پیش بینی تماشای موج گرمسیری اختلال در کارائیب

12 ژوئن — AccuWeather هواشناسان در حال نظارت بر یک منطقه مختل آب و هوا به نام موج گرمسیری است که هوا به تصویب از طریق جزایر بادگیر اواخر این هفته قبل از حرکت به سوی غرب در سراسر دریای کارائیب در این آخر هفته.

یک موج گرمسیری اشاره کرد و توسط یک پچ از ابر و رگبار و رعد و برق واقع شده بود حدود 275 کیلومتر در شرق جزایر بادگیر پنج شنبه. گرد و غبار در اطراف این ویژگی نشان می دهد مقدار زیادی از هوا خشک شود. تصویر توسط NOAA/می رود-شرق

گرمسیری امواج ضعیف هستند آب و سیستم های که با لگد کردن طوفان و گرد و غبار در حالی که سفر به سوی غرب بیش از مرکزی و شمال آفریقا و پس از آن حرکت به سوی غرب بیش گرمسیری اقیانوس اطلس.

تبلیغات

این موج گرمسیری یا Cabo Verde فصل به عنوان آن است که اغلب به نام است در مراحل اولیه است اما به اوج می رسد در اواخر ماه اوت و سپتامبر. برخی از این اختلالات می تواند به توسعه به طوفان گرمسیری و طوفان است.

2020 کومودو در حال حاضر با تجربه اولین سوم-نام طوفان در ضبط زمانی که کریستبل تشکیل نزدیکی سواحل جنوب شرقی مکزیک در ژوئن 2.

هیچ یک از سه طوفان آرتور برتا و کریستبل شد Cabo Verde سیستم آن را به عنوان بیش از حد در اوایل فصل. داشتن چهار طوفان گرمسیری تا پایان ماه ژوئن خواهد بود بسیار نادر است.

با توجه به سوابق از National Hurricane Center, ماه ژوئن تنها تولید دو D-نام طوفان: طوفان گرمسیری Debby از سال 2012 و طوفان گرمسیری دانیل از سال 2016.

تبلیغات

باید یک سیستم توسعه در هر دو حوضه در برخی از نقطه بعد از نامها در این فهرست در اقیانوس اطلس و در شرق اقیانوس آرام در حال دالی و بوریس بود.

“ویژگی در نزدیکی جزایر بادگیر کم شانس گرمسیری توسعه بیش از چند روز آینده را مبارزه با هوای خشک اطراف آن خواهد شد و منفی تحت تاثیر وزش باد برشی در منطقه” AccuWeather ارشد هواشناس راب میلر گفت. وزش برشی افزایش سرعت یا جهت با ارتفاع و یا بیش از یک فاصله افقی.

به عنوان این ویژگی حرکت به سوی غرب بر جزایر بادگیر از طریق پنج شنبه محلی خیس و توفانی رگبار و رعد و برق در فروشگاه.

“محلی بارندگی مقدار 1 تا 2 اینچ هستند ممکن است با اندکی خطر جاری شدن سیل شهری” میلر گفت. “اما بارش به طور کلی مفید در این مورد است.”

آب به اندازه کافی گرم در منطقه برای حمایت از توسعه — به طور معمول بحرانی سطح دریا دمای 80 درجه فارنهایت مورد نیاز برای حفظ سیستم های گرمسیری. اما در طول تعطیلات آخر هفته سیستم منتقل خواهد شد نزدیک به زمین انبوه آمریکای جنوبی که قرار کشیدن در هر گردش ویژگی می تواند جمع اوری.

از ویژگی های است که پیش بینی رانش بیش از بخش غربی دریای کارائیب و ممکن است حساس خارج از نزدیکی کوبا به مرکزی آمریکا در هفته آینده.

در طول هفته آینده یکی دیگر از گردابه و یا زیادی به آرامی در حال چرخش منطقه کم فشار ممکن است سعی کنید به فرم در سراسر آمریکای مرکزی. کاهش فشار خفیف چرخش و رطوبت یک گردابه تولید می تواند کمک گرمسیری توسعه است. این ویژگی بیشتر در اواخر تابستان و پاییز بیش از مرکزی امریکا است.

