فلوریدا پرانتز برای تاثیر طوفان Isaias خرس را

جولای 31 (UPI) — مقامات دولتی و شهروندان در فلوریدا بودند در تمام حالت آماده در روز جمعه به عنوان طوفان Isaias زد باهاما با بادهای قوی و بارش باران و نقل مکان کرد و نزدیک به سرزمین اصلی ایالات متحده.

Isaias بود بسته بندی 75 مایل در ساعت باد در اواخر بعد از ظهر جمعه را از اوج خود پایدار باد از 80 مایل در ساعت پیش از آن در روز.

تبلیغات

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام وضعیت اضطراری در هر ساحلی شهرستان فلوریدا ساحل اقیانوس اطلس کشش از Miami-Dade به ناسائو شهرستان روز جمعه در آماده سازی برای طوفان است. او همچنین درخواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام شرایط اضطراری.

جمعه شب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف Northan نیز با صدور یک حالت اضطراری است.

در ضمن National Hurricane Center صادر طوفان هشدار برای بخش های فلوریدا ساحل اقیانوس اطلس.

ساکنان فلوریدا بودند نیروبخش برای تاثیر و جوراب زنانه ساقه بلند در ملزومات پیش از Isaia پتانسیل ورود همه در حالی که با پوشیدن ماسک — نشانه ای از تلاقی فصل طوفان با جهانی همه گیر.

طوفان گرمسیری Isaias تقویت به طوفان Isaias در اواخر روز پنجشنبه و با نزدیک شدن به باهاما در اوایل روز جمعه در مسیر را سنگین باران و باد به ساحل شرقی فلوریدا در این آخر هفته.

ملی طوفان مرکز گفت: در آن 8 p. m. به روز رسانی جمعه طوفان شد 175 جنوب-جنوب شرقی ناسائو و 310 مایلی جنوب شرقی فریپورت Grand Bahama جزیره است. Isaias بيشترين پایدار باد از 80 مایل در ساعت و در حال حرکت بود, غرب در 15 مایل در ساعت.

تبلیغات

طوفان هشدار در اثر بودند برای باهاما در روز جمعه از جمله سخت-آمار مناطق از دوریان در سال 2019 مانند Abaco سلیمان اگر چه هواشناسان انتظار اثرات به کم رنگ در مقایسه با هیولا طوفان که برای متوقف 24 ساعت و باعث ویرانی مطلق وجود دارد سال گذشته است.

“Isaias است که انتظار می رود به 1 در AccuWeather RealImpact مقیاس برای طوفان در باهاما و سواحل شرقی ایالات متحده با توجه به جاری شدن سیل و آسیب رساندن به باد” AccuWeather ارشد هواشناس راب میلر گفت.

این مقیاس دقیقتر روش این شرکت معرفی شده در سال 2019 به ارزیابی پتانسیل آسیب گرمسیری سیستم می تواند باعث.

از آن شده است 25 سال پس از طوفان ردیابی از طریق باهاما بنابراین در اوایل فصل به طور خاص قبل از اواسط ماه اوت است. ارین تقویت به دسته 1 طوفان در نزدیکی Rum Cay در باهاما و نقل مکان از طریق جزیره های زنجیره ای در Aug. 1-2 سال 1995 با توجه به ایالتی کلرادو گرمسیری هواشناس فیلیپ Klotzbach. طوفان گذشت بیش از Abaco سلیمان و Grand Bahama باعث به طور کلی خسارت جزئی قبل از رفتن به سمت فلوریدا.

Isaias های اخیر تقویت خواهد شد کمک به طوفان ایجاد یک مسیر بیشتر به شمال. و سیستم به طور بالقوه می تواند به تقویت و حتی بیشتر طول بسیار آبهای گرم خلیج فارس در جریان به ویژه پس از Isaias در حال حاضر انتظار می رود برای جلوگیری از زمین بزرگ با جمعی از کوبا در این آخر هفته. پايتخت حکومت کردن یک مسیر به سمت خلیج مکزیک با این تحولات است.

تبلیغات

شرایط بدتر خواهد شد به سرعت در حال از جنوب به شمال بیش از باهاما و بخش شرقی شبه جزیره فلوریدا آخر این هفته به عنوان Isaias طول می کشد یک northwestward و سپس شمال مسیر بیش آبهای گرم خلیج فارس در جریان است. تا چه حد غرب در مقابل شرق Isaias آهنگ و دقیقا چگونه قوی و بزرگ دیوار چشم می شود را تعیین شدت بیماری در باهاما و فلوریدا ساحل اقیانوس اطلس.

