برای بسیاری از افراد جوان سوسیالیسم است که آمریکا به عنوان پای سیب

در ویرانگر پس از بحران مالی 2008 و بسیاری از جوانان و نوجوانان آمریکایی ها که احساس خیانت های سرمایه داری معرفی شدند به سوسیالیسم توسط برنی ساندرز’ ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. Meagan روز یک نویسنده کارکنان برای محبوب جناح چپ مجله Jacobin و عضو حزب دموکرات سوسیالیست آمریکا (DSA) به عنوان یک مثال از اینکه چگونه سناتور ورمونت رادیکال یک نسل با یک پلت فرم است که به نام سیاست مانند مدیکر برای همه و شهریه دانشگاه آزاد. بعد اعتبارات ساندرز با او تصمیم به انتخاب سوسیالیسم زمانی که او احساس می کرد زمان به “انتخاب یک طرف” در سیاست آمریکا است و پس از مشغول به کار شده است به درک چگونه سوسیالیستی تجدید حیات دموکراتیک نامزد الهام گرفته از رشد می تواند بدون او در کاخ سفید است.

که تا حد زیادی به همین دلیل همراه با میکا Uetricht این 31 ساله روزنامه نگار تصمیم به نوشتن “بزرگتر از برنی: چگونه ما را از ساندرز مبارزات انتخاباتی دموکراتیک به سوسیالیسم” یک کتاب او مورد بحث با میزبان رابرت Scheer در آخرین قسط از “Scheer هوش است.”

RS: سلام, این, رابرت Scheer با یکی دیگر از نسخه از Scheer, هوش, که در آن من به شتاب می گویند هوش می آید از مهمانان است. در این مورد آن است Meagan روز است که همراه با میکا Uetricht—من مطمئن هستم که من بریدن نام خود را و شما درست من—نوشته شده واقعا کتاب جالب به نام بزرگتر از برنی. و این افراد هر دو در ارتباط با Jacobin magazine; برای کسانی از شما که نمی دانم زیادی در مورد تاریخ, Jacobin جنبش آن باشگاه جنبش آغاز شد و در پاریس در انقلاب 1789. آن را دموکراتیک اما آن را برخی از مردم آن را از من برداشت یک فرهنگ لغت تعریف “رادیکال” و چه می گویند چیز دیگری تحریک آمیز از انقلاب فرانسه. و سپس آنها را در ارتباط با روبسپیر و در طول دوره از 1793-4 آنها تا به حال شهرت بودن بسیار شدید در قضاوت خود را از افراد دیگر است. ما می توانیم بحث در مورد آن.

اما آن Jacobin پدید آمده که واقعا یکی از جالب تر نشریات در سمت چپ. و آنها کاملا بی باک در بررسی این کلمه ای که ما استفاده نشده بسیار در فرهنگ لغت ما از سوسیالیسم. و آنها با توجه به مخاطبان بزرگ در یک معنا به دلیل حملات برنی ساندرز که بستری بودن دموکراتیک سوسیالیستی است. به طوری که یکی از دلایلی که چرا من می خواستم برای مصاحبه با شما چون من می خواهم به می دانم که این جنبش می رود از اینجا. و عنوان کتاب خود را بزرگتر از برنی و زیرنویس است که چگونه ما از ساندرز مبارزات انتخاباتی دموکراتیک به سوسیالیسم. و آن را توسط منتشر شده بسیار خوب ناشر Verso; آن دارای سابقه ای طولانی در انگلستان چاپ و نشر چپ جدید کتاب.

و بنابراین اجازه دهید ما را به این مواد منفجره کلمه سوسیالیسم. و اجازه دهید من پرتاب آن به مجله خود را. زمانی که مردم به طور کلی بحث در مورد سوسیالیسم دموکراتیک آنها بحث در مورد خشونت کمتر مفهوم آن است. و آنها معمولا فکر می کنم از احزاب سوسیال دموکرات اروپای غربی; آنها فکر می کنم از حزب سوسیال دموکرات آلمان به عنوان مثال. گاهی اوقات آنها حتی اشاره به حزب کارگر. پس چه ارتباطی بین برنی ساندرز’ دموکراتیک سوسیالیسم و Jacobin جنبش بازگشت به انقلاب است ؟

دکتر: خوب من باید می گویند که شما می دانید, Jacobin آغاز شد قبل از زمان من. و این درک من—من پیوست این مجله در سال 2017—که زمانی که آن آغاز شده بود در سال 2011 آن را در واقع در ابتدا به معنای این نام در ابتدا به معنای بیشتر از یک winking اشاره به سیاه ژاکوبن. که یک کتاب نوشته شده توسط C. L. R. James و آن را در مورد رادیکال از هائیتی انقلاب است. بنابراین من معنی بدیهی است که مردم در حال رفتن به آن را برای اتصال به رادیکال. و من فکر می کنم که عمدی نیز هست; درک من این است که قرار بود تا حدودی تحریک آمیز عنوان شده است.

اما در هر صورت واقعیت این است که من پیوست در سال 2017 پس از پیوست دموکراتیک سوسیالیست آمریکا در سال 2016 که من چون من تا به حال شخصا فعال و رادیکال توسط ریاست جمهوری از برنی ساندرز. در حال حاضر آن را مانند من با توجه به سیاست در همه قبل از برنی ساندرز در حال اجرا است و همچنین نمی خواهم من حتی نمی دانند که آنچه برای مثال سوسیالیسم بود. من درک آنچه که سرمایه داری بود من قابل درک است که وجود دارد یک جایگزین است که غالبا به عنوان سوسیالیسم و آن را تا به حال طولانی و پیچیده تاریخچه و آن را نیز تا به حال به طور بالقوه یک آینده امیدوار کننده. اما آنچه تا به حال اتفاق افتاده است که من هرگز از خودم پرسیدم سوال: آیا شما یک سوسیالیست? که هرگز به من رخ داده است حتی از خودم این سوال. زیرا تا آنجا که به من مربوط می شود من در درجه اول یک بازیگر سیاسی.