تبلیغات

کریستبل تشکیل در اوایل ماه ژوئن بود که کمک زیادی گردابه بیش از آمریکای مرکزی و رطوبت و ضعیف مانده گردش از آماندا در شرق اقیانوس آرام به سمت. آماندا منتقل داخلی بیش از آمریکای مرکزی و کاهش یافته اما برخی از آن انرژی باقی مانده به عنوان کریستبل شکل گرفت که نادر متقاطع طوفان.

“ممکن است با برخی از انرژی از موج گرمسیری در آینده و شاید اگر گردابه شکل می گیرد وجود دارد می تواند آهسته و توسعه یا در غرب کارائیب سمت یا سمت شرق و اقیانوس آرام در سراسر آمریکای مرکزی در هفته آینده, اما شاید کمی شانس اواخر هفته آینده یا آخر هفته آینده,” AccuWeather طوفان کارشناس دن Kottlowski گفت.

هنوز توسعه عوامل در نزدیکی مرکزی امریکا تقریبا به عنوان موثر برای هفته آینده به عنوان آنها با Cristobal.

بخشی از آمریکای مرکزی بود ضربه با باران های سیل آسا و جاری شدن سیل از یک-دو-پانچ از آماندا و Cristobal. ممکن است یک چشم انداز مثبت در باران در منطقه هفته آینده در ازای هر تعریف گرمسیری از ویژگی های.

این منطقه در سراسر آمریکای مرکزی یکی از چندین مورد علاقه مناطق گرمسیری توسعه در ماه ژوئن.

وزش برشی احتمال محدود کردن توسعه مناطق بیش از خلیج مکزیک و جنوب سواحل اقیانوس اطلس در هفته آینده.

وجود دارد یک منطقه بیش از اقیانوس آرام شرقی AccuWeather هواشناسان در حال تماشای برای توسعه بعد از این آخر هفته به هفته آینده. اما آن منطقه مختل آب و هوا است که صدها مایل در سواحل آمریکای مرکزی و هوا به رانش به آرامی به سمت غرب در روزهای آینده. نتیجه آن است که به احتمال زیاد به یک تهدید برای هر زمین در روزهای آینده حتی اگر آن را به توسعه.

تبلیغات

در 2012, Debby تشکیل بیش جنوب-مرکزی خلیج مکزیک قبل از تردد در خم بزرگ منطقه فلوریدا در ژوئن 26. سیستم ضعیف به زودی پس از حرکت داخلی, اما آن را به تولید مقدار قابل توجهی از جاری شدن سیل در شمال و بخش مرکزی از دولت است.

دانیل شکل گرفته در یک منطقه مشابه و کوتاه بود عمر طوفان گرمسیری است که در توسعه بیش از کشورهای خلیج مکزیک است. ضعیف طوفان گرمسیری محصل در نزدیکی تمیهوا در شرق مکزیک در ژوئن 20, 2016.

با توجه به AccuWeather ارشد آب و سردبیر و هواشناس جسی فرل شده اند وجود دارد 69 D-نام طوفان در اقیانوس اطلس پس از طوفان که رسما به نام شروع در سال 1950. شایع ترین از کسانی که نام آنها دالی در هشت بار و فوق Debby و دانیل در هفت بار هر کدام.

دانیل تشکیل در ژوئن 20, 2016, فقط قبل از ریزش زمین دارای رکورد برای اولین تشکیل چهارم طوفان گرمسیری این فصل است.

در ژوئن 19, 2016, گرمسیری, افسردگی چهار بود چرخش در خلیج کامپچه واقع در جنوب غربی خلیج مکزیک است. سیستم رفت و برای تقویت به طوفان گرمسیری دانیل در ژوئن 20, 2016. تصویر ناسا/NOAA/DOD

تا کنون هشت D-نام طوفان بازنشسته شده اند از جمله طوفان دایان در سال 1955 و طوفان دین در سال 2007. طوفان دوریان از 2019 انتظار می رود که بازنشسته مدتی این سال است. فرل گفت: همه بازنشسته D-نام طوفان های تشکیل شده در ماه اوت به غیر از دنیس که با تشکیل اولین در جولای 4, 2005.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de