برای امریکا فوری ایمنی و بهداشت تهمت نیاز به استعفا!

با تکیه بر هوشیار فکر کارشناسان در بیماری های عفونی در اخبار روزانه, همایش مغلوب ساختن پیشی جستن است که دیوانه وار در تلاش برای نگاه خوب است. اما پیر delusionary تهمت نگه می دارد و متداول شدن است. روز دوشنبه او امتیاز خود را coronavirus عملکرد در ده ایده آل. روز سه شنبه او به دروغ عمومی خود را در مورد دانستن آن را یک بیماری همه گیر “مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر.” حقایق فقط مخالف است. در فوریه 28th, مغلوب ساختن پیشی جستن به نام COVID-19 دموکراتیک جعل (نگاه کنید به تاریخ 18 مارس سال 2020 مقاله در نیویورک تایمز).

مغلوب ساختن پیشی جستن است قادر به قبول وحشی از این بیماری همه گیر.

Donald J. Trump بسیار مصرف می شود توسط خود همه تعریف نفس به عنوان occupationally مجنون. او خصوصی سلامت عمومی کل کشور است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض خطر خانواده خود را به عنوان او در معرض خطر این کشور او را نهادینه شود. دوباره و دوباره تهمت جایگزین واقعیت با توهمات. او fibs, flails fails سپر بلا و هرگز اذعان می کند او اشتباه بود یا اشتباه. مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که رسانه های توده بدون استحقاق ستایش و solicits تملق گوی, متملق, تعارف از اعضای کابینه و کارکنان. او فقط نمی تواند جذب اطلاعات ضروری.

مغلوب ساختن پیشی جستن سهل انگاری است و حتی بدتر از این است که اغلب شناخته شده است. در سال 2018 خود را در کاخ سفید امنیت ملی شورای منحل همه گیر واکنش تیم پس از Rear Admiral تیموتی mary smith که در راس این برنامه گفته شد به ترک موقعیت خود را. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن vacuously گفت که او نمی دانم که این اتفاق افتاده است. حتی اگر مطبوعات تا به حال بارها و بارها گزارش شده تهمت تصمیم تهمت حاضر به هر گونه مسئولیت را. مغلوب ساختن پیشی جستن تلویزیون قطع USAID کوچک پیش بینی برنامه ردیابی بیماری های عفونی در حالی که حجیم کردن پف کرده سلاح های نظامی بودجه. انباشت برکنار شده بمب هسته ای اما نه با ارزش تجهیزات پزشکی و امکانات.

روشن است که تهمت را شکست خورده دولت مسئول است برای ما سرسام آور unreadiness به عنوان زمان فاجعه metastasizes ترک امریکا تا حد زیادی آسیب پذیر است. اما تهمت نمی کند آن را ببیند. وقتی پرسیده شد که در مورد نقش او در دولت ایالات متحده ناخالص عدم پیش بینی و شامل coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من نمی مسئولیت در همه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است crazily هنوز هم با فشار دادن به تضعیف پرستاری صفحه اصلی قوانین و مقررات طراحی شده برای کاهش عفونت مرگبار در میان میلیون ها نفر از سالمندان ساکن. او سرسختانه همچنان ادامه دارد و حتی پس از COVID-19 قطع بازی گلف خود را. او متنفر است این قوانین به دلیل اوباما صادر شده و آنها را—انتقام خود در برابر اوباما است همه گیر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین اهداف به خلاص شدن از شر Obamacare بدون هیچ گونه جایگزینی طرح است. زمانی که دموکرات ها بارها و بارها متوقف شد و تلاش های خود را در کنگره تهمت تصمیم گرفت به نوبه خود برای یک مدت طولانی مورد دادگاه. آیا منطقی رئیس جمهور mindlessly برش به شدت مورد نیاز بهداشت و درمان پوشش برای سی میلیون آمریکایی در طول یک بیماری همه گیر? قربانیان بالقوه حتی شامل مغلوب ساختن پیشی جستن خود از حامیان!

این شرکت در حال حاضر می خواهید انواع کمکهای مالی به دلیل ویروس بحران و تهمت و جمهوری خواهان در حال ریختن نیاگارا را از جوهر قرمز به بودجه فدرال. در عین حال تهمت و کنگره cronies ادامه به گرسنگی IRS است که قادر به بازیابی بیش از 400 میلیارد دلار در فراهم نشده مالیات هر سال به دلیل ناکافی بودجه. IRS بودجه پایین تر از آن در سال 2011 و کمبود بودجه مجبور به اخراج هزاران نفر از کارکنان. آن است که غیر ممکن است برای IRS به درستی حسابرسی بسیاری از شرکت های بزرگ جهانی و یا حتی پاسخ به استعلام مالیات دهندگان بدون تاخیر طولانی.

خواهد یک رئیس جمهور عاقل بود متعصبانه ناتوان بیماری ها و آسیب های برنامه های پیشگیری در سازمان های فدرال و به رخ کشیدن در مورد جمله “مقررات زدایی”? مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به نفع کج/سود دانشگاه ها که پاره کردن دانش آموزان و ترک آنها را به فقیر بدهی.

از آن بدتر می شود. سال پس از سال تهمت سعی در قطع بودجه از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری و موسسه ملی بهداشت و ما به سهم خود به سازمان بهداشت جهانی از جمله خود همه گیر پیشگیری کار می کنند. این سهل انگاری جنایی. اخیر خود بودجه فدرال ارسال شده به کنگره در فوریه 10 سال 2020 هنوز هم حمایت از این دمدمی مزاج, کاهش, همراه با پول بیشتر برای نفخ پنتاگون بودجه از خواسته توسط ژنرال.

هفته گذشته رابرت Weissman رئیس عمومی شهروند به نام برای رئیس جمهور تهمت به استعفا. (شما می توانید بیانیه خود در Citizen.org).

Lunging بین باطل سولفات و دستکاری چاپلوسی تهمت هرگز نمی دانید که چگونه به خارج شدن از سوراخ او حفر. در اینجا این است که چگونه به او را به خارج از این یکی: او باید یک وطن پرست برای خاطر امریکا و فقط استعفا دهد. این بار برای کاپیتان Queeg یا اخاب. کشتی از دولت قایقرانی به سمت فاجعه و رئیس جمهور ناتوان از تبدیل خود را گرم اختلالات. (نگاه کنید به: Fake رئیس جمهور: رمز گشایی مغلوب ساختن پیشی جستن Gaslighting فساد و کلی Bullsh*t با علامت سبز و رالف نادر).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de