پرواز ماهیگیری و ماسک صورت در گرین ریور

هلندی جان Daggett شهرستان — کری-آلیس هللدی بازرسی او Clemson-نارنجی رانش قایق از تعظیم به استرن. صبح خورشید هنوز بالا رفتن از پس او آینه عینک آفتابی جمع بالاتر از این لایحه از یک توپ کلاه. چشم او تنها بخشی از صورت خود را تحت پوشش یک صورت قرار دادن بررسی هر ارايه محفظه جعبه پرواز و صندلی قایق. او به دنبال یک نزدیک به روحانی معمول برای هدایت موفق و امن — بعد از مصاحبه به ماهی قزل آلا در شمال شرقی ایالت یوتا است.

چهار پرواز میله های امن در خصوص طراحی محفظه; روانی را بررسی کنید. شناوری جلیقه برای هر ماهی گیر و خودش را بررسی کنید. کش از #8 زنجره و جیرجیرک دشتی مگس او را دست بسته برای سبز رودخانه معروف زنجره و جیرجیرک دشتی هچ; بررسی. مواد ضد عفونی کننده ، ضد عفونی کننده دست و صورت ماسک; بررسی.

به عنوان دولت و شهرستان امن در خانه و دستورالعمل استراحت در یوتا هللدی و همکاران ارائه ماهیگیران تفننی روانی فرار از این بیماری همه گیر و یک شانس برای گرفتن قزل آلای بزرگ. اما آنها همچنین در نظر گرفتن coronavirus هشدارها جدی است.

در این صبح جمعه در ماه ژوئن در هللدی preps برای یک روز دیگر “پشت میله های” پارو زدن یک جفت از مشتریان را از طریق کارت پستال-کامل دره به عنوان رپتورز اوج سربار. او شما را اسکن برای گرسنه قهوه ای و ماهی قزل آلای رنگین کمان و ظرف را از مشاوره خود را برای یک روز خوب در ماهیگیری: نگه داشتن خود را به پرواز در آب است.

راهنمای کری-آلیس هللدی آماده برای یک روز از پرواز ماهیگیری در رودخانه سبز.
جف پروت, Deseret News

آب باز درهای بسته

در ماه مارس غربی رودخانه Flyfisher Guides — راهنمای فروشگاه که در آن هللدی آثار خود را تعطیل fly-fishing charters به مدت شش هفته به عنوان یوتا و جهان reeled از این بیماری همه گیر. مانند دیگر شرکت های متعادل کارمند و سلامت جامعه با فاجعه اقتصادی این فروشگاه تصمیم دشوار درهای خود را به امید مشتریان خواهد رسید که فاجعه گذشت.

هللدی می گوید او از دست رفته 18 راهنمای سفر در طول آن ماه و نیم.

“ما لازم نیست که یک مرکز پزشکی در اینجا. ما لازم نیست که یک فروشگاه مواد غذایی در اینجا,” او می گوید هلندی جان. او آموزش دیده در CPR و کمک های اولیه, اما آن را به 45 دقیقه سوار هلیکوپتر به نزدیکترین مرکز پزشکی.

تمام مشتریان خود را در اینجا سفر از خارج از شهرستان و حدود 60 درصد از خارج از یوتا هللدی می گوید. با توجه به اخیر ایالات متحده به داده های سرشماری بیش از یک چهارم از جمعیت Daggett شهرستان — جایی که هلندی جان واقع شده است — بیش از 65 سال و در نتیجه بیشتر مستعد ابتلا به کشنده عوارض ناشی از کوروناویروس.

پرواز ماهیگیری است که در حال حاضر محبوب در گرین ریور اما ترافیک برداشت تا در طول همه گیر پس از Wasatch شهرستان صادر بهداشت عمومی به منظور منع غیر ضروری سفر و بازدید کنندگان بستن متوسط و پایین پروو رودخانه ها به خارج از شهرستان قزل آلا دانشگاه علوم پزشکی مشهد.

شده اند می تواند سودآور اما هللدی نمی پشیمانی تصمیم به انصراف از منشور. “من از آنها بدم میاید برای من به این دلیل کسی درگذشت,” او می گوید. اجتماعی فاصله غیر ممکن است در یک رانش قایق.

او همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک مکمل استاد زیست شناسی در دریاچه نمک کالج, بنابراین او نبود به طور کامل بیکار. اما پله به دور از منبع اصلی درآمد آسان نبود.

راهنمای کری-آلیس هللدی آماده قایق خود را برای یک سفر در رودخانه سبز در شمال شرق ایالت یوتا است.
جف پروت, Deseret News

نگه داشتن جامعه امن

زمانی که هللدی مشتریان می رسند در مغازه یکی دیگر از کارکنان خود درجه حرارت. پس از عبور از بازرسی آنها را به هللدی کامیون. او آنها را می راند سه مایل به به شعله ور تنگه سد سرریز قایق راه اندازی. یک زمستان را به ارزش رواناب و ریپ از طریق نیروگاه برق در زیر سد چرخش توربین و تأمین برق برای حدود 50000 خانه در هفت کشورهای غربی.

