مجبور به homeschool برای اولین بار ؟ در اینجا 7 نکته

سالت لیک سیتی — بدون هشدار و یا زمان برای آماده سازی میلیون ها نفر از پدر و مادر در حال حاضر در صفحه اصلی-تحصیل فرزندان خود را برای اولین بار به لطف رمان coronavirus که تعطیل مدارس در سراسر کشور است.

در حالی که COVID-19 وضعیت بی سابقه است وجود دارد هیچ چیز ذاتا جدید در مورد مدرسه در منزل. هزاران نفر از خانواده ها آن را انجام دهد هر روز و مشتری جلب کردن مزایای باور نکردنی از بودن در کنترل خود آموزشی کودکان در سفر.

این Deseret News صحبت با چند خانه-مدرسه و خانواده در سراسر ایالات متحده و کانادا که در بین آنها بیش از 75 سال تجربه. در اینجا خود را سخت به دست آورده حکمت در مورد چگونه برای زنده ماندن و حتی لذت بردن از آموزش بچه ها در خانه.

انتظار می رود به احساس تمام احساس

آن را OK به قهر نا امید غرق هیجان زده و عصبی — همه در یک بار و شاید غالبا.

“انتظار اشک — از بچه ها و از خود می گوید:” Lynnelle پادشاه, 47, عقاب, آیداهو, که, کاهش یافت و به تحصیل در خانه دو دهه پیش که خانواده خود را نقل مکان کرد به پورتوریکو برای یک سال.

با وجود به طور کامل قصد reenroll بچه ها او را پس از بازگشت خود او احساس او باید نگه دارید در رفتن — هنوز مورد سوال است که تصمیم گیری در مورد هر سه ماه برای دو سال آینده.

چرا که پدر و مادر نمی را انتخاب کنید این وضعیت فعلی آنها ممکن است احساس آمادگی و ضعف او می گوید:. برخی ممکن است احساس آنها در حال حاضر آن را منفجر.

یک نفس عمیق بکشید. شما نمی خواهد خود را خراب کردن کودکان است.

حتی این هرج و مرج لحظات استرس زا ممکن است یک منبع از طنز بعد می گوید: Stacey Lytle از Kuna, آیداهو, فقط در خارج از بویزی.

مورد علاقه خود را به خانه از مدرسه داستان است و بعد از او بود که “ایده مضحک” به کاغذ مچاله سیارات با نوزادان خود را از هفت. او همه چیز آماده و سپس به طور خلاصه به چپ برای بررسی در شوهر خود که در بستر دوره نقاهت بعد از آسیب.

در زمان او آمد پایین کاغذ مچاله شد در همه جا — در هر سطح و هر کودک. فقط پس از آن یکی از پسران او تصمیم گرفت به پانچ برادر دیگر در معده باعث او را به پرتاب بیش از همه فرش.

“من فقط می خواستم برای ایجاد سیاره با فرزندان من” او به خاطر فکر کردن به او ایستاده بود در شوک است.

قبول که دیوانه لحظه اتفاق می افتد اما در آغوش آنها — آنها را برای بزرگ داستان بعد.

تشخیص شما به اندازه کافی

سندی اعطای, 47, آیا طرح به عنوان یک معلم. در واقع او یک دامپزشکی تکنولوژی عمده در کالج.

در عین حال که متوقف نشده Riverton, یوتا, مامان از صفحه اصلی-تحصیل او شش بچه ها برای آخرین بار 16 سال است. برای او تحصیل در خانه است و بیشتر شبیه تدریس خصوصی — و نه سخنرانی یک گروه 20+ بچه ها.

“تنها صلاحیت است که باعث می شود شما یک خانه خوب معلم مدرسه ابتدایی است که تمایل خود را به آن را انجام دهد” او می گوید: “و دوست داشتن بچه ها خود را به اندازه کافی است که شما مایل به انجام آن است.”

نگران نباشید اگر شما احساس می کنید فرسوده در جبر و یا شما نمی صحبت می کنند زبان دوم. بی شماری وجود دارد منابع آنلاین — حتی بسیاری از رایگان و یا ساده تر برای دسترسی در طول این بحران — که می تواند پر کردن در هر شکاف.

و لذت بردن از این فرصت برای یادگیری در کنار بچه های خود را. زمانی که آنها خود را ببینید و حس تعجب هنگامی که شما در نهایت درک (و یا به یاد داشته باشید) که هندسه مفهوم آن خواهد شد راه بیشتر مسری از یک ماهرانه تحویل درس می گوید ربکا Spooner, 31, نسل دوم خانه معلم مدرسه ابتدایی می آموزد که او پنج فرزند در شمال بریتیش کلمبیا و سفر اغلب برای صحبت در مورد تحصیل در خانه است.