و هنگامی که برنی ساندرز زد برای رئیس جمهور در شروع سال 2015 واقعا چیدن بخار در سال 2016 طعن و سولفات بسیار شدید است. و به شدت با آن حزب دموکرات ایجاد به نظر می رسد می خواهید به اسکواش تلفات انرژی از یک جنبش است که از آنچه که من می توانم بگویم اختصاص داده شده بود در درجه اول به decommodifying بیمه و تضمین میکند که ما تا به حال کمک درسی-عمومی, کالج, کاملا شگفت انگیز است. و این باعث شد که من پس از آن مطرح کرد که سوال خودم. سوال بودن در اصل: که طرف شما هستند ؟ به نظر می رسید به طور ناگهانی است که وجود دارد طرف و یکی تا به حال به را انتخاب کنید یک طرف. و من در پاسخ به این سوال با پیوستن به حزب دموکرات سوسیالیست آمریکا است. من این کار همراه با دهها هزار نفر از مردم دیگر. DSA تا به حال حدود 5000 عضو در هنگام برنی سندرز اولین بار اعلام کرد که او در حال اجرا برای رئيس جمهور; در اواسط تا اواخر سال 2018 آن را تا به حال 50-چیزی هزار عضو دارد. آن را در حال حاضر به 60-چیزی هزار عضو دارد.

ما تا به حال 10 ، 000 نفر پیوستن به DSA بین ماه مارس این سال و در حال حاضر که ممکن است در این سال به دلیل یک فرایند مشابه رخ داده است. مردم پرداخت می شود توجه به برنی ساندرز’ دوم انتخابات ریاست جمهوری است. آنها را دیدم که چگونه دست پاچه اش چه ما ممکن است تماس سوسیال دموکرات کوتاه مدت در دستور کار ساخته شده حزب دموکرات ایجاد شده طبقهی سرمایهدار به نظر می رسد به رسانه های جریان اصلی. و آنها متوجه شدم که در واقع وجود دارد—به خوبی آن را قرار داده که در شرایط برنی ساندرز خود استفاده کرده است وجود دارد یک کلاس جنگ اتفاق می افتد و که آنها باید به یک سو را انتخاب کنید.

بنابراین در حال حاضر ما در رتبه هستند تورم در دموکراتیک سوسیالیست آمریکا و خوانندگان Jacobin در حال رشد است. شما می دانید من در آمد و به عنوان بخشی از موج اول DSA اعضا در سال 2016; من شروع به نوشتن برای Jacobin در سال 2017. و در حال حاضر خوانندگان ما همچنان به رشد به عنوان بیشتر و بیشتر مردم شروع به خود شناسایی به عنوان سوسیالیست شروع کنجکاو بودن در مورد تاریخچه سوسیالیسم در مورد نظریه های تغییر اجتماعی است که همسو با ارزش های سوسیالیستی و سیاسی سوسیالیستی چشم انداز برای آینده است. و امیدوارم که وجود خواهد داشت بیشتر مردم خواهد شد که پیوستن به ما پایین خط. البته برنی ساندرز اجرا نخواهد شد پس ما باید به احتمالا تغییر تاکتیک های ما.

RS: بنابراین اجازه دهید من این را در برخی از دیدگاه تاریخی. و شما در حال حاضر 31, بنابراین شما واقعا صحبت کردن در مورد آینده به برنی ساندرز حرکت زمانی که شما بودند, چه, 25, 26?

MD: آره این که در مورد حق است.

RS: آره. و که در آن شما رشد می کنند ؟

MD: من در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

RS: Ah. و آیا شما از رفتن به مدرسه وجود دارد, و غیره?

MD: منظورم این است که من به دانشگاه رفت و در کالج اوبرلین. آره. منظورم این است که من نمی—اگر این جهت است که شما در واقع رفتن به آن فشار—و من قطعا از ذهن نیست صحبت کردن در مورد من پس زمینه است که در یک پس زمینه است که سازگار نیست من فکر می کنم با همه در DSA. من در واقع نسبتا ثروتمند خانواده نه در یک طبقه کارگر خانگی. به نظر من در آن است که شما می دانید از تجربه شخصی من می توانم بگویم که در واقع می تواند کاملا یک دوره سقوط کاملا آموزش و پرورش در stark نابرابری در این نوع از محیط زیست نیز هست. و بنابراین من به Oberlin College, که البته یک لیبرال مدرسه هنرهای; آن بسیار گران لیبرال مدرسه هنرهای اما آن را نیز یکی از با سابقه ای طولانی در سیاست رادیکال و اجتماعی و سیاسی و عدالت است. و شما می دانید, من علاقه مند به leftism در حالی که من در اوبرلین اما تا آنجا که من می دانستم که هیچ کس علاقه مند بود در صحبت کردن در مورد سوسیالیسم. و در واقع هیچ کس واقعا علاقه مند به صحبت کردن در مورد کلاس رک و پوست کنده. بنابراین آن را در زمان تا زمانی که پس از اشغال وال استریت واقعا شروع به چرخ ها آن را واقعا شروع به چرخش در ذهن من است.

RS: راست. و من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق افتاده است برای بسیاری از مردم است. و راه من بود گفت: زمانی که من در چت با شما قبل از زمانی که من به هر یک از این تظاهرات مانند اشغال در اینجا در لس آنجلس و یا اخیرا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی و تمام این پیاده روی—به نظر من دموکراتیک سوسیالیست آمریکا, ترین, جالب, منطقی, به خوبی فکر کردن برنامه. و بنابراین من نمی دانم که نشان می دهد این است که برخی از وحشی ترین چیزی که به انجام است. این درست است که من آن را نسبت به خود جوانان است. من در نیویورک در برانکس. و هنگامی که برنی ساندرز—کمی بالاتر از برنی اما زمانی که او در بروکلین کلمه سوسیالیسم واقعا کاملا معمولی گروه شما می تواند متعلق به. چرا که بسیاری از جنبش کارگری در واقع احتمالا بسیاری از مقامات منتخب در شورای شهر نیویورک را در نظر گرفته اند خود را به عنوان سوسیالیست ها از یک نوع و یا دیگری. و در واقع بسیاری از رهبران کارگری در امریکا بود و ارتباط با آن است. کلمه سوسیالیسم تنها شد واقعا منفی به دلیل سرکوب جنبش کارگری ، سرکوب ایده های رفتن, شما می دانید, بازگشت 100 سال, اما قطعا بیرون آمدن از افسردگی است. و حاضر مربوط است چرا که ما ممکن است ورود به یک جدید افسردگی; ما قطعا بسیار عمیق اقتصادی مشکل است. و این واقعا چیزی است که من می خواهم به بحث در مورد.

