پس وارن خروج مرگ مدیکر برای همه فعال Ady Barkan می گوید: “من همه در” برای برنی ساندرز

مرگ, بهداشت و درمان, فعال حقوق Ady Barkan اعلام کرد او در “همه در” برای ایالت و سناتور ” برنی ساندرز در پنجشنبه تنها چند ساعت پس از نامزد او زودتر تایید دیابت الیزابت وارن کاهش یافته است از سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

در حالی که Barkan—که در بر داشت یک قهرمان سازمان برای حمایت مترقی مسائل از جمله مدیکر برای همه—تایید وارن بیش ساندرز در ماه نوامبر او می گوید در حال حاضر وجود دارد تنها یک نامزد در دموکراتیک مسابقه با نوع دید او معتقد است که نیاز است در کاخ سفید است.

ساندرز گفت: Barkan: “اتحاد شکل سیاست آمریکا است. شکل آنچه ما فکر می کنم ممکن است. شکل چگونه ما جرات به خواب. اما البته آن را در مورد او نیست. آن را در مورد ما.

در اوایل جیر Barkan با تشکر از وارن برای او الهام بخش مبارزات انتخاباتی. “نامزدی خود را شده است به سادگی خیره کننده از خود تاریخی پلت فرم به شما استثنایی مدل سازی از آنچه در آن به معنی فروتن و باز به نقد به خود را تکرار و بازگویی تاریخ امریکا را مبارزان آزادی,” Barkan گفت: پرداختن به سناتور. “شما باید خیلی به آن افتخار کنیم.”

تازه حمایت از ساندرز می آید به عنوان ترقی خواهان در سراسر کشور در روز پنج شنبه خواست وارن به پیوستن به نیروهای با سناتور ورمونت به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و شرکت های بزرگ تاسیس است که در حال حاضر بسیج در اطراف او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>