“اجازه دهید آنها را ببینید شما جستجو برای پاسخ و آنها را به مدل شما” او را تشویق می کند.

خود تجربه

مهم نیست که چقدر بلند این مدرسه از خانه تجربه می کشد خانواده ها می توانند آن را سرگرم کننده با شخصیسازی آن است.

پادشاه نامگذاری نشان می دهد خود را در خانواده و مدرسه و ایجاد یک طلسم و حتی انتخاب رنگ. مجموعه سه قانون کمک خواهد کرد که مدرسه خود را اجرا کنید به طور موثر.

خانواده های دیگر نوشتن چشم انداز خود را از پاسخ دادن به سوال “چه چیزی ما می خواهیم برای به انجام رساندن در حالی که بچه ها در خانه؟”

“این است که سرزمین های جدید بچه های خود را منحصر به فرد هستند زندگی خود منحصر به فرد است می گوید:” اسپونر. “به جای نگاه به هر کس دیگری برای پاسخ توجه به وزن و ریتم از روز خود را و بچه های خود را و این همه چیز را مال شما.”

ربکا اسپونر با این نسخهها کار با یکی از فرزندان او در خانه و مدرسه. اسپونر نسل دوم خانه معلم مدرسه ابتدایی می آموزد که او پنج بچه ها در خانه در سرگرمی خود را در مزرعه ای در شمال بریتیش کلمبیا, در علاوه بر این به عنوان یک خانه-مدرسه سخنران برنامه درسی نویسنده و آموزش و پرورش تولید پادکست.
ارائه شده توسط ربکا Spooner

هنگامی که شما یک چشم انداز و یک نام و یک طرح شاه را تشویق خانواده ها برای شروع هر روز با یک دعا از انواع — آن است که آیا شرعا متمرکز و یا چیزی به عنوان ساده به عنوان صحبت کردن در مورد آب و هوا یا الهام بخش, نقل قول, قبل از غواصی به روز مسئولیت.

پیدا کردن یک ریتم

بعضی از بچه ها ممکن است مانند دانستن که ریاضی اتفاق می افتد در 8:30 صبح تیز در حالی که دیگران ممکن است بهتر کار فقط دانستن که بعد از صبحانه آنها خواندن سه کتاب پس از انجام چند برگه و پس از زنگ تفریح و ناهار — بدون زمان های خاص متصل شده است.

اگر شما در تلاش برای مدیریت برنامه برای چندین کودکان در مراحل مختلف و شاید تنها یک کامپیوتر سعی کنید کار بر روی چیزهایی که در آن هر کس می تواند کمک کند — اما در سطح خود را. اسپونر نوشته شده خود واحد مطالعات که جای بسیاری از کلاس ها و سنین.

سعی کنید خواندن یک کتاب علوم و بپرسید مهد کودک-سطح سوالات پنجم ابتدایی سوالات. کار در ریاضی ؟ خارج شدن یک لگو تنظیم و اجازه دهید کودک نو پا تعداد بلوک در حالی که ابتدایی-سن کودکان و نوجوانان کار خود را ضرب برگه.

اگر بچه ها به اندازه کافی باید از آنهایی که مسن تر طرح درس و آموزش آنهایی که جوان است.

برای پدر و مادر که نیاز به کار از خانه روزانه تقویم با رنگی بار می تواند سیگنال را به کودکان و نوجوانان زمانی که شما در دسترس برای کمک به, و زمانی که آنها نیاز به کار به طور مستقل می گوید Lytle, 52, که شده است صفحه اصلی-تحصیل او هفت بچه به مدت 25 سال نیز در حالی که در حال اجرا کسب و کارهای مختلف با شوهرش.

“اگر پدر و مادر کمی از زمان به آمادگی و برنامه ریزی” Lytle می گوید: “این بسیار شدنی است.”

در پایان هر روز بحث در مورد بالا و پایین و تنظیم به عنوان مورد نیاز است.

بدون توجه به نوع خود را از برنامه, برنامه روزانه مغز و فعالیت می شکند و همچنین چیزهایی که برای نگاه به جلو به هر روز و در پایان هفته.

انعطاف پذیر باشید

کتی Grimes Rotton کشیده پسرش جیک از درجه اول و پس از او او را متوجه لغزش از پیشرفت آنها در حال حاضر می خواهم در خانه ساخته شده در Montgomery, Alabama.

به عنوان یک مادر تنها بدون خانواده برای حمایت از خانه تحصیل Rotton زود از خواب بیدار شد هر روز برای آماده سازی و سپس آنها می خواهم انجام چند تکالیف با هم در صبح قبل از جیک رفت و به خانه مادر بزرگ و Rotton به کار می رفت.