صاحب مغازه Matt Lucas’ همسر آماندا — بهداشت حرفه ای — در زمان استفاده از خاموش شدن برای آماده سازی کسب و کار خود را به عمل در طول بیماری همه گیر. آنها تحصیل کرده راهنماهای و کارکنان فروشگاه در انتقال ویروس و نحوه بهداشتی کردن دنده. آنها مجهز رانش قایق کاپیتان با کیت ضد عفونی دستکش و ضد عفونی کننده.

در حال حاضر که مشتریان آنها در حال انجام همه آنها می توانند برای نگه داشتن درب باز بدون به خطر انداختن ایمنی و بهداشت. هر یک از راهنماهای حمل ماهی و رودخانه پسند صابون دست. مغازه تمیز است غالبا و شاتل رانندگان — که رانندگی و راهنمای مشتری خودروهای پایین رودخانه از قایق راه اندازی — پوشیدن ماسک و دستکش, فروشگاه آخور خاکستر لوکاس گفت: در یک ایمیل.

در یک راستا هللدی سر شروع به. “من یک ماسک چون من نمی تواند رشد کند ریش,” او می گوید. او همکاران مرد می تواند رشد کند ریش به نگه داشتن خورشید خاموش چهره خود را. Holladay زن تنها راهنمای در اطراف هلندی جان می پوشد یک ماسک برای این منظور اما در حال حاضر همه کارکنان ملزم به پوشیدن یک برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

از آنجا که فروشگاه بازگشایی درهای خود را در مارس 1, ماهیگیران تفننی نیز خواست تا به سایش پوشش صورت. فروشگاه ارائه می دهد کار دست ساخته شده از پارچه ماسک برای $13.

هللدی گفت که دریافت کرده اید مخلوط انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد جدید احتیاطی. برخی می گویند که آن را بیش از حد. دیگران بر این باورند که به اندازه کافی نیست. “من نمی خواهد به شما بگویم که چگونه به اجرا در قایق خود را,” او می گوید.

“اولویت اول ما این است که ایمنی برای مشتریان راهنماهای شاتل خدمه و جامعه است. اما ما همچنین می دانیم نیاز به نگه داشتن ما درهای باز به ادامه نگه داشتن همه ما راهنما و رانندگان شاغل برای کمک به حفظ ثبات اقتصاد” خاکستر لوکاس نوشت: در یک ایمیل به Deseret News. “من مطمئن هستم که بسیاری از کسب و کار کوچک در همان قایق است.”

اضافی کار آمادگی لازم برای ضد عفونی کردن دنده رانش قایق و کامیون اضافه شده اند در هر نقطه از 30 تا 45 دقیقه به هللدی روز.

رودخانه موزیک

او در محافل رانش قایق یکی از آخرین زمان نور مانند یک بوکسور در sandaled پا و سپس صعود سرنشین به کاپیتان صندلی و شروع به تکان دادن هنر و صنعت خود را با تریلر. رانش قایق راهنمایی عقب و می نشیند و به آرامی به حرکت سریع سبز رودخانه. قایق سطح شیب دار بسته بندی شده است با مشغول راهنما و اضطراب ماهیگیران تفننی.

او ماسک — ورزشی تصاویر از گلهای وحشی و گوزن شمالی — نمی تواند پنهان زندگی به او می دهد و سنگین oars. او به نظر می رسد خوشحال می شود در آب است. هللدی رئیس می گوید: او یکی از سخت ترین کار و پرشور ترین راهنماهای بر روی رودخانه.

“تیلور سویفت رو من از طریق مارس” او می گوید که او نمی تواند در آب است. دوستان, خانواده, و تعداد زیادی از بازتاب نیز کمک کرد در آنچه که او خواستار تاریک ماه.

موسیقی در آب این صبح است که کمتر خشخاش. پرندگان آواز خواندن بیش از وزوز از cicadas, تابستانی, موسیقی متن فیلم مادر طبیعت mixtape. در عرض چند ردیف از سطح شیب دار یکی از هللدی مشتریان قلاب اولین ماهی قزل آلا از صبح.

زمانی که غربی رودخانه Flyfisher راهنماهای بازگشت به کسب و کار در مه — یک ماه است که به طور معمول را تنها یک و نیم دوجین منشور — هللدی هدایت 17 سفرهای پایین سبز رودخانه. او در حال حاضر رزرو برای 18 روز کشش در ماه جولای. و این منشور در ماه ژوئن برای اولین بار از دو هفته از روی لئامت دادن.

“ممکن است مشتریان نمی خواهید به صحبت در مورد این ویروس در آنها فقط می خواستم به دور از همه گیر استرس” هللدی می گوید. پس از شش سال در کسب و کار او به سختی می بیند یک چهره جدید دیگر. او مشتریان گذشته بازگشت و مکالمات انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش.

او در حال حاضر با استفاده از حرفه ای Instagram حساب نه تنها نشان دادن هیولا ماهی قزل آلا مشتریان خود را گرفتن اما ماسک-تحت پوشش چهره. هر یک از این عکس ها که زیر نویس با شعر از ترانه تیلور سویفت.

اما من نگه داشتن کروز
نمی توانید متوقف نمی توقف در حال حرکت است.
آن را مانند من این موسیقی در ذهن من
sayin’ it’s gonna be alright.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de