برای اولین بار کلیسای عیسی مسیح است انتشار مجموعه ای از الیزا R. برف را موعظه

سالت لیک سیتی — در 10 ژوئیه 1868 الیزا R. برف تحویل کوتاه-اما-نشاط بخشی خطبه به خواهران از نمک دریاچه 20 روز دوم سنت بخش امداد جامعه است. وزیر امور خارجه ثبت و کلمات او را که شامل این الهام بخش افکار:

  • “خداوند دوست دارد خوش قلب است. اگر ما گاهی اوقات کشف غم انگیز احساسات خزنده بیش از ما — ما باید بیدار خودمان (و) لرزش آن را خاموش.”
  • “ما در حال به دست آوردن یک تجربه است که ما ثروت فراتر از قبر; (و) چرا ما باید کوچک از تجربه است.”
الیزا R. برف دوم امداد رسانی عمومی جامعه رئیس جمهور از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران بود پرکار شاعر, نویسنده و مورخ.
تاریخ کلیسا بخش

  • “روح است که اعتماد به خدا — آن را کاهش بسیاری از آنها محاکمه.”

ژوئیه 10 سال 1868 گفتمان که حتی شامل جزئیات در مورد برف روز دوم سنت تبدیل شده است یکی از بیش از 1 ، 000 او داد و از سال 1840 تا سال 1887 در درجه اول در یوتا و آیداهو سرزمین.

در حال حاضر او کلمات در دسترس برای همه است.

برای اولین بار در تاریخ کلیسا بخش از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران ایجاد کرده است یک وب سایت شامل “سخنان الیزا R. برف” در دسترس در Churchhistorianspress.org.

دوشنبه را اولین دسته شامل برف را موعظه از 1868-1869 با بیشتر برنامه ریزی شده در پاییز آمده است. همراه با مذاکرات وب سایت فراهم می کند یک جدول زمانی و زندگینامه, اطلاعات, تصاویر, یک لیست از برف در نشریات مختلف ارجاع مواد ضروری در قرن 19 بافت تاریخی و یک نقشه نشان دادن برف در سفر و مکان های از گفتمانهای. برخی از خطبه های نماز حتی شامل یک عکس تاریخی از meetinghouse که در آن برف و موعظه.

چاپ جلد از انتخاب ایران خواهد بود منتشر شده در تاریخ آینده با توجه به جنی Reeder یک قرن 19 تاریخ زنان متخصص و پروژه های رهبر.

الیزا Roxcy برف, خواهر کلیسا چهارم رهبر رئیس لورنزو برف بود و پرکار شاعر, نویسنده و مورخ. او مهر و موم شده به جوزف اسمیت به عنوان یک جمع در Nauvoo, Illinois. پس از مرگ او ازدواج بریگهام یانگ برای زمان به عنوان یک جمع ، برف به عنوان اولین وزیر در امداد رسانی به جامعه در Nauvoo و بعد از آن به عنوان سازمان دوم کلی جمهور. او در ادامه برای تبدیل شدن به “تاثیر گذار ترین روز دوم سنت از زمان او” با توجه به خود سایت بیوگرافی. زمان این مجموعه انتشار مصادف با همان روز که برف نامیده می شد و مجموعه ای از هم جدا به عنوان امداد رسانی عمومی جامعه رئیس جمهور در سال 1880.

“سخنان الیزا R. برف” آخرین در یک سری از پروژه های تاریخ کلیسا بخش با تمرکز بر زنان و سهم خود را به کلیسا.

مورخ کلیسا مطبوعاتی اعلام کرد که انتشار آنلاین از “خاطرات Emmeline B. چاه” در ماه مارس است.

در سال 2016 کلیسا مورخ مطبوعات منتشر شد “پنجاه سال از کمک های جامعه: کلید اسناد و مدارک در روز دوم سنت زنان تاریخ است.” بود که به دنبال “در منبر: 185 سال از گفتمان با روز دوم سنت زنان” منتشر شده در سال 2017.

ایده برای کامپایل برف را موعظه سه سال, پروژه, ریشه در بخشی از “در منبر” Reeder گفت.