او می خواهم به کار بر روی چند چیز وجود دارد و پس از آن آنها می خواهم فشار در بیشتر مدرسه در بعد از ظهر زمانی که Rotton رو صفحه اصلی به علاوه زمان در تعطیلات آخر هفته و یا در تعطیلات. آنها نیز در خانه و مدرسه co-op که اجازه جیک برای یادگیری از دیگر پدر و مادر و همسالان.

“ما هرگز نشستم برای شش تا هشت ساعت مانند آنها را در مدرسه” او گفت:. “پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما و خانواده خود را.”

در حال حاضر که جیک خود را برنامه انعطاف پذیر اجازه می دهد تا 16 سال زمان برای رفتن به شکار و یا یادگیری نجاری با پدربزرگ پدری در حال توسعه یک پیوند است که اتفاق افتاده است نمی تواند اگر او در مدرسه سنتی می گوید Rotton. مدرسه هنوز هم باید انجام شود اما Rotton را متوقف کرده است و هیچ گونه نگرانی در مورد دقیقا همان وقتی که — و نه او مقایسه خانواده خود را به هر کس دیگری.

پدر و مادر نیز باید برای جلوگیری از وسوسه مقایسه خواهر و برادر به یکدیگر می گوید گرانت.

بعضی از بچه ها مثل این است که به پایان رسیده و ببینید که چگونه سریع آنها می تواند تکمیل تکالیف در حالی که دیگران قلم در احساس عجله. برخی از بچه ها به شدت خود را با انگیزه, در حالی که دیگران ممکن است نیاز مداوم نظارت و مداوم تشویق. به یاد داشته باشید به نیازهای فردی.

آن را در مورد رابطه

صفحه اصلی تحصیل بیشتر از یک پدر و مادر موضوع را از آموزش و پرورش موضوع می گوید Lytle که تاکید می کند که روابط می آید برای اولین بار پس از آن تکالیف است.

دو تا از ربکا اسپونر کودکان کار در پروژه های در مدرسه و در خانه است.
ارائه شده توسط ربکا Spooner

به خصوص در حال حاضر که همه چیز نامشخص است و کودکان و نوجوانان ممکن است احساس اضطراب و تبدیل شدن به یک گروهبان مته در مورد تکالیف و اجرای سختگیرانه قوانین می تواند بچه ها را “نفرت خود را آموزش و پرورش,” او می گوید و حتی ممکن است فشار روابط خانوادگی.

بنابراین دفعه بعد که شما نشستن به کار به شدت امیدوار بچه های خود را به تمرکز بر روی تکالیف خود را, اما به جای آنها قطع شما 12 بار در دقیقه 10 به یاد داشته باشید پاسخ خود را بیش از حد مهم است از مشق شب خود را.

“هنگامی که بچه های خود را و رفتن به مدرسه شما می خواهید روابط به تغییر برای بهتر شدن” شاه می گوید.

و عمدی در مورد ارتباط ساختمان. اگر پدر و مادر قرار داده و دور تلفن های خود را و صرف فقط 10 تا 30 دقیقه در روز با هر کودک به انجام کاری که کودک می خواهد پادشاه وعده خانواده پویا را بهبود بخشد.

کمک به بچه های خود را پیدا کنید احساسات خود را

در طول خود را پدر و مادر/کودک زمان از فرزند خود بپرسید چه هیجان و وجد آنها را ؟ آنچه را که آنها می خواهم به دانستن بیشتر در مورد ؟

اگر چه این بیماری همه گیر وضعیت استرس زا و دشوار است آن را یک فرصت منحصر به فرد که در آن بچه ها بلوک های بزرگی از زمان برای کشف و یادگیری و پدر و مادر می تواند کمک به جرقه عشق آموزش برای یادگیری خاطر — و نه فقط یک درجه است.

آیا کودک شما عاشق حیوانات ؟ نگاه کردن به فیلم های مستند در شیر یا پاندا, خواندن کتاب در مورد پنگوئن و سپس از آنها بخواهید برای انجام یک ارائه به خانواده است. اگر آنها جوانتر آنها را رسم تصاویر و داستان در حالی که بچه های بزرگتر می توانید با نوشتن یک مقاله و یا طراحی یک ارائه پاورپوینت — از همه مهم آموزشی مهارت های خود را.

انجام این کار به معنی اجازه خواهد داد که پدر و مادر برای دیدن “شادی در بچه های خود می گوید:” Lytle. “آنها در حال رفتن به مبارزه با آنها. آنها خواهید بود خود انگیزه بچه ها که می خواهند به رشد یادگیری, پژوهش و کاوش در جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de