برای نژادپرستی-رایگان 22nd, قرن, ما نیاز به یک میلیاردر-رایگان 21st

رمان coronavirus فقط نگه می دارد در آینده و پس از انجام این میلیاردها دلار برای آمریکا بالا میلیاردرهای. این کشور پنج ثروتمندترین — جف بزوس, Bill Gates, Mark Zuckerberg وارن بافت و لری الیسون — اضافه شده یک ترکیب $101.7 میلیارد دلار به ارزش خالص خود را پس از ویروس ضربه سخت در سراسر کشور در ماه مارس است.

این پنج بسیار مرفه روح یادداشت آخرین میلیاردر به روز رسانی از آمریکایی ها برای مالیات انصاف و موسسه مطالعات سیاست در حال حاضر برگزاری یک ترکیب ثروت به ارزش نزدیک به یک و نیم تریلیون دلار 493.9 میلیارد به دقیق.

چقدر آسیب خواهد این عظیم تمرکز ثروت و قدرت در نهایت انتقام بر ملت ما? ما نمی دانیم واقعا برای برخی از زمان. Grand خصوصی و اقبال می توانید انجام دهید بد گذشته عبور از kingpins که با متراکم کردن آنها.

چه مدت گذشته است ؟ واقعیت ما در اینجا در سال 2020: اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را توانمندسازها حفظ قدرت در ماه نوامبر آنها خود را مدیون پیروزی در هیچ بخش کوچکی به یکی از ثروتمندترین آمریکایی ها زنده — در سال 1920.

که عصر جاز عمیق جیب پیتسبورگ بانکدار و صنعتگر اندرو ملون نوشت: به ایالات متحده کد مالیاتی یک سری تغییرات که در حال حاضر یک قرن بعد از ثروت شخصی خود را تبدیل به دانه ذرت برای سال 2020 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

ملون نوه تیموتی به واشنگتن پست به تازگی گزارش شده در حال حاضر رتبه به عنوان “بالا دهنده حمایت از رئیس جمهور تهمت را گشتند و جمهوریخواه کنگره قانونگذاران.” تیموتی ملون را کمک به امریکا اولین اقدام “اصلی super PAC حمایت از رئیس جمهور انتخاب مجدد,” رای به عنوان “بزرگترین و شناخته شده کمک به این گروه تا کنون” از ارسال یادداشت.

چگونه تیموتی ملون در نهایت به عنوان برنده انتخاب مجدد کمپین numero uno? دلار دنباله از اندرو ملون به 2020 تهمت انتخاب مجدد شروع می شود با 1920 انتخابات ریاست جمهوری یک نبرد که بر روی پاشنه از دو بسیار مرگبار عکس در جهانی بودن فاجعه بار جنگ ما اکنون می دانیم که جنگ جهانی اول و فاجعه بار بیماری همه گیر است که معاصران دوبله آنفلوآنزای اسپانیایی.

کسانی که دوقلو شوک به حال میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حسرت بازگشت به “حالت عادی” و اندرو ملون عرضه یک تکه بزرگ از کمپین دلار کمک کرد که وارن هاردینگ جمهوری خواه ریاست جمهوری نامزد اسکیت به یک پیروزی آسان. سپاسگزار هاردینگ را اندرو ملون وزیر خزانه داری. ملون خواهد نگه دارید این موقعیت برای بعد از 11 سال.

پنج سال اول که تصدی می بینید یک مبارزه تلخ بیش از مالیات-بر-میراث غنی از سال های جنگ. در سال 1914 سال جنگ جهانی اول آغاز شد و در اروپا هیچ فرد ثروتمند در ایالات متحده با آن مواجه نرخ مالیات بالاتر از 7 درصد در هر دلار درآمد. با پایان جنگ شخصی با درآمد بیش از 1 میلیون دلار مواجه 77 درصد نرخ مالیات.

ملون نمی خواهم که رای دادن. او دوست داشت حتی کمتر از 25 درصد و مستغلات و مالیات بر bequests بیش از 10 میلیون دلار به تصویب رسید و در طول جنگ.

“این ضرورت اجتماعی برای شکستن بزرگ و اقبال در این کشور” ملون sternly تلفظ “وجود ندارد.”

به عنوان خزانه, منشی, ملون خواهد پیشرفت مداوم را در مبارزات انتخاباتی خود به تراشیدن پایین بالا نرخ مالیات بر درآمد. در مالیات بر املاک و او مواجه rockier جاده ها است. در سال 1924 کنگره در واقع مطرح نیست را کاهش داد بالا و مستغلات نرخ مالیات از 25 تا 40 درصد است. و قانونگذاران وجود دارد متوقف نمی. آنها تصویب یک “هدیه مالیات” — مالیات زیادی نقل و انتقال ثروت از ثروتمندان به مورد علاقه خود را در دایره درونی — برای جلوگیری از ثروتمند از sidestepping مالیات بر املاک و توسط “دادن” پول خود را دور به خانواده و دوستان است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

یک ناراضی ملون خواهد و سپس حفاری در یک حمله نهایی در مالیات انصاف. در سال 1925 و پس از ایران با پیروزی در نوامبر 1924 انتخابات به او پیشنهاد سفت بالا — نرخ مالیات بر درآمد 46 درصد در درآمد بیش از 500 ، 000 دلار در سال 1924 به پایین به 20 درصد و همچنین از بین بردن هر دو هدیه و املاک و مالیات.