طوفان گرمسیری هشدارهای باقی مانده در اثر ترک و کایکوس.

گارد ملی منتشر چشمگیر سیل نجات تصویری از پورتوریکو, نمایش کودکان و نوزادان کشیده از بالا آب در پشت سمت چپ پس از Isaias’ سیل بارندگی است. بخش هایی از این جزیره برداشت بیش از 10 اینچ از بارش باران به عنوان Isaias نقل مکان کرد و درست در جنوب این جزیره در روز پنج شنبه.

AccuWeather هواشناسان انتظار Isaias به نوسان در قدرت از طریق این آخر هفته با شدت اعم از دسته 1 طوفان به طوفان گرمسیری و شاید به عنوان قوی به عنوان یک دسته 2 طوفان برای یک زمان. یک دسته 1 طوفان به باد اعم از 74 مایل در ساعت به 95 مایل در ساعت در حالی که یک دسته 2 طوفان به باد 96 مایل در ساعت به 110 مایل در ساعت. یک طوفان گرمسیری است بادها از 39 مایل در ساعت به 73 مایل در ساعت.

Isaias خواهد شد در حال حرکت بیش از آب است که بسیار گرم در این آخر هفته با درجه حرارت های مختلف از 84 درجه به 90 درجه فارنهایت است که بیش از کافی اجازه می دهد تا به صورت ناگهانی تقویت. اما باد برشی ممکن است عامل به طوفان آینده به این آخر هفته و فراتر از آن.

تبلیغات

وزش برشی افزایش سرعت یا جهت با ارتفاع و یا در سراسر یک فاصله افقی. هنگامی که باد برشی قوی است, طوفان و طوفان گرمسیری می تواند به تضعیف و پتانسیل های گرمسیری سیستم ممکن است موفق به توسعه. پس باد برشی است که تقریبا هرگز در یک حالت ثابت می تواند منجر به نوسانات در قدرت ساختار و رو به جلو با سرعت گرمسیری طوفان و طوفان آنها به عنوان حرکت در امتداد.

“باد برشی می تواند باعث Isaias به تضعیف برای یک بار به شب جمعه و شاید دوباره قبل از نزدیک شدن به سواحل کارولینای [هفته آینده]” میلر گفت.

“رو به جلو با سرعت Isaias نیز در نوسان است به این معنی که Isaias را سرعت می تواند کاهش سرعت کمی برای یک زمان” میلر اضافه شده است.

اما این نه تکامل را به وضعیت دیگری مانند طوفان دوریان از 2019 که متوقف شده بیش از باهاما برای روز. Isaias را حفظ خواهد کرد در حال حرکت است و انتظار نمی رود که تقریبا به عنوان قوی به عنوان دوریان. تاثیر در فلوریدا و باهاما ممکن است مشابه یا شاید نه به عنوان شدید به عنوان که متی از سپتامبر سال 2016 ارائه eyewall از طوفان در دسترس نیست خیلی از سواحل شرق فلوریدا.

بارندگی و طوفان گرمسیری-نیروی باد ادامه خواهد داد برای پیشبرد شمال از طریق باهاما به شنبه شب و در حال پیش بینی برای رسیدن به جنوب شرقی فلوریدا از جمله میامی اواخر جمعه شب تا اوایل صبح روز شنبه و پس از آن گسترش شمال بیش از این شبه جزیره فلوریدا در این آخر هفته. دریاها و آب های ساحلی سطوح نیز خواهد ساخت پیش از طوفان با حدود 24 ساعت است. مردم در امتداد ساحل انتظار می رود تسریع نسیم پیش از طوفان به عنوان به خوبی.

تبلیغات

“گسترده بارندگی مقدار 2-4 اینچ می توان انتظار داشت بیش از باهاما و بخش شرقی شبه جزیره فلوریدا با مجموع 4-8 اینچ با AccuWeather محلی StormMax از 10 اینچ بیش از غربی باهاما” میلر گفت.