بیرون آمدن از رکود بزرگ—من متولد شد و در سال 1936—سوسیالیست از یک راه یا دیگری من می گویند که تعریف اکثریت در جایی مثل شهر نیویورک قطعا در میان مردم. و دموکراتیک سوسیالیست که در ادامه به عمده احزاب سیاسی در غرب اروپا احتمالا تعریف شده بیشتر از آنچه که سیاست مترقی. بنابراین ما به اندازه کافی عجیب به نظر می رسد در یک لحظه در حال حاضر که در آن کاملا جدا از برنی ساندرز اما از آنجا که این, باور نکردنی سقوط conceits از سرمایه داری آمریکا و ناتوانی ما سیستم پزشکی به طور خاص—و نه به دلیل عدم قهرمانی از کارگران پزشکی, اما راه آن را ساخته که برای سود صنعت—معلوم بود شاید حداقل آماده شده در جهان از همه از سیستم های مختلف برای مقابله با این. و ناگهان برنی ساندرز’ حمایت از مدیکر برای همه, من فکر می کنم برای اکثر مردم در این کشور به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. در حال حاضر ما در واقع حتی با داشتن یک جمهوری خواه رئیس جمهور که در حالی که او نمی سرگرم پشتیبانی تضمین شده درآمد سالانه قطعا مایل است—و گسترده 94 درصد از مقامات منتخب در کنگره پشتیبانی دادن همه در بیکاری اضافی 600 دلار در هفته, شما می دانید, بدون مقصر دانستن آنها برای یک بار برای بیکار بودن.

بنابراین دلیل من می خواستم با شما صحبت کنم و به همین دلیل من در بر داشت کتاب خود را بزرگتر از برنی است که سوسیالیسم پیام دموکراتیک سوسیالیسم—که بایدن و دیگران سعی و رسانه های جمعی از جمله MSNBC, تلاش برای چسبیدن به اطراف برنی گردن و سر او را با آن و او را بی ربط—آن را در حال حاضر به نظر من مناسب ترین چارچوب برای توجه به تعهد ما برای مردم در این جامعه است. همه نیاز به مراقبت های بهداشتی. هر کسی می شود ویروس. من می دانم که من صدایی کمی مانند برنی اما هر کسی می شود این ویروس همه در معرض خطر است. شما اهمیتی نمی دهند که آیا شما می دانید چه رنگ پوست شما اهمیتی نمی دهند که آیا—شما نمی خواهید آنها را به نگرانی در مورد پرداخت پول برای آن. بنابراین نه خلق و خوی منتقل اساسا شرایط عینی خود را در جهت ؟

MD: من فکر می کنم تا. من فکر می کنم زیر است. برنی ساندرز بود و نه در درجه اول علاقه مند در تبدیل شدن به رئیس جمهور است. برنی ساندرز می خواستم برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است زیرا او تصور می کردند که این امر می تواند یک جزء مفید داشتن آنچه که او خواستار یک انقلاب سیاسی. اما او قطعا نمی کنم که خود را در پیروزی در عقد ریاست جمهوری خواهد بود, شما می دانید, پایان که انقلاب سیاسی. بر خلاف آن خواهد بود آغاز میشد و رفتن به ابتدای چیزهای سخت, پس به صحبت می کنند. بنابراین در این معنا حتی اگر برنی ساندرز برنده نیست ریاست جمهوری من در واقع فکر می کنم این مهم است بپرسید که آیا یا نه او دو کمپین—من در نظر آن را در برخی از راه یک کمپین شما می دانید یک نوع از نیمه دهه برنی ساندرز—آیا که در واقع کمک به چشم انداز ما برای داشتن یک انقلاب سیاسی بدون او در کاخ سفید است.

من فکر می کنم پاسخ این است که مسلم چرا که آن را سوسیالیسم به عقب بر روی نقشه. آن را برخی از پلت فرم خواسته که ما ممکن است تماس اجتماعی دموکراتیک به جای سوسیالیستی در هر se, اما آن را نقطه به آینده ای فراتر از یکی از نئولیبرالی سرمایه داری است که ما در حال حاضر ساکن—او با قرار دادن آن بر روی نقشه. آنها بسیار محبوب حق با شماست; منظورم مدیکر-برای-همه مورد علاقه اکثریت مردم در این کشور و برخی از نظر سنجی باید آن را که مورد علاقه اکثریت جمهوری خواهان نه تنها دموکرات ها. به دلیل آن را فقط به نظر می رسد برای ایجاد حس. به این دلیل به ذهن من که جو بایدن برنده است که در درجه اول که رسانه های جریان اصلی بود بسیار تهاجمی در به تصویر کشیدن برنی ساندرز به عنوان unelectable علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و حزب دموکرات را به رای دهندگان پایه بسیار وحشتزده در مورد تهمت است که آنها فقط از نوع بلعیده است که پیام قلاب خط و وزنه و رای دادند بایدن حتی اگر آنها در واقع ترجیح داده برای مثال چیزهایی مانند مدیکر برای همه و شهریه دانشگاه آزاد و سبز معامله جدید است که برنی پلت بایدن پلت فرم. خروج سنجی در واقع بسیار روشن بر این, آن را بسیار شگفت انگیز است.

بله خلق و خوی تغییر. وجود دارد فرصت های جدید برای سازماندهی و برنی ساندرز—نیم دهه از برنی ساندرز کمک به ما را در بهتر جای پا برای سازماندهی جهت است که در کوتاه مدت پلت فرم و نسبت به دراز مدت چشم انداز از جهان که در آن مردم هستند نه تابع سود است. یک عبارت است که من می خواهم به استفاده از این است که برنی ساندرز از دست داد اما او نمی شکست. چرا که هدف او نه تنها به پیروزی در ریاست جمهوری. بدیهی است که ما را دوست دارند ما را همه دوست داشت و او را به پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری که می توانست بسیار مفید از نظر ساختمان به سمت اهداف بلند مدت. اما او نمی شکست به این معنا که در او نیست در واقع شما می دانید قادر به کمک در راه ساختن یک جنبش که در واقع می تواند طلیعه چیزی بودن در یک انقلاب سیاسی.

همانطور که برای خلق و خوی خود خواسته من به این می گویند آن را به نظر می رسد در آغاز بسیار از این بیماری همه گیر مانند مردم بسیار سریع—که فوق العاده خصمانه به برنی ساندرز و برنامه های خود را بسیار سریع به پیشنهاد اجرای کوتاه مدت و یا اضطراری نسخه از برنامه خود را که منجر به من به سوال بپرسید اگر آن را—شما می دانید اگر آن را به اندازه کافی خوب نیست برای coronavirus به همین دلیل است که آن را خوب به اندازه کافی برای سرطان, برای مثال, شما می دانید ؟ صحبت از سیستم مراقبت های بهداشتی خاص است. و یا شما می دانید اگر ما نمی خواهیم مردم را به رفتن بدون, شما می دانید, پرداخت است که می تواند جزر و مد آنها را در زمان سختی در طول coronavirus سپس آنچه باعث می شود آن را—آن است که واقعا از نظر اخلاقی یا فکری دفاع برای ما به مردم اجازه می دهد برای رفتن بدون کمک های زمانی که آنها در بسته های پول در زمانی که ما در حال داشتن یک بیماری همه گیر درست است ؟

بنابراین من فکر می کنم این سوالات شروع به بوجود می آیند و من فکر می کنم که ممکن است منجر به محبوبیت بیشتر برای برنی برنامه. اما ما همچنین مشکل دیگر این است که مردم زمانی که آنها در حال تجربه یک بحران آن منجر به یک agitational انرژی از یک طرف, اما آن نیز می تواند منجر شود از سوی دیگر میل به امنیت و آسایش و یک بازگشت به, نقل قول را تمام کردن, “عادی.” ما می دانیم عادی به اندازه کافی خوب نیست, ما می دانیم که جامعه ما عمیقا نابرابر قبل از coronavirus همه گیر اما من نگران که میانه رو در حال رفتن به قادر به استفاده از این گفت: شما می دانید که برای رای دادن به ما و همه چیز را فقط نقل قول را تمام کردن “برو به حالت عادی بازگشت.” بنابراین خواهیم دید که کدام یک برنده.

RS: خوب, اجازه دهید من یک پیش بینی است که در میانه های—به اصطلاح; هیچ چیز در حد متوسط در مورد تمایل مردم را بدون مراقبت های بهداشتی و یا امنیت شغلی و یا یک راه پرداخت اجاره خود را. آنها یک عنوان است که قابل توجیه نیست. منظورم بله ژاکوبن ها در فرانسه می خواستم به خیلی تهاجمی خلاص شدن از رژیم سلطنتی پادشاه, اما وجود دارد هیچ چیز در حد متوسط در مورد پادشاه یا امپراتور و یا هر کسی در جهان. بنابراین من نمی خواهم برچسب “متوسط”; آنچه من در نظر آن است که اساسا sellout. و من به عنوان روزنامه نگاری در استفاده از است که آن را نه فقط در قضاوت. این یک استراتژی در بخشی از حزب دموکرات رهبری است که اگر شما فقط می توانید دنج تا به دیوار و خیابان و به روشن تر خیر و شما می دانید برخی از این بهتر دره سیلیکون مردم و آنها را در صندوق شما در همان سطح که آنها استفاده می شود به صندوق جمهوریخواهان که شما می توانید پیشبرد یک دستور کار مترقی.

و آنچه بسیار جالب در مورد استفاده از کلمه سوسیالیسم و برنی ساندرز’ استدلال است چرا که کار کرده است ؟ ما این اعتماد به اصطلاح میانه رو. و برنی پرسش چرا ما باید چنین سطح بالایی از کودک فقر ؟ چرا ما باید چنین ضعیف آمادگی جمعیت برای هر نوع پزشکی—و تمام چیزهایی که شما اشاره می کنند و حتی در زمان عادی حتی بدون ویروس گرفتن مراقبت های بهداشتی. بنابراین من می خواهم استدلال می کنند که این وزش label کار نمی کند; من می خواهم بگویم برچسب واقعا باید فرصت طلب. که شما می توانید به عنوان دموکرات را تحت کلینتون به وال استریت آنچه در آن می خواهد در این راه از هیچ محدودیت در حرص و آز و معکوس تمام چیزهای معقول است که فرانکلین روزولت تایید شده و به نحوی است که آنها را به انجام کار درست.

اما آنچه ما می بینیم این است که آنها نمی درست است. آنها آن را انجام نمی با آخرین نجات و وضوح آنها حتی انجام آن را در حال حاضر زمانی که آنها یک فرصت است. حتی در اینجا در لس آنجلس که در آن شما باید نقل مکان کرد و شورای شهر حتی قرار منع اخراج یا سلب حق مالکیت و یا دولت برای این موضوع در این آبی عمیق دولت است. چیزی که در گذشته از مشکلات اقتصادی می گویند قصد بازگشت به رکود بزرگ بود که بدون ذهن و بسیار خوشحال. بنابراین در شرایط محلی خود را با کار دموکراتیک سوسیالیست آمریکا, آنها, بالا بردن این مسائل ؟ و چه این به اصطلاح مترقی دموکرات ها در شورای شهر و هیئت ناظران می گویند در مورد اخراج و یا تضمین درآمد و یا مراقبت های پزشکی رایگان در این زمان بحران ؟

دکتر: خوب, من فکر می کنم که شما در حال اشاره کردن به چیزی واقعا مهم است که چه می گذرد برای مترقی در ایالات متحده آمریکا سیاست است که در واقع بسیار دور به سمت راست. با توجه به این که آن را در پاسخ به جریان اصلی حزب دموکرات که خود را کاملا راست چون جریان اصلی حزب دموکرات در پاسخ به حزب جمهوری خواه که خود را بسیار دور به سمت راست. بنابراین جمهوری خواهان در حال تنظیم تن برای کل طیف سیاسی و آن را تمام شده است به سمت راست کشیده میشوند در ایالات متحده است.