ترقی خواهان در کنگره تقبیح این آخرین “ملون طرح است.” اگر ملون انجام شده روز استدلال آتشین کنگره نیویورک Fiorello لاگاردیا مالیات فدرال خواهد دیگر ظرفیت “برای جلوگیری از انباشت عظیم ثروت و کنترل از صنعت و تجارت است که می رود با چنین بزرگی و اقبال.”

ملون را حمل بعد. توسط قریب به اتفاق حاشیه کنگره کشته فدرال مالیات بر هدیه, نصف مالیات بر املاک و کاهش بالای نرخ مالیات بر درآمد از 46 تا 25 درصد است. کلی فدرال مالیات بر 1 میلیون دلار درآمد خواهد رها کردن توسط دو سوم.

ملون شخصی خالص ارزش بیش از 80 میلیون دلار در سال 1923 خواهد بود برآورد شده به عنوان بالا به عنوان $600 میلیون — حدود 9 میلیارد دلار امروز — شش سال بعد. تا کنون چندان مناسب 1926 لغو فدرال مالیات بر هدیه ای که ملون به حال مهندسی خواهد او را قادر می سازد برای شروع تغییر این ثروت مالیات به ورثه او.

ملون, همیشه, کلاس جنگجو را سخاوتمندانه دعوت از همکار خود plutocrats برای به اشتراک گذاشتن در غارت. مقامات وزارت خزانه داری بی سر و صدا گسترش این کلمه در بخش خود را با کمال میل بررسی هر گونه درخواست برای بازپرداخت مالیات پرداخت می شود پس از سال 1917. درخواست — از وکلا و حسابداران برای امریکا فوق العاده ثروتمند — آیا سیل در لیست بازپرداخت اعطا خواهد در نهایت مجموع $1.27 میلیارد دلار است. ملون خودش شخصا جیب 7 میلیون دلار در بازپرداخت با یکی دیگر از 14 میلیون دلار در بازپرداخت خود را برای شرکت منابع.

نتیجه نهایی: بخش عمده ای از اندرو ملون خصوصی ثروت را دست نخورده توسط عمو سام. در 1957, Fortune magazine خواهد رتبه چهار ملون وارثان میان امریکا هشت ثروتمندترین افراد است.

یکی از کسانی که ورثه ملون دختر Ailsa حال فورچون گرند به اندازه کافی در اواسط قرن 20 به پشتیبانی از سه خوابگاه در شهر نیویورک دو در کانکتیکات گرینویچ یکی در پالم بیچ و یکی بیشتر در لانگ آیلند. Ailsa تنها صرف سه هفته از یک سال در لانگ آیلند خانه کشیش اما نگهداری در طول سال کارکنان. 12 دام های اهلی و 22 باغبان یادداشت مورخ دیوید Cannadine نگه داشته و برش-گل ها در خانه کشیش 32 اتاق “تغییر روزانه, آیا او حاضر بود یا نه.”

تیموتی ملون که 77 سال از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین را بالا نیکوکار و Ailsa برادرزاده رشد یافت در میان است که طلاکاری ممتاز محیط. جاذبه خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می باید به عنوان جای تعجب ندارد. مانند تهمت دیگری وارث grand ثروت تیموتی ملون تنها با شدت گرفتن در برابر جزوه که رفتن به آن دنیا بدون قاشق نقره ای. در خود منتشر 2015 زندگینامه او استدلال کرد که گسترش برنامه های اجتماعی باید تنها مردم سیاه و سفید “و حتی بیشتر متخاصم.”

“برای ارائه رای خود را در انتخابات فدرال آنها تعلق می گیرد با این حال بیشتر و بیشتر مباحث: مواد غذایی تلفن همراه, WIC, پرداخت, Obamacare, و در, و در, و در,” ملون نوشت. “این largess تامین می شود زحمتکش مردمی کمتر و کمتر در تعداد که بیش از حد صادقانه و یا بیش از حد افتخار به خود اجازه می دهد به فرو رفتن در این باتلاق.”

چگونه Trumpian — حتی به خارج از محل سرمایه گذاری.

تیموتی ملون طولانی خواهد بود رفته توسط 2120 انتخابات. برخی از وارث امروز میلیاردر ثروت گام برای پر کردن کفش خود را ؟ که تقریبا قطعی به نظر می رسد مگر اینکه ما رسیدن به آنچه که ما مترقی forbears نمی تواند: ماندگاری دهغلظت آمریکا ثروت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de