سریع به جلو حرکت Isaias باید محدود مقدار کلی از باران وجود دارد اما هنوز هم می تواند حوادث شهری جاری شدن سیل در باهاما و فلوریدا به Carolinas. اما یک مسیر دورتر به سمت شرق را کمتر باران به آمریکا و باران بیشتر به باهاما ،

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام وضعیت اضطراری در هر ساحلی شهرستان فلوریدا ساحل اقیانوس اطلس کشش از Miami-Dade به ناسائو شهرستان روز جمعه در آماده سازی برای طوفان است.

یک طوفان گرمسیری هشدار صادر شده برای شرق سواحل فلوریدا, از, اقیانوس, صخره های ورودی سباستین در علاوه بر این به دریاچه اوکیچوبی — و پیش بینی می گویند که شرایط می تواند شروع به خراب شدن و در اوایل شب جمعه. یک طوفان گرمسیری دیده بان بود و در اثر دورتر شمال در امتداد سواحل فلوریدا به Volusia-Brevard County خط.

“در حالی که پیش بینی های فعلی باید چشم Isaias باقی مانده در دریای وضعیت مایع باقی می ماند و می توانید به سرعت” DeSantis گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در Isaias جمعه. فلوریدا بخش برای مدیریت اضطراری ایجاد شده جدید راهنمایی در باز کردن پناهگاه در میان همه گیر باید برای آنها تبدیل شده لازم به او اضافه شده است. DeSantis به نام در فلوریدا هوشیار باشند و توجه به هشدارهای.

فلوریدا مقامات اصرار دارند ساکنان برای آماده سازی در حال حاضر به صورت روز به خصوص به عنوان دولت در پاسخ به یکی دیگر از فاجعه coronavirus بیماری همه گیر. دولت تجربه شده است فوق العاده ای افزایش COVID-19 مورد در ماه گذشته. روز چهارشنبه وزارت امور خارجه گزارش 253 COVID-19 مرگ و میر, سومین روزانه coronavirus مرگ رکورد در یک ردیف با توجه به اورلاندو سنتینل. دولت تا به حال بیش از 6,300 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر شروع شد و داده ها از جان هاپکینز نشان می دهد.

تبلیغات

هنوز مقامات در حال آماده شدن برای بدترین در مورد پناهگاه نیاز به باز نگه داشتن شهروندان سالم از طوفان انتظار می رود برای اجرای دولت آفتاب ساحل این آخر هفته.

“ما باید 20 تخلیه مراکز در حالت آماده به کار آنها باز نمی شود باید آنها نیاز به باز کردن آنها باید ما نیاز به باز کردن آنها و ما باید آنها را تنظیم کنید تا با COVID-19 اقدامات ایمنی. این واقعا خیلی زود به بگویید نشده است, بنابراین ما در حال نزدیک نظارت بر وضعیت” میامی-Dade شهردار Carlos A. Gimenez گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد طوفان آماده سازی است.

ساکنان در امتداد جنوب شرقی و اواسط اقیانوس اطلس در سواحل آمریکا نیز که خواست از نزدیک نظارت بر طوفان آهنگ و قدرت در روزهای آینده.

“Gusts باد از 60-70 مایل در ساعت می تواند رخ دهد بیش از باهاما و شرقی فلوریدا از طریق آخر هفته با AccuWeather محلی StormMax وزش باد از 80 مایل در ساعت ممکن است در شرق فلوریدا 100 مایل در ساعت می رود در بخش های غربی باهاما” میلر گفت.

در باهاما آسیب به برخی از درختان ضعیف ساخته ساختمان ها و سازه های موقت باید پیش بینی شده باشد. قطع برق ممکن است نتیجه اختلال در برق ممکن است چند روز در مناطق دور افتاده.

پراکنده قطع برق ممکن است در امتداد ساحل شرقی فلوریدا. ساکنان و صاحبان اموال باید امن سست اقلام و محافظت از ویندوز از پرواز باقی مانده است که اغلب همراه با طوفان این قدر.

به عنوان Isaias همچنان به سوی شمال حرکت می کند, تاثیر, از, باران, باد و طوفان موج حرکت خواهد کرد شمال و همچنین در امتداد ساحل شرقی ایالات متحده.

یک موج طوفان از 3 به 6 فوت است هوا در شمال غربی باهاما با 1-3 پا به احتمال زیاد همراه بسیاری از فلوریدا ساحل شرق و در امتداد خط ساحلی از جورجیا و کارولینای جنوبی است. بسته به مسیر از Isaias یک موج طوفان از 3 به 6 پا است که ممکن است در بخش هایی از شرق کارولینای شمالی و شاید جنوب شرقی ویرجینیا.