و بنابراین آنچه DSA نقش من فکر می کنم این است که آیا به واقع تکان سیاست به چپ در ایالات متحده است. که یکی از آن اهداف اولیه. و این بدان معنی است که آن را در حال رفتن برای همیشه به عنوان بیش از حد رادیکال. آن را به عنوان شما می دانید افراطی یا غیر واقعی است. و من فکر می کنم که چرا مردم به سادگی استفاده نمی شود برای داشتن یک بلوک سیاسی که unapologetically مطالبات چیزهایی مانند جهانی حق پناه, جهانی, حق, خانه, درست است ؟ یا که خواستار آن است که مردم باید مراقبت های بهداشتی به دلیل آن است که یک حق اساسی بشر است. و اینها چیزهایی است که DSA طرفداران و بسیاری از ترقی خواهان که شما می دانید در حال حاضر اشغال مواضع قدرت و که در نظر خود را به چپ و آنها در سمت چپ دموکراتیک جریان اصلی—حتی آنها بیشتر احتمال دارد به سازش در این سوال. چرا که آنها به سادگی استفاده می شود به کار در یک محیط که در آن [جمهوریخواهان] در حال تنظیم تن و دموکرات ها در حال پاسخ به آن و آنها در پاسخ به جریان اصلی دموکرات ها ، بنابراین این مهم است که DSA به عنوان یک بلوک سیاسی ایجاد یک جدید سیاسی کشش بسیار بیشتر به سمت چپ. من همچنین می خواهم به بازگشت به این سوال سوسیالیسم دموکراتیک سوسیالیسم و سوسیال دموکراسی. به دلیل آن است که یک سوال پیچیده اما من به شما یک حس چگونه من آن را ببینید. چون من فکر می کنم آن را در واقع آن را از جنبه های مهم این کتاب است که میکا و من نوشت و من فکر می کنم آن را یک جنبه مهم از برنی ساندرز’ کمپین.

RS: با راه نیز به ما بگویید که در مورد ساختار کتاب خود را که بسیار جالب است. و ساخت به پاسخ خود را—شما می توانید تمام بقیه از زمان اگر شما می خواهید, اما به ما بگویید که چه چیزی در این کتاب و به همین دلیل ما باید به عنوان خوانده شده آن را به عنوان به خوبی.

MD: اطمینان حاصل کنید. بنابراین زمانی که برنی سندرز اولین بار بر روی صحنه آمد وجود دارد مردم در سوسیالیست چپ که سوسیالیست ها برای مدت زمان طولانی است که در زمان یک نگاه به پسر و گفت: او ممکن است خود را یک سوسیالیست ، اما نه سوسیالیسم. منظورم این است که نگاه مرد می خواهد مدیکر-برای-همه—که حتی ملي از همه مراقبت های بهداشتی. که حتی مانند آمریکا معادل بیمه خدمات درمانی. این درست مانند یک اصلاحات; آن ممکن است بلند پروازانه اصلاحات ممکن است سخت را به نفع خود اما نه سوسیالیسم نفسه.

من قطعا می توانید درک کنند که چرا مردم می گویند که. به طور معمول چه برنی ساندرز است پیشنهاد است که اغلب به عنوان دموکراسی اجتماعی که بدان معنی است که شما می دانید ترکیبی از سرمایه داری و سوسیالیسم با یک بسیار قوی سوسیالیستی عنصر. بنابراین بسیار قوی در جنبش کارگری بسیار قوی کارگر حمایت دستمزد بالاتر و قوی دولت رفاه بالا مترقی مالیات و غیره. و این همان چیزی است که برنی ساندرز است پیشنهاد ایالات متحده شروع به نگاه بیشتر در آینده نزدیک. و هنگامی که مردم می گویند که نه سوسیالیسم که سوسیال دموکراسی—من درک می کنم که آنها در حال گرفتن آن ضربه.

در همان زمان, من فکر می کنم که این امکان را برای برنی ساندرز به خودش بود سوسیالیستی است که می گویند کسی که معتقد است که اگر شما همچنان به زندگی تحت نظام سرمایهداری و اجازه می دهد مردم برای بهره برداری از هر یک از دیگر از طریق ساختار سیستم اقتصادی و سپس شما همیشه باید یک تخطی از حقوق بشر به طور مستمر نقض حقوق بشر است. سرمایه داری به خودی خود یک نقض حقوق بشر به دلیل آن است که منتج به عنوان کارل مارکس می گویند تخصیص مازاد نیروی کار ارزش از کارگران است. است که می گویند سرقت ارزش است که کارگران از طریق ایجاد کار خود را سرقت و آن را به عنوان سود و این که چگونه مردم تبدیل به ثروتمند. و است که موتور سرمایهداری است. و بنابراین ما باید برای جایگزینی سرمایهداری با یک نظام مالکیت جمعی پایین خط.

در حال حاضر سوال این است که چگونه بر روی زمین شما می توانید خودتان وجود دارد ؟ چگونه شما می توانید خودتان را از جایی که ما در حال حاضر به یک سیستم مبتنی بر مالکیت جمعی است که مساوات طلبانه و دموکراتیک و حفظ حقوق همه افراد برای زندگی آزاد و شاد زندگی می کند ؟ شما نیاز به مجموعه ای از مردم را به حرکت در آنچه به نام مبارزه طبقاتی. شما نیاز به دعوت مردم به یک جنبش که در واقع مبارزه برای اصلاحات. اصلاحات در واقع بسیار مهم است; اصلاحات نیست counterpoised به انقلاب است. اصلاحات چگونه شما مردم را به پیوستن به یکدیگر و توسعه موسسات و توسعه مهارت و توسعه اعتماد به نفس قادر به مبارزه برای تر و بلند پروازانه تر چیزهایی که پایین خط.