“ما متوجه شدیم که چگونه پرکار زود روز دوم سنت بودند اما به خصوص الیزا R. برف” Reeder گفت. “او جا. آن را واقعا سخت به قطع و به دو یا سه خطبه هنگامی که او به بسیاری از.”

چه چیزی باعث می شود برف مانند یک شکل منحصر به فرد در تاریخ کلیسا این است که روابط خود با جوزف اسمیت و بریگهام یانگ و همچنین به عنوان نقش کلیدی در کمک های جامعه آغاز شود. پس از نگه داشتن ساعت در Nauvoo جلسات برف انجام همان کتاب را در سفر خود را از حل و فصل به حل و فصل پس از جوان به نام او برای نظارت بر ایجاد و بهره برداری از بخش امداد جوامع در سراسر ایالت یوتا و آیداهو سرزمین. در 47 سال از خدمات کلیسا مورخان می گویند برف تحویل حدود 1200 موعظه است که انتقال آموزه های مذهبی و عملی اصول برخی از عقاید سیاسی و عشق به قدیسان. آنها حفظ شود به لطف بسیاری از دبیران کارمندان و سردبیران نوشت که آنها را به پایین.

Eliza R. Snow, circa 1862-1872.
الیزا R. برف حدود 1862-1872.
تاریخ کلیسا بخش

“او به ما کمک می کند تا به درک راه که یوسف پیش بینی مرمت و زنان محل در آن است. او در مورد یوسف معبد و نقش زنان و مشارکت با کاهنان” Reeder گفت.

در مطالعه سخنرانی Reeder مجذوب شد به یاد بگیرند که برف ابتدا تا به حال ترس از صحبت های عمومی اما در نهایت آن را غلبه و خواست زنان دیگر را به انجام همان.

“او همیشه تشویق زنان به صحبت می کنند و می گویند چیزی به چیزی می گویند که می رود همراه با آنچه رئیس جمهور (راسل M.) نلسون به تازگی مورد گفت: زنان نیاز به صحبت کردن و صحبت کردن” Reeder گفت. “برخی از چیزهایی که او می گوید: بسیار به موازات آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد امروز است.”

در برخی از خطبه های برف آدرس موضوعاتی مانند جمع, ازدواج, انجام کسب و کار با مردم ادیان دیگر, زنان شفا و هدیه معنوی. برای عمیق تر درک Reeder بسیار توصیه خواندن این بافت تاریخی بخش است.

هر گفتمان است “کمی قطعات” برای کشف Reeder گفت.

در مه 26, 1868 بازدید از دریاچه نمک شهرستان 14th بخش امداد جامعه meetinghouse او آموخت: “ما خواستار این است که بزرگ و شریف. ما به نام نه فقط برای کار بلکه به دستور شورا و کنسول. ذهن نیاز به مواد غذایی به عنوان آنجا که بدن در واقع باید آن را داشته باشد یا آن را خشک و پژمرده و نابود شوند.”

صحبت به فارمینگتون بخش امداد جامعه در تاریخ 3 ژوئن همان سال برف گفت: “هنگامی که شما در پیدا کردن یک خواهر است که بازیگران را در احساسات خود را می بیند هیچ زیبایی در دین مقدس ما سعی می کنید به راحتی آنها و به آنها بگویید که به اذعان دست خدا در همه چیز است. این جامعه محترم بودن محترم خودمان است.”

در روز 13 مه سال 1869 او به دنبال مشاوره به کایزویل بخش امداد جامعه در کایزویل خیمه.

“مادران اجازه نمی دهد تا کودکان خود را به استفاده از مبتذل زبان اما شما باید سعی کنید و کنترل خود را ownselves و راستگو در هر احترام,” او گفت:. “در حالی که ما برکت و کمک به فقرا, ما در حال آماده کردن نعمت برای خودمان. زمانی که ما به نام در به انجام هر چیز ما باید به جلو بروید و انجام بهترین ما می توانیم.”

آشنایی با بارش برف از طریق موعظه چپ Reeder با “توانمندسازی” احساس. او امیدوار است که دیگران را همان تجربه است.

“این است که یک منبع” Reeder گفت. “این مهم است برای هر دو مردان و زنان برای درک آموزه های الیزا R. برف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>