تبلیغات

“کلی 2-4 اینچ باران رخ می دهد در اوایل هفته آینده بیش شرقی کارولینای شمالی با gusts باد از 50-60 mph با AccuWeather محلی StormMax وزش باد از 80 مایل در ساعت” میلر گفت.

غیر-طوفان گرمسیری سیستم تحت تاثیر قرار Isaias پس از نزدیک شدن به ساحل ایالات متحده.

“ما گاهی اوقات دیدن جریان جت فرورفتگی شبیه به این قرعه کشی گرمسیری سیستم های نزدیک به ایالات متحده به جای درایو آنها را دور” AccuWeather رئیس پخش هواشناس برنی Rayno گفت.

طوفان تمایل به قرعه کشی طوفان و نزدیک به ساحل برای یک زمان به احتمال زیاد تنه زدن سیستم به شرق.

چگونه به سرعت باد از شرق رخ می دهد به نوبه خود در اوایل هفته آینده تعیین خواهد کرد که آیا ریزش زمین رخ می دهد در امتداد ساحل کارولینای شمالی و شاید دیگر نقاط در اواسط اقیانوس اطلس و یا انگلستان و یا شاید اگر طوفان حرکت می کند فقط داخلی بیش از این مناطق و یا شاید باقی می ماند فقط دریایی.

پس آهسته به جلو با سرعت این آخر هفته افزایش رو به جلو با سرعت طوفان به نظر می رسد به احتمال زیاد در هفته آینده پس از طوفانی شرایط ممکن است مختصر و محدود به کمتر از 24 ساعت در هر نقطه در شمال شرقی.

طوفان Isaias تلفظ ees-ah-ee-ahs در حال حاضر یک کتاب ثبت است. آن را به نام Isaias هنگامی که آن را تقویت و به یک طوفان گرمسیری شنبه شب و با ارتقاء آن از NHC شد اولین “من-طوفان” در تاریخ ثبت شده بیش از ایرنه که تشکیل شده در Aug. 7, 2005.

Isaias می تواند تبدیل به دومین به نام سیستم به ریزش زمین در ایالات متحده در حدود یک هفته زمان زیر هانا ورود به یک دسته 1 طوفان در جنوب تگزاس در روز شنبه. اما پس از آن ناگهانی تقویت طول پنج شنبه شب, سیستم مسیر منحنی می تواند بسیاری از طوفان-نیروی باد در شرق ایالات متحده در خط ساحلی است.

تبلیغات

این حوضه اقیانوس اطلس نشان دادن هیچ نشانه ای از اجازه دادن تا در هفته های آینده و پیش بینی در حال حاضر مشغول نظارت برای یک زن و شوهر دیگر مناطق از نگرانی. AccuWeather بالا طوفان کارشناس دن Kottlowski صادر شده به روز رسانی به این تعداد از طوفان گرمسیری و اثرات مستقیم به ایالات متحده برای اطلس نجومی این هفته است. او هشدار داد که در مناطق استوایی می تواند تبدیل به “بیش فعال” به عنوان قلب فصل طوفان نزدیک است و یک منطقه خاص باید باقی می ماند “بسیار هوشیار” از الگوی راه اندازی.

شش نفر از نه طوفان گرمسیری تا کنون در سال 2020 باید رکورد جدید برای اوایل شکل گیری خود را مربوطه نامه در حوضه — Cristobal, ادوارد, پری, گونزالو هانا و Isaias-و بیشتر به احتمال زیاد به سقوط به عنوان فصل پیشرفت با توجه به پیش بینی. “J-طوفان” ثبت شده است برگزار شد در حال حاضر توسط خوزه در اوت. 22 سال 2005 با “K-طوفان” رکورد های برگزار شده توسط بدنام کاترینا که تشکیل شده در Aug. 24, 2005.

10 و 11 نام در این سال گرمسیری لیست ژوزفین و کایل. برای اطلاعات بیشتر نام در سال 2020 اطلس لیست و تمام گرمسیری آب و هوا اطلاعات لطفا AccuWeather طوفان مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıElf Bar 5000Novagradizipalhipercasino bedava bonusPapaz Büyüsüdizipalgates of olympus oyna