بنابراین شما می دانید که قطعا انقلابی سوسیالیست از گذشته در واقع درک این کاملا خوب است. این است که — اگر شما آشنا هستند با سوسیالیسم انقلابی شما تشخیص نام رزا لوکزامبورگ. او اغلب برگزار می شود هوا به عنوان مثال کامل از یک انقلاب سوسیالیستی است. به خوبی در مقاله “اصلاحات و انقلاب” او, شما می دانید, مذاکرات در مورد خطرات اصلاحطلبی که بدان معنی است که به سادگی به امید پشته اصلاحات در بالای یکدیگر تا زمانی که شما یک مطلب قابل تحمل جامعه است. و او می گوید: ما قصد داریم برای انجام این کار است. ما نیاز به یک کل انقلاب درست است ؟ در همان زمان, چرا ما پرهیز از مبارزه برای کوتاه مدت اصلاحات ؟ که یک ایده وحشتناک است; گفت: شما می دانید که من قصد ندارم به مبارزه برای آن است چرا که نه واقعی که نه خالص نامحدود سوسیالیسم. که این نوع از سوسیالیسم که در ذهن دارم و بنابراین من قصد دارم برای مبارزه با آن را—شما فقط به سادگی پرهیز از مبارزه طبقاتی در این مورد.

و این به نظر من در چه برنی ساندرز در واقع انجام شده است که او به ما داده یک برنامه اصلاحاتی که ما می توانیم متحد مردم—آنها محبوب آنها لازم است آنها صحبت می کنند به نیازهای واقعی اکثریت قریب به اتفاق مردم در این کشور است. و آنها به ما یک فرصت برای متحد کردن مردم در مبارزه طبقاتی است که چیزی که خیلی مهم است اگر چه ما در واقع می خواهم به انجام است که ساخت نیروهای ما به اندازه کافی است که ما در واقع می تواند از طریق شکستن در یک شیوه ای انقلابی و در واقع یک روز جایگزین سرمایه داری با سوسیالیسم خود را.

بنابراین این است که چرا من مرتب از رد دوگانگی از مردم که مانند خوب است او یک سوسیالیست یا او یک سوسیال دموکرات? یا چه دموکراتیک سوسیالیسم چیست ؟ آیا شما می دانید واقعی سوسیالیسم یا فقط اسکاندیناوی اجتماعی دموکراسی است ؟ من فکر می کنم دموکراتیک سوسیالیسم در واقع به معنی مبارزه برای سوسیالیسم و مبارزه برای حفظ دموکراسی و گسترش دموکراسی از طریق سوسیالیسم. دموکراتیک سوسیالیسم در مورد مردم بدانم در واقع یک اصطلاح است که به معنی نیمه راه به سوسیالیسم. و این به آن معنا نیست بهتر مهربان سوسیالیسم. این یک اصطلاح است که در واقع فقط در نظر گرفته شده است به افتراق معاصر ما جنبش از قرن 20th استبدادی سوسیالیسم استالین و مائو.

RS: پس به من بگو چه—من در تلاش برای الهام بخشیدن به مردم را به خواندن کتاب خود را و من آن را توسط راه برای $2 e-نسخه در Verso. من نمی دانم اگر این معامله نرخ قبل از میخانه و یا هر چیز دیگری اما هر کسی که می خواهد به خواندن این کتاب شما را به Verso یا من حدس می زنم شما می توانید رفتن به آمازون بیش از حد, اما شما می توانید به Verso ناشر. شما می توانید چاپ گالینگور کپی شما می توانید e-کپی و یا هر چه آن را کاملا معقول است. اما به ما بگویید چرا شما کتاب نوشت شما و شریک زندگی خود را. و چه آن را در واقع دولت به طور خلاصه و آن چه از شما می خواهم به انجام?

MD: درست پس از میکا و من تصمیم به نوشتن این کتاب از آنجا که ما درک که چیزی بسیار مهم بود اتفاق می افتد در برنی لحظه ای که نیروهای گردآوری در سمت چپ بود که پتانسیل بزرگ اما که وجود دارد واقعا یک نقشه راه برای چیزی برای انجام با آن بالقوه پس از برنی لحظه بود. بنابراین میکا و من تصمیم به نشستن و نوشتن این کتاب و البته دشوار بود چون ما واقعا نمی دانیم چه چیزی در حال اتفاق است. ما تا به حال برای نوشتن یک کتاب که در واقع می تواند نسبتا مفید اگر برنی ساندرز برنده و یا از دست داده است. ما مرتب کردن بر اساس فرض او را—منظورم این است که اگر ما تا به حال برای انتخاب ما را به عهده گرفت که او را از دست بدهند چرا که شما می دانم که او تا به حال نیروهای کل طبقه سرمایه سیاسی و ایجاد تعهد در برابر او. اما ما سعی به ترک آن را باز کنید و آن را به اندازه کافی گشاد مفید در هر سناریو که به معنای آن است که در واقع ما مجبور به واقعا آن را جوش پایین به آنچه که ما فکر می کنم برخی از اصول راهنما برای اورژانس سوسیالیستی چپ در سال های آینده.

