خرس سابق عقاب RB اردن هوارد به ثبت نام با دلفین ها

مارس 17 (UPI) — سابق خرس شیکاگو و فیلادلفیا ایگلز در حال اجرا به عقب اردن هوارد را نشانه کوتاه-مدت قرارداد با میامی دلفین ها.

لیگ منابع ESPN گفت: و NFL رسانه ها در روز سه شنبه است که هوارد توافق برای دو سال قرارداد به ارزش بیش از 10 میلیون دلار. این پیمان نمی تواند پردازش شود تا لیگ جدید در سال شنبه آغاز می شود.

هوارد ملحق خواهد شد یک دلفین تیم که آخرین رتبه در لیگ در عجله متری در فصل گذشته در مجموع تنها 1,156 متری بر روی زمین است. جانباز کارفرمایی Ryan Fitzpatrick رهبری تیم را با 243 متری عجله دارند.

خرس انتخاب “هوارد” در پنجمین دور 2016 پیش نویس NFL از ایندیانا است. او متصلب 1,313 عجله متری و شش touchdowns در 252 حمل در rookie نجومی درآمد خود را اولین و تنها سفر به نرم افزار کاسه.

پس از ضبط 3,370 عجله متری خود را در سراسر سه NFL فصل در شیکاگو خرس معامله هوارد به عقاب در ماه مارس گذشته. او ظهور به عنوان تیم شماره 1 tailback بیش rookie مایل ساندرز قبل از درد و رنج آسیب دیدگی شانه در هفته 9 که او را محدود باقی مانده از سال 2019 مبارزات انتخاباتی.

هوارد که تبدیل 25 در ماه نوامبر اندکی 525 عجله متری و شش touchdowns در 10 بازی (چهار شروع می شود) در فصل گذشته. در 57 بازی های حرفه ای بین خرس و عقاب او بریده 3,895 متری و 30 touchdowns در 897 حمل.

دلفین ها همچنین توافق کردند که به نظر با سابق عقاب linebacker Kamu Gruiger-تپه در یک سال معامله با توجه به ESPN.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im