برای قربانیان رابطه خشونت ماندن در خانه نیست همیشه امن تر

همانطور که همه ما در سراسر کالیفرنیا می خواست برای جلوگیری از فضاهای عمومی برای جلوگیری از گسترش coronavirus (COVID-19) اقامت خانه برای قربانیان رابطه خشونت می تواند فقط به عنوان خطرناک است. چه چیزی شما را اگر شما به دام افتاده در وحشتناک ترین جای خانه خود را ؟

COVID-19 محدودیت های ایجاد طوفان کامل به صورت خوشه در رابطه با خشونت صمیمی بین همکاران و خانواده ها است. شروع در حال حاضر رابطه سوء استفاده, اضافه, اقامت در خانه حکم مالی استرس ناشی از بیکاری, تعطیلی مدارس و, و تر, و ما شاهد افزایش نرخ از رابطه خشونت در سراسر هیئت مدیره با قربانیان جدا از مردم و منابع آنها نیاز دارید بیشتر. هیچ موضوع اجتماعی یا مالی وضعیت محله و یا پس زمینه های قومی…سوء استفاده است و در مورد قدرت و کنترل, و تاثیر آن بر زندگی افراد در هر کد پستی است.

ملی خشونت خانگی با خط تلفن به تازگی به اشتراک گذاشته حوادث به طور خاص مربوط به COVID-19 شیوع همانطور که توسط بازماندگان رسیدن. یک مورد درگیر یک مصرفکننده با استفاده از این ویروس به عنوان یک تاکتیک ترساندن برای حفظ بازمانده دور از فرزندان خود را. حالات دیگر می تواند شامل یک مصرفکننده خودداری موارد لازم از جمله به عنوان ضد عفونی کننده دست و یا ضد عفونی کننده به اشتراک گذاری اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر به کنترل و یا ترساندن بازماندگان و یا برای جلوگیری از آنها را از دنبال مناسب مراقبت های پزشکی در صورتی که علائم. در زمانی که کار از راه دور را تشویق و CDC دلگرم کننده است “فیزیکی فاصله” یک مصرفکننده ممکن است استفاده از یک در حال حاضر وضعیت استرس زا برای به دست آوردن کنترل بیشتر و تشدید انزوای تاکتیک. نه به ذکر است این استرس اضافه شده و گونه های مالی که بوجود می آیند که می تواند بیشتر سازش ایمنی از بازماندگان.

در برخی از کشورها تعداد زنان خواستار حمایت از خدمات دو برابر شده است در حالی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پلیس در حال ضعف و understaffed. با توجه به سازمان ملل متحد در چین تعداد تماس سه برابر شده است. در آفریقای جنوبی وجود دارد نزدیک به 90,000 گزارش خشونت علیه زنان در هفته اول از یک مستند. در استرالیا, گوگل, گزارش 75 درصد افزایش در جستجوی آنلاین برای کمک به با خشونت خانگی. به عنوان جهان شاهد افزایش خشونت سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواستار همه دولت ها برای پیشگیری و جبران خسارت خشونت علیه زنان یک بخش کلیدی از خود ملی برنامه پاسخ به COVID-19.

اما ما حتی ممکن است رابطه خشونت, آمار, افزایش حق دور – ما حتی می تواند کمتر خط تلفن تماس. دلیل این است که خشونت اتفاق می افتد کمتر و این به دلیل آن است که سخت تر برای قربانیان به گزارش آن. قربانیان به طور کلی صبر به تنهایی قبل از آنها به دنبال کمک. آنها صبر کنید برای آنها آزار دهنده برای رفتن به کار برای کودکان را در مدرسه به طور مخفیانه رسیدن برای کمک به. تمام این گزینه ها در حال حاضر در دسترس نیست.

یکی از بزرگترین چالش ها برای قربانیان رابطه خشونت حفظ ایمنی طرح: شخصی عملی برنامه است که کمک می کند تا قربانیان ایمن ماندن در حالی که در یک رابطه, برنامه ریزی برای ترک یک رابطه و یا پس از ترک. اگر یک قربانی است و نه برنامه ریزی برای ترک یا عدم ترک اقدامات ایمنی هنوز هم می تواند انجام شود از جمله تدوین یک طرح به 911 تماس بگیرید اگر قربانی نمی تواند و یا نمی خواهد تماس بگیرید (کار کردن یک سیگنال برای یک همسایه به تماس و یا آموزش کودکان تماس بگیرید) تمرین چگونه به خروج با خیال راحت با بچه ها یا حیوانات خانگی و خواستار هر نوع پشتیبانی شبکه در دسترس; شود که دوستان و یا آشنایان خود را که در نزدیکی زندگی می کنند.

وجود دارد راه هایی برای برنامه ریزی برای شرایط مختلف مانند با کودکان و حیوانات خانگی در دوران بارداری و بیشتر. برای مثال باید خانه و کلید ماشین در امن و قابل دسترس در محل با کارت های امنیت اجتماعی, پول نقد, چند تغییر لباس و مواد غذایی تمبر, کارت های اعتباری, کارت اعتباری تلفن و دارو. برای اطلاعات بیشتر در با خیال راحت برنامه ریزی برای خودتان و یا کسی که می شناسید لطفا تماس انسان گزینه های تدریس خصوصی در 1-877-854-3594. Hotline ما طرفداران در دسترس هستند 24/7 — آماده به صحبت از طریق وضعیت منحصر به فرد خود و ایجاد یک طرح ایمنی در اطراف آن است. آن را حیاتی برای داشتن یک برنامه ریزی در محل است که می توان در پر تنش ترین شرایط و در زمانی که احساسات به راحتی می توانید بیش از تفکر منطقی است.

در طول این جهانی بحران بهداشت عمومی ما بیشتر از یک مسئولیت تر از همیشه برای رسیدن به کسانی که ممکن است نیاز به کمک ما.

ما باید بیشتر هشدار به دوستان و عزیزان که ممکن است در روابط سوء استفاده و آسیب پذیر تر در زمانی که اجتماعی فاصله طبیعی جدید است. در حالی که منابع در طول شیوع بیماری ممکن است محدود ما باقی می ماند باز و آماده خدمت به همه کسانی که به آن نیاز دارید. ما را تشویق قربانیان به دنبال محلی پناهگاه خطوط تماس ویژه درمانگران و مشاوران. این منابع در نظر گرفته “خدمات ضروری” و هنوز هم عامل و به طور بالقوه می تواند یک راه نجات اگر شما در قرنطینه با سوء استفاده شریک است. اگر شما می دانید کسی که قادر به تماس خود و یا خودش محل تماس برای آنها و به دنبال پشتیبانی می کند. و البته 911 تماس بگیرید اگر به کمک فوری نیاز است.

در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید مراقب برای هر یک از دیگر. شما به تنهایی نیست از طریق این خصوص استرس بار و فراتر از آن.

اگر شما یک دوست و یا هر کسی که شما می دانید احساس به دام افتاده در یک رابطه سوء استفاده 911 تماس بگیرید در صورت خطر فوری و یا با ما تماس بگیرید تلفن رایگان خط تلفن در هر زمان در 1-877-854-3594.

Maricela Rios-فاوست است مدیر عامل انسانی گزینه های. انسان گزینه های غیر انتفاعی که مشتعل تغییر اجتماعی با آموزش اورنج کانتی به رسمیت شناختن رابطه خشونت به عنوان مسئله ای است که همه را تهدید می کند, دفاع برای کسانی که تحت تاثیر سوء گسترش یک مکان امن برای قربانیان و توانمند سازی بازماندگان در سفر خود شفا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de