و بحث اصلی که ما را که چپ نمی تواند رها کردن سیاست های انتخاباتی حتی اگر آن را کاملا دشوار است; هیچ تردیدی در مورد آن. و مقدار زیادی از مشکلات بیش از حد, اما شما نیاز به شرکت در آن زمین از مبارزه چرا که در غیر این صورت شما به سادگی و پرهیز از آنچه اکثر مردم فکر می کنم از زمانی که آنها فکر می کنم از سیاست, و شما همچنین واگذاری سایت بسیار مهم از مبارزه طبقاتی به طبقه سرمایه خود را. شما در حال تخلیه آن ، بنابراین مهم است که برای سوسیالیست چپ به شرکت در انتخابات, سیاست, اما ما باید برخی از دستورالعمل ها برای آنچه که ما فکر می کنیم که به نظر می رسد. ما تماس با ما تئوری چگونه سوسیالیستی چپ باید شرکت در انتخابات “کلاس-مبارزه انتخابات” و ما چند معیار برای آنچه که ما فکر می کنیم که متشکل از که ما دراز در این کتاب است. و ما نیز به برخی از نمونه های دموکراتیک سوسیالیست آمریکا در فصل خاص از آنجا که ما فکر می کنم که احتمالا امیدوار کننده ترین سایت های اورژانس سوسیالیستی فعالیت در ایالات متحده در حال حاضر.

RS: و شما مردم در کنگره در حال حاضر که شما—

MD: ما انجام دهد.

RS: —ذکر در این کتاب که موفق به انتخاب کنید. چرا شما بحث کمی در مورد نقش مدل وجود دارد ؟

دکتر: خوب, من فکر می کنم که—خوب اجازه بدهید من آن را در این راه. DSA هنگامی که آن را برای اولین بار—آن دوباره متولد شد در سال 2016 آن را برای مدتی اما کاملا با نام تجاری جدید سازمان—بنابراین شما نیز ممکن است می گویند که DSA در آن زمان تکرار آغاز شده و در سال 2016. و هنگامی که آن را به مردم خواهد آمد همراه است که به نظر می رسید مانند آنها نسبتا — آنها تا به حال مانند تراز وسط قرار دارد با دیدگاه های سیاسی و سپس DSA را تایید آنها. و کسانی که DSA داوطلبانی که در حال حاضر در کنگره رشیدا Tlaib و اسکندریه Ocasio-کورتز. آنچه واقعا هیجان انگیز است که در سال دخالت DSA واقع شده است قادر به تولید خود رهبران سیاسی از صفوف خود را. و این افراد تمایل دارند حتی بیشتر از یک رابطه به DSA حتی بیشتر از حس پاسخگویی به این سازمان و آن شروع به توسعه یک هویت سیاسی در انتخابات حوزه.

بله اسکندریه Ocasio-Cortez رشیدا Tlaib و مختلف دیگر نمایندگان که در حال حاضر انتخاب شده هستند و باور نکردنی مدل نقش. اما آنچه حتی بیشتر هیجان انگیز است که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر. برای مثال در شهر نیویورک پنج DSA عضو هیچ متاسف شش DSA اعضای در حال حاضر در حال اجرا بر روی یک تخته سنگ. آنها هدف پنج تن از آنها در حال تلاش برای رفتن به آلبانی به دولت و قوه مقننه و یک تلاش است برای رفتن به کنگره برای پیوستن به اسکندریه Ocasio-کورتز. شما می توانید آن را نگاه کنید تا آن را در شهر نیویورک DSA تخته سنگ. و بسیاری از اینها وطنی DSA فعالان که در نهایت, شما می دانید, توسعه مهارت ها و اعتماد به نفس و چشم انداز سیاسی قادر به اجرا برای دفتر. و این بسیار خطر ناک. و این واقعیت که آنها در حال اجرا بر روی یک تخته سنگ هم نشانه ای از بلوغ ، بنابراین من فکر می کنم که واقعا هیجان انگیز است. و سعی ما در این کتاب ما سعی به ارائه نمونه از موفق مبارزات انتخاباتی.

در حال حاضر من می خواهم برای متوقف کردن من می خواهم به سرعت حرکت می کند و می گویند چرا که من نمی خواهم این را از دست داد که این فقط آغاز از این کتاب است. انتخابات مسائل مهم بحث اما است که کل بحث این کتاب است. در مورد نیمه راه از طریق کتاب ما و سپس محوری به ساختمان جنبش در خارج از انتخابات که کاملا حیاتی است. ما تمرکز بر روی جنبش های اجتماعی; به طور خاص ما تمرکز بر جنبش کارگری است که ما فکر می کنیم مهم ترین سایت برای سوسیالیست ها به سرمایه گذاری انرژی ما به عنوان ما به دنده تا برای این پست-برنی لحظه ای و سعی کنید به استفاده از این واقعیت است که ما باید تجدید چپ و تازه کار-کلاس انرژی در این کشور است.

بنابراین ما باید خاص و گرایش به سوی جنبش کارگری است که ما رتبه-و-فایل استراتژی است. ایده این است برای ساخت یک لایه از رادیکال برای بازسازی یک لایه رادیکال در رتبه و فایل در جنبش کارگری است. نه فقط افرادی که کار برای کارگری نه فقط رهبران اما افرادی که کار می کنند, شما می دانید, در محل کار خود هستند و مورد اعتماد همکاران خود را به خاطر آنها از کار در میان آنها است. که لینک قطع شده است. در اواسط قرن 20 رادیکال بودند پاکسازی از جنبش کارگری بود قسمت دوم قرمز را بترساند. و جنبش کارگری هرگز واقعا از آن بازیافت. و پس از آن به نظر ما که ساختمان در آن لایه های رادیکال در رتبه-اندازه سطح در جنبش کارگری کاملا حیاتی به استفاده از و به حداکثر رساندن فرصت هایی که ما در حال حاضر در اختیار ما است.

