فلوریدا معافیت تک روز رکورد با 9,585 COVID-19 موارد

27 ژوئن (فردا) — فلوریدا شکست تک آن روز رکورد COVID-19 موارد دوباره شنبه با 9,585 موارد در 24 ساعت.

ایالت اعداد شکست روز جمعه رکورد 8,942 موارد به عنوان COVID-19 نفر رسید و از رکورد قبلی از 5,508 موارد جدید پنج شنبه.

تبلیغات

پس از coronavirus همه گیر آغاز شد فلوریدا وزارت بهداشت گفت: 132,545 موارد گزارش شده در سطح ایالت و بیش از 3300 نفر کشته شده اند از ویروس.

از 67 شهرستانهای ایالت جدید, موارد شنبه نشان می دهد که جنوب فلوریدا شهرستانهای شده اند سخت ترین ضربه. میامی-Dade شهرستان به تنهایی گزارش 1,366 موارد جدید, Broward County گزارش 726 موارد جدید و پالم بیچ شهرستان گزارش 430 موارد جدید.

در مورد 1.83 میلیون نفر از مردم ایالت تست شده برای COVID-19 پس از همه گیر آغاز شد فلوریدا وزارت بهداشت خبر داد. در فلوریدای جنوبی 9.2 درصد از افراد مورد آزمایش برای COVID-19 تشخیص داده شده اند. ایالت حدود 7.2 درصد از افراد مورد آزمایش تشخیص داده شده اند با COVID-19.

فلوریدا و تگزاس هر دو بسته میله جمعه به عنوان COVID-19 عفونت و بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است.

در تگزاس بیش از 5,100 جدید COVID-19 بيماران بستری در بيمارستان جمعه 15 مستقیما بعد از ثبت بستری شدن در بیمارستان.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ Abott گفت: ABC-7 او پشیمان باز کردن میله های قبل است.

“اگر من می تواند به و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا می توانست به کاهش دوباره افتتاح کافه” ابوت گفت: ABC-17. “در حال حاضر شاهد پس از چگونه به سرعت coronavirus گسترش در نوار تنظیمات.”

تبلیغات

کاربران “رفتن به میله به نزدیک و به نوشیدن و به معاشرت و آن نوع از چیزی که استوکس گسترش coronavirus” ابوت اضافه شده است.

در Hidalgo County, Texas, مقامات روز شنبه اعمال مقررات منع رفت و آمد از 10 شب تا 6 صبح برای کسانی 17 و زیر و 11 p. m. به 5 صبح برای کسانی که بالای 18. شهرستان نیز موظف ماسک صورت استفاده در کسب و کار و تشویق ساکنان به خانه ماندن زمانی که ممکن است.

پس از همه گیر شروع تگزاس بهداشت و خدمات انسانی گزارش شده 137,624 موارد COVID-19 2,324 دفاع کند گرفته شد و مرگ و میر. Hidalgo County تنهایی گزارش 179 موارد جدید دوشنبه آوردن مجموع موارد به 2,892 موارد با 31 مرگ و میر. تعداد موارد جدید پایین بود از 210 موارد جدید در Hidalgo County پنج شنبه.

روز جمعه ابوت همچنین دستور رستوران ها به حد شام خوردن در خدمات ظرفیت به بیش از 50 درصد آغاز و تا روز دوشنبه.

همراه با تگزاس, حداقل نه کشورهای دیگر را متوقف و بازگشایی فاز از جمله آریزونا, آرکانزاس, دلاور, آیداهو, لوئیزیانا, مین, Nevada, New Mexico و کارولینای شمالی است.

در فلوریدا اعلام کرد که میله های زندان خواهد بود توقیف نمی آمد از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ اما از دبیر بخش از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات Halsey r mata در یک صدای جیر جیر.

“بلافاصله موثر بخش از کسب و کار و حرفه ای مقررات تعلیق در محل مصرف الکل در میله های ایالت,” r mata توییتی.

تبلیغات

DeSantis یکی از آخرین فرمانداران به موسسه ایالت اقامت در خانه سفارش و دولت شروع بازگشایی کسب و کار است.

“هیچ چیز تغییر کرده است در هفته گذشته” و سنبله بود چرا که از یک “آزمون کمپرسی” DeSantis به خبرنگاران گفت: جمعه.

در ضمن در شنبه تست خط قطع شد با توجه به قریب به اتفاق پاسخ فلوریدا انجمن اطلاعات عمومی افسران توییتی در حدود 1:30 بعد از ظهر فلوریدا پیو استقرار تیم گفت که این امر در حفظ و پردازش کسانی که در حال حاضر در خط تا 5 p. m. و این امر بازگشایی یکشنبه.

Axios تایید شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اتحاد به تعویق افتاد معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدیدکننده داشته است به آریزونا و فلوریدا به دلیل افزایش عفونت در هر دو کشور, NBC News, اولین گزارش شده است.

