خدمه پرواز در اتحادیه: توقف اوقات فراغت سفر تا ویروس موجود است

مارس 23 (UPI) — زیادی خدمه پرواز در اتحادیه به نام برگ برنده دولت برای پایان دادن به تمام غیر ضروری پرواز تا coronavirus شده موجود برای جلوگیری از گسترش ویروس و محافظت از سلامت آن ده ها هزار نفر از اعضای.

انجمن خدمه پرواز-CWA با ارسال نامه ای دوشنبه اصرار ایالات متحده در بخش حمل و نقل و بهداشت و خدمات انسانی به نوار تمام اوقات فراغت سفر “تا ویروس موجود است.”

“ما از نمایندگان مجلس و رگولاتور به اقدامات بیشتری برای محدود کردن گسترش ویروس با محدود کردن سفر هوایی به تنها که لازم است برای ادامه خدمات ضروري” AFA بین المللی رئیس جمهور سارا نلسون نوشت: در این نامه است.

نلسون گفت: خدمه پرواز بوده است در خط مقدم از COVID-19 همه گیر شده اند و “ضربه سخت” را به عنوان حداقل 250 اتحادیه 50,000 اعضای دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

“خدمه پرواز جان باخته اند به عنوان یک نتیجه از این ویروس بیش از حد” او گفت:.

در این نامه همچنین خواستار ادارات به دستور استفاده از ماسک توسط خدمه و کارکنان و مسافران در هواپیما و در فرودگاه و به نیاز کارفرمایان برای ارائه به کارگران با تجهیزات حفاظت فردی.

“خدمه پرواز حمل و نقل هوایی را اولین پاسخ دهندگان خواهد کار خستگی ناپذیر برای کمک به محدود کردن گسترش این رمان coronavirus” نلسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im