RS: اجازه دهید من فقط—ما در حال رفتن به اجرا خارج از زمان, اما من فقط می خواهم اشاره کنم این کاملا درست است که جنبش شما در ارتباط با دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است که اساسا یک جوانان-محور حرکت و یا حداقل به نظر من که راه زمانی که من دیدن آنها در تظاهرات و غیره. اما امریکا دارای سابقه ای طولانی از سوسیالیسم. آن را به عنوان آمریکایی پای سیب و بسیاری از چیزهایی که مردم با شناسایی به عنوان متمدن در امریکا—از جمله پایان برده داری و تبعیض نژادی توسعه امن شرایط کار آغاز شده و البته در کشورهای دیگر در انگلستان و آلمان و جاهای دیگر. اما در کل ایده داشتن کودک کار از مردم که قادر به یک زندگی مناسب و معقول از گرفتن امنیت اجتماعی از داشتن برخی از پوشش درمانی—همه این آمد و از سابقه ای طولانی در مبارزه است. و شما تا به حال افرادی مانند Michael Harrington Bayard Rustin که خیلی مهم است ماه مارس در واشنگتن در جنبش حقوق مدنی. شما می تواند به پایین—بدیهی است که Debs که زد برای رئیس جمهور و صالحی برای ایده های خود را در زمان جنگ جهانی اول. و پس از آن جالب است زیرا شما می دانید حتی آنچه که آنها استفاده می شود به تماس ریگان جمهوری خواهان, شما می دانید, working-class افرادی که به دلیل سیاست هویت یا jingoism یا شوونیسم کردم گیجی. اما دلیل آنها تا به حال کسانی که مشاغل خوب و مناسب در خودرو و در جای دیگر خوب اتحادیه مشاغل بود چرا که مردم مانند roofers و دیگران که تشکیل آن اتحادیه های کارگری در نظر گرفته خود را دموکراتیک و سوسیالیستی است.

بنابراین این یک اختراع جدید است. این یک ایده جدید است. و راه, در سراسر جهان, اگر ما آن را به عقب به همه گیر یکی از دلایلی است که آلمان به عنوان مثال انجام داده بهتر از هر کشور دیگری در اروپا در دست زدن به این بیماری همه گیر است که آلمان قوی كارگري تاریخ است. و حزب سوسیال دموکرات در آلمان که از قدرت برگزار شد در طول سال های بسیاری را در این معقول اقدامات آنها ردیابی خود را به آن سنت است. به همین دلیل نظام سلامت در انگلستان در حال حاضر حتی نیویورک تایمز در هفته گذشته بستری شده است یک موفقیت بزرگ در این بیماری همه گیر. خیلی بیشتر از آنچه که حتی محافظه کار مردم در این کشور مشغول به کار مردم ممکن است فکر می کنم شما می دانید بدیهی است که یک چیز خوب—آنها نمی خواهند برای خلاص شدن از امنیت اجتماعی آنها نمی خواهید به خلاص شدن از حداقل دستمزد آنها نمی خواهید به خلاص شدن از شر تمام این چیزها را—آنها بیرون آمد اساسا دموکراتیک سوسیالیستی جنبش در این کشور است.

MD: آره من فکر می کنم که واقعا یک نقطه خوب است. و این یکی از دلایلی است که من می خواستم به مشکل ساده دوگانگی بین از یک طرف شما می دانید, واقعی, هاردکور, کامل سوسیالیسم و از سوی دیگر, برخی, مانند, ضعیف, نوع نرمتر و مهربانتر اجتماعی دموکراسی است. من در واقع فکر می کنم که این که شما می توانید یک و یا شما می توانید سایر. بر عکس من فکر می کنم که اگر ما در سراسر جهان در آنچه که ما در نظر به اجتماعی دموکراسی یا آنچه که اساسا سرمایه داری در کشورهای بسیار قوی سوسیالیستی عناصر واقعیت این است که بسیاری از کسانی که برنده شد از طریق مبارزه طبقاتی. و حرکات است که درگیر در این مبارزه بودند اغلب به رهبری افرادی که شناخته شده به عنوان سوسیالیست بودند که بخشی از سازمان سوسیالیست جنبش بودند که برای مبارزه واقعی سوسیالیستی آینده.

و بنابراین اجتماعی دموکراسی است که ما دیده ایم—موفق اجتماعی دموکراسی از جمله در اسکاندیناوی برای مثال در اروپای غربی است که در واقع قادر به مقاومت در برابر این بیماری همه گیر خیلی خیلی بهتر از در ایالات متحده—آنها بسیار قوی سوسیالیستی, working-class سیاسی سنت. و من فکر می کنم که با برنی ساندرز آنچه ما شاهد آغاز شد—یا من نباید بگویم ابتدا چون شما راست وجود دارد یک سابقه بسیار طولانی از آمریکا رادیکالیسم. اما من می خواهم بگویم تجدید حیات از یک کلاس آمریکایی-مبارزه اجتماعی جنبش دموکراتیک—که شده است به نظر می رسد تا حدودی متوسط اجتماعی دموکراتیک هدف اما بسیج مردم برای مبارزه با آن هدف در راه است که امتیاز به چیزی بسیار بلند پروازانه تر چیزی فراتر از آنها. امیدوارم یک روز در نهایت چیزی است که ما ممکن است قادر به در واقع تماس سوسیالیسم. بنابراین من امیدوارم که مردم را هم به انتخاب کنید تا کتاب. ما توضیح دهید که این ایده ها و بسیاری دیگر از جمله چه چیزی را در مورد حزب دموکرات در این کتاب آنچه که ما فکر می کنم ما باید انجام دهید, در هر صورت. بنابراین از شما بسیار سپاسگزارم برای داشتن من ،

RS: بله. و این کتاب است که به نام—با تشکر از شما برای بودن در اینجا. و این کتاب است که به نام بزرگتر از برنی. آن را قرار داده پایین به برنی آن را یک جشن بزرگ است. اما آن را می سازد این نکته که سهم بزرگ خود را است که او مورد حمله قرار گرفت توسط حزب دموکرات و رسانه های جمعی برای استفاده از کلمه یا عبارت “سوسیالیسم دموکراتیک بود.” من صحبت کردن به Meagan روز است که همکاری نویسنده این کتاب است. آن را فوق العاده, آن را چک کنید با Verso آن بزرگ, انگلیسی, ناشر, و شما فقط می توانید آنلاین شوید و آن را چک کنید و آن را بخوانید. و که آن را برای این نسخه از Scheer هوش. ما تولید کننده جاشوا Scheer. تولید کننده در KCRW است کریستوفر هو. ناتاشا حکیمی زاپاتا را معرفی. و با جاشوا Scheer رهبری خواهیم بود هفته آینده با یکی دیگر از نسخه از Scheer هوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im