فلوریدا گزارش واحد-روز ثبت 15,300 جدید COVID-19 موارد

12 جولای (فردا) — فلوریدا گزارش 15,300 جدید COVID-19 مورد در روز یکشنبه, جدید ترین موارد مثبت هر دولت گزارش کرده است در یک روز از زمان شروع این بیماری همه گیر.

دولت تا کنون رکورد قبلی از 11,434 موارد جدید — همچنین تنظیم توسط فلوریدا در جولای 4 — به عنوان آن در حال حاضر گزارش شده و در مجموع 269,811 موارد سومین شمارش در کشور است. فلوریدا نیز گزارش داد 45 جدید مرگ برای مرگ و میر 4,242 نهم — بالاترین در کشور است.

تبلیغات

فلوریدا, وزارت بهداشت, پرونده نیز نشان داد که آزمایشگاه در دولت گزارش یک رکورد 142,981 آزمون در روز شنبه از رکورد قبلی از 95,335 در روز پنج شنبه.

کلی مثبت نرخ 10.5 درصد از جمله 13.62 در آزمون گزارش روز شنبه.

تخت بیمارستان در حال پر کردن از جمله آنهایی که در بخش مراقبت های ویژه.

میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez سی ان ان گفت این شهرستان در حال رسیدن به ظرفیت.

“ما ونتیلاتور استفاده می رفته تا نزديک به 200 در حال حاضر, بنابراین ما قطعا تا به حال یک افزایش شدید در تعداد زیادی از مردم برای رفتن به بیمارستان” Gimenez گفت.

اخیر افزایش موارد در فلوریدا آمد به والت دیزنی جهان در اورلاندو بازگشایی آن سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات پارک در روز شنبه.

“دیزنی, من هیچ شک است برای رفتن به یک محیط امن” فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت. “من فکر می کنم که که در آن شما شروع به دیدن گسترش است و فقط در موقعیت های اجتماعی که در آن مردم اجازه گارد خود را. معمولا مثل یک مهمانی خصوصی و یا چیزی شبیه به آن.”

DeSantis منتقل شده است را به حالت تعلیق در قضیه مصرف الکل در میان میله به سرعت در حال افزایش موارد است اما مقاومت خواستار ایالت دستور نیاز به استفاده از ماسک و سایر پوشش صورت در عمومی.

“خارج از کنترل در سراسر کشور از آنجا که فرماندار ما حتی نمی خواهد بگوید همه به پوشیدن ماسک” Rep. دانا, D-Fla., سی ان ان گفت. “حداقل در میامی-Dade county, هر کس باید از ماسک زمانی که آنها خارج است. این یک تراژدی آمریکایی.”

ایالات متحده منجر همه ملت با 3,271,549 موارد گزارش شده از COVID-19 و 134,904 مرگ و میر مرتبط با این ویروس با توجه به آمار و ارقام توسط جانز هاپکینز.

آریزونا و تگزاس و کالیفرنیا نیز دیده می شود جدید مورد روند سنبله. آریزونا گزارش 2,537 موارد جدید در روز یکشنبه رتبه هفتم در کشور با 122,467 موارد است. در ضمن تگزاس گزارش 10,351 موارد جدید در مجموع 250,462 چهارم — بالاترین در کشور و کالیفرنیا گزارش 8,047 موارد جدید برای کشور رتبه دوم را در کل در 312,344 از شنبه.

سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت: CBS News’ چهره ملت یکشنبه او معتقد است “همه چیز بدتر قبل از آنها بهتر است” به ویژه در ایالت های جنوبی.

“من فکر می کنم جنوبی تجربه تر است به احتمال زیاد به آینه برزیل که در آن شما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر از تمدید فلات هنگامی که ما رسیدن به آن apex. و شما می تواند رسیدن به اوج در دو یا سه هفته,” او گفت:.

گوتلیب نیز در مقایسه با قوس از شیوع بیماری در نیویورک-که هنوز هم دارای بیشترین مورد تعداد مرگ و میر در ایالات متحده با 401,706 موارد و 32,348 — به ایتالیا را به عنوان هر دو در یک نقطه جهانی کانون برای ویروس.

“نیویورک واقعا به دنبال الگوی ایتالیا که در آن تیز بود تا یک اپیدمی اما از آن پایین آمد به سرعت در حال,” او گفت:.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز یکشنبه گفت: دولت تا به حال گزارش 677 موارد جدید و 5 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته از 730 تست مثبت روز گذشته اعلام متحده اعداد باقی مانده اند “کم و پایدار” در حالی که ابراز نگرانی برای بقیه ملت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>