سال گذشته دموکرات ها در زمان کنترل کامل دولت برای اولین بار پس از سال 1994 و در ماه گذشته به تصویب یک لایحه در حال گسترش تجاوز nondiscrimination حمایت با محدود مذهبی معافیت.

“محافظه کاران سعی در ایجاد تغییرات اما که فقط کار نمی کند” اگر شما فقط درگیر در موضوع چند هفته شولتز گفت. این لایحه در حال حاضر نشسته در ویرجینیا فرماندار میز.

چه شولتز ویلسون و انصاف برای همه طرفداران می خواهند برای مردم به رسمیت شناختن است که وجود دارد بسیار به دست آورده از استقبال دشوار مکالمات طولانی قبل از این موضوع می رسد خانه یا آمریکا هستند. یوتا رهبران صرف سال تخمگذار زمینه را برای مجلس سنا لوایح 296 و 297 به عنوان ائتلاف پشت فدرال انصاف برای همه عمل می کنند.

“آنچه که شما نمی خواهید انجام دهید این است که شروع فرایند 45 روز قبل از یک قانون است که به احتمال زیاد به تصویب” شولتز گفت.

در آن طول می کشد بسیار طولانی تر است که برای ساخت تا حسن نیت هر دو طرف آدامز گفت.

“این بسیار سخت است ، آن را بسیار سخت را همه در هیئت مدیره” او گفت:.

نگاه به آینده

پنج سال پس از ایستادن پشت یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت و تماشای او را نشانه قطعه اول از یوتا و انصاف برای همه قانون را به قانون Adams باقی می ماند ممنون از همه کسانی که ساخته شده یوتا “سخت بالابر” در تجاوز به حقوق و آزادی های مذهبی امکان پذیر است.

عبور از این قوانین تغییر دولت برای, بهتر, او گفت:.

“وجود دارد یک روح همکاری که تا به حال وجود داشته است قبل از” آدامز گفت.

Troy ویلیامز, مدیر اجرایی, برابری, یوتا, توافق اشاره کرد که جامعه مذهبی و طرفداران حقوق ادامه به آغوش فرصت را به کار با هم برای پیدا کردن راه حل.

“این همکاری را باز کرد برای ما به با هم کار کنند در تلاش های دیگر مانند سال گذشته عبور از فراگیر جنایات نفرت و در این سال ممنوعیت تبدیل درمانی است. ما جعل یک راه جدید رو به جلو در یوتا” او گفت:.

Utahns هستند حمایت بیشتری از تجاوز nondiscrimination حمایت از ساکنان 47 کشورهای دیگر با توجه به یک سال 2018 نظرسنجی از دین موسسه تحقیقات.

“من امیدوارم که دیگران می تواند به ما نگاه کنید تا ببینید که چگونه هر دو جامعه و مردم با ایمان زندگی می کنند با هم در صلح و آرامش” ویلیامز گفت.

Utah Gov. Gary Herbert speaks during a press conference to introduce the Fairness for All Act at the Utah State Capitol in Salt Lake City on Monday, Dec. 9, 2019.
یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی برای معرفی انصاف برای همه عمل در Utah State Capitol در سالت لیک سیتی در روز دوشنبه, دسامبر. 9, 2019.
تیغه جلو خیش پترسون Deseret News

یوتا کار در تجاوز به حقوق و آزادی های مذهبی باید برگزار شود تا به عنوان یک مدل برای چگونگی رفتار با همسایگان خود Warbelow گفت.

مردم مایل بودند “به گرد هم می آیند به بحث در مورد ترس ها و نگرانی های خود را و به درک بهتر یکدیگر,” او گفت:.

با وجود پیشرفت آهسته روی انصاف برای همه جلو در کشورهای دیگر و در سطح ملی Adams باقی مانده اعتماد به نفس است که یوتا کار درست را انجام داد. منتقدان عذاب و دل تنگی پیش بینی از پنج سال پیش نتوانسته اند به حقیقت می پیوندند.

“آنها فکر می کردند وجود دارد خواهد بود دادخواهی و یا چالش برای این افراد در تلاش برای اجرای قوانین. به دانش من شده است وجود دارد هیچ چالش” او گفت:. “در واقع از نظر قانونی این روند شده است بسیار بهتر است.”

آدامز هیچ برنامه ای برای جلوگیری از تشویق دیگران به دنبال یوتا منجر شود.

“هنگامی که شما چیزی را که درست است که زمانی که شما کار درست را انجام دهد, سرانجام مردم تشخیص دهند که. من فقط اعتقاد دارم که آن را برخی از زمان بیشتر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de