فورد گزارش 1.7 میلیارد دلار 4-از دست دادن سه ماهه

Feb. 4 (UPI) — فورد گزارش ناامید کننده سه ماهه چهارم برای سال 2019 روز سه شنبه ارسال از دست دادن خالص $1.7 میلیارد دلار است.

این خودروساز آمریکایی خود را منتشر 2019 سه ماهه چهارم و سال مالی نتایج روز سه شنبه بیان کرد که از دست دادن که مساوی یک قطره از 42 سنت به اشتراک گذاری شامل قبلا فاش $2.2 میلیارد بازنشستگی و مزایای دیگر ضرر و زیان است.

“مالی این شرکت 2019 عملکرد کوتاه از اصلی ما انتظارات عمدتا به دلیل عملیات ما اعدام-که ما معمولا بسیار خوب — نبود تقریبا به اندازه کافی خوب” گفت: جیم هاکت فورد رئیس جمهور و رئیس اجرایی در یک بیانیه است. “ما می دانیم را برای پاسخگویی و تغییرات به این دلیل است.”

با توجه به ضرر و زیان این شرکت تا به حال درآمد خالص از مبلغ 84 میلیون دلار برای همه 2019 یک استارک کاهش از $3.7 میلیارد دلار به دست آورده در سال 2018 و $7.75 میلیارد دلار در سال 2017.

اما فورد مشخص شده است که ضرر و زیان آمد در میان جهانی از جمله طراحی مجدد و معرفی محصول جدید برق تجاری و وسایل نقلیه مسافری و سرمایه گذاری هوشمند-خودرو قابلیت های.

فورد همچنین گفت: سه ماهه خود را عامل از دست دادن در چین ادامه داد: به کوچک شدن برای چهارمین فصل متوالی, ساخت شکاف کوچکتر 61 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

نوامبر نشان از موستانگ Mach-الکترونیک-باتری-برق خودرو یکی از آن 2019 استراتژیک برجسته آن گفت: به همراه این نامه از آن ساخته شده بین المللی تولید کنندگان خودرو به سرعت خود را مستقل و برق خودرو قابلیت های.

“ما ساخته شده بزرگ استراتژیک پیشرفت در سال گذشته با یک طراحی مجدد اساسی از فورد است که راه ما را به رقابت و برنده شدن در این در حال ظهور عصر هوشمند خودروهای هوشمند جهان — با محصولات و خدمات و در دراز مدت ارزش” هاکت گفت.

رفتن به جلو فورد انتظار دارد تا سال 2020 درآمد بین سال 94 سنت و $1.20 یک سهم با هزینه های سرمایه از $6.8 میلیارد دلار به 7.3 میلیارد دلار است.

اما هنوز زود است که به منظور برآورد پیامدهای احتمالی coronavirus شیوع ممکن است در کسب و کار آن گفت.

فورد گفت که گزارش آن در سه ماهه اول نتایج جستجو برای 2020 در آوریل 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر