فلوریدا قاضی تکذیب محاکمه جدید برای جیمز Dailey

29 مه (بی بی سی) — فلوریدا قاضی در روز جمعه را تکذیب کرد یک محاکمه جدید برای اعدام زندانی محکوم به قتل یک دختر 14 ساله در سال 1985.

پاینلاس-پاسکو مدار قاضی پت سیراکوزا صادر نظم در پاسخ به مارس شنوایی است که در آن جیمز Dailey وکلا به دنبال معرفی جدید شواهد تبرئه مشتری خود را.

تبلیغات

تمپا بی تایمز گزارش داد که دفاع تیم به دست آمده یک امضا بیانیه از Dailey همکاری متهم جک Pearcy, که گفت که او به تنهایی کشته صدفی Boggio در سال 1985. در این جلسه هر چند Pearcy حاضر به شهادت دادن.

سیراکوزا گفت که به دلیل وجود دارد هیچ شواهد جدید او نمی خواهد اعطای یک محاکمه جدید.

“متاسفانه حکم امروز که آن را نمی تواند در نظر گرفتن شواهد از آقای Dailey بی گناهی از جمله جک Pearcy را تکرار اعترافات که او مرتکب قتل تنها به دلیل نظر خود را در مورد تعدادی از ویژگی های الزامات قانونی” Dailey وکیل جاش Dubin گفت: بار.

“ما با احترام مخالفت با حکم دادگاه و ادامه خواهد داد به مبارزه برای عدالت برای جیمز Dailey. او نه قتل صدفی Boggio.”

Dailey, 73, شد, محکوم به اعدام برای Boggio مرگ در حالی که Pearcy دریافت زندگی در زندان است. در یک بیانیه Pearcy محققان گفت که Dailey چاقو Boggio برگزار شد و در زیر آب او را تا زمانی که او غرق شدند.

بدن او پیدا شد شناور در آب های هند سنگ ساحل در شهرستان Pinellas.

Dailey محکوم شد در سال 1987 عمدتا بر اساس شهادت از سه jailhouse خبرچینان. هیچ شواهد فیزیکی ارتباط او را به قتل.

دادگاه عالی فلوریدا در ماه نوامبر را رد کرد و Dailey درخواست تجدید نظر برای اقامت از اعدام.

Dailey برنامه ریزی شده بود برای اجرای حکم اعدام در Nov. 7, 2019, اما اعطا شد اقامت موقت در ماه اکتبر توسط ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام یونگ به او اجازه می دهد وکلای جدید به زمان بیشتری برای آماده سازی خود را در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de