آریزونا موارد افزایش 3,591 موارد از جمعه آوردن مجموع COVID-19 موارد به 70,051 موارد 1,579 دفاع کرد گرفته شد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 همچنین گزارش شده است در سطح ایالت.

در علاوه بر این به Florida Georgia, آیداهو, تنسی و یوتا نیز گزارش خود را به بالاترین روزانه caseloads جمعه با فلوریدا به ضرب و شتم رکورد دوباره در روز شنبه.

در آیداهو رژیم صهیونیستی است. براد کمی پنج شنبه اعلام کرد دولت باقی خواهد ماند در مرحله 4 از بازگشایی برای حداقل بعد از دو هفته که توصیه می کند در صورت پوشش شستن مکرر دست ماندن در خانه اگر بیمار و اجتماعی فاصله حداقل شش فوت است.

بعلاوه در زیر یک مرکز بهداشت منطقه جهت شهرستان Ada, آیداهو رفت و برگشت به مرحله 3 بسته شدن میله و محدود کردن تجمعات به 50 نفر است. بویزی شهردار لورن مک لین صادر شده یک جهت مشابه آن نیز حرکت می کند بویز به مرحله 3 بسته شدن کافه ها و کاباره ها.

تبلیغات

آیداهو به گزارش 5,149 موارد و 91 و میر با 1,752 موارد و مرگ و میر 23 در ادا شهرستان به تنهایی به گفته نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل.

در میان افزایش موارد در یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت گفت: یک عضو ارشد هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 و او را به صدور یک فرمان اجرایی نیاز مردم در دولت ساختمان های اداری از جمله فروشگاه ها مشروب به پوشیدن ماسک در تمام زمانها.

هربرت همچنین دستور داد دو هفته مهلت قانونی درخواست برای تغییر زمان بازگشایی دستورالعمل اما گفت که او نمی خواهد متوقف کردن راه اندازی مجدد اقتصاد است.

یوتا “نیست تعطیل اقتصاد به طور کامل” در شروع این بیماری همه گیر و با وجود سنبله “ما در حال رفتن به آن را تعطیل کن” هربرت گفت.

یوتا گزارش 20,218 COVID-19 نفر و 166 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل.

در گرجستان, کافه ها و رستوران ها باز باقی می ماند.

در میان سنبله در موارد رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ در روز جمعه گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای اعمال محدودیت های جدید و یا نیاز به استفاده از ماسک است.

گرجستان گزارش 74,985 موارد و 2,776 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به دولت در بخش بهداشت عمومی.

در تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی به طور مشابه گفت که او نمی خواهد reimpose هر گونه محدودیت برای جلوگیری از COVID-19 که برداشته شد به راه اندازی مجدد اقتصاد پس از یک روز رکورد جمعه.

در میشیگان مقامات بهداشت به تازگی مرتبط 51 COVID-19 موارد به هارپر رستوران و دم میخانه در شرق و لانسینگ.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer که با آن مواجه اعتراضات پس از اجرای الزامات سختگیرانه برای جلوگیری از COVID-19 برداشته اقامت در خانه سفارش در اوایل این ماه اجازه می دهد میله, رستوران ها و رسانه های خرده فروشی به بازگشایی شده است.

میشیگان گزارش کرده است 69,679 موارد و 6,153 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

در حالی که نیویورک هنوز هم دارای بیشترین موارد بستری و مرگ و مير را به کاهش خود ادامه داد.

نیویورک 396,669 موارد و 31,105 مرگ و میر, نیویورک تایمز, تحلیل COVID-19 موارد را نشان می دهد.

در کالیفرنیا COVID-19 موارد صعودی در شهرستان امپریال که در آن نرخ آزمایش مثبت نزدیک به 23 درصد در مقایسه با 5.7 درصد در سطح ایالت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هشدار داد.

در پاسخ Newsom توصیه رهبران در شهرستان امپریال جمعه به reimpose اقامت در خانه سفارش دهید.

کالیفرنیا گزارش شده 208,397 موارد و 5,873 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل.

در نیوجرسی COVID-19 نرخ انتقال افزایش یافته است و در 16 نیوجرسی 21 شهرستان در طول هفته گذشته به عنوان دولت حرکت به آینده با بازگشایی برنامه.

نیوجرسی گزارش کرده است 172,727 موارد و 14,948 مرگ و میر ناشی از COVID-19 به گفته نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل.

در سراسر ایالات متحده COVID-19 آلوده بیش از 2.4 میلیون نفر کشته و بیش از 125,000 مردم با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب.

ایالات متحده عهده COVID-19 همه گیر

باس طرفدار مغازه ها مدیر بازاریابی دیوید اسمیت (R) حمل یک جعبه اهدا ماسک صورت به رحمت سلامت در چسترفیلد, Mo. در مارس 13. این شرکت اهدا 1 میلیون FDA تایید شده ASTM سطح 1 روش ماسک صورت به بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر. عکس بیل ” Greenblatt/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im