سابق BYU ستاره اشلی تخم وعده کمک های مالی از NWSL درآمد برای حمایت از جوامع سیاه

سالت لیک سیتی — فقط بیش از یک ساعت قبل از واشنگتن روح زمان در Chicago Red Stars شنبه شب در NWSL چالش جام در هریمن سابق BYU ستاره اشلی تخم مشترک در Instagram افکار خود را در مورد نژادی و بی عدالتی و گفت: او در حال برنامه ریزی در اهدای مقداری پول به دست آورده در طول جام به NAACP و DC نمرات دومی که یک سازمان در واشنگتن است که در خدمت جوانان از طریق فوتبال.

مشاهده این پست در Instagram

بیش از چند هفته گذشته من شده اند بسیار صریح در رسانه های اجتماعی در مورد رویدادهای جاری. من صرف زمان زیادی در یادگیری تلاش برای درک و بحث در مورد مسائل با کسانی که نزدیک به من. من می خواهم برای روشن است که من انجام بهترین من به عشق و احترام هر کس بهترین راه من می توانم چون من اعتقاد دارم ما همه برادران و خواهران. ⁣ به دلیل باورهای من, من را ساخته اند یک وعده “به یاد یکی دیگر بار است که آنها ساخته شده بود نور; آره و…به سوگواری با کسانی که سوگواری; آرى و آسایش کسانی که نیاز به آسایش.” بلند کردن که در آن شما ایستاده حمایت از آن دسته از افراد که ممکن است صدمه زدن و یا رنج می برند در داخل و خارج از دایره خود را. ⁣ , ‘ : .⁣ ⁣ شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد هر دو سازمان با کلیک کردن بر روی لینک در بیوگرافی من. اگر شما و یا شرکت شما علاقه مند در تطبیق کمک مالی من لطفا رسیدن از طریق DM یا ایمیل. ما شما را با جزئیات بیشتر. با تشکر از شما ❤️ ⁣ رفتن روح!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط اشلی هچ (@ash_smash33) در

و اشاره کرد که او تا به حال گفت: بسیار علنی در مورد این موضوع پس از آن آمد به خط مقدم از ملی, گفتگو, تخم نوشت: “من صرف زمان زیادی در یادگیری تلاش برای درک و بحث در مورد مسائل با کسانی که نزدیک به من. من می خواهم برای روشن است که من انجام بهترین من به عشق و احترام هر کس بهترین راه من می توانم چون من اعتقاد دارم ما همه برادران و خواهران.”

عضو کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران, تخم نوشت: “به دلیل باورهای من, من را ساخته اند یک وعده “به یاد یکی دیگر بار است که آنها ساخته شده بود نور; آره و…به سوگواری با کسانی که سوگواری; آرى و آسایش کسانی که نیاز به آسایش.” بلند کردن که در آن شما ایستاده حمایت از آن دسته از افراد که ممکن است صدمه زدن و یا رنج می برند در داخل و خارج از دایره خود را.”

تخم و سپس گفت: او اهدا خواهد شد تمام هدف او این پاداش از monthlong چالش جام به دو سازمان مذکور. این NWSL اعلام کرد که به دلیل این جام را به عنوان 2020 فصل “تیم مورد نیاز خواهد بود به پرداخت هر گونه مشوق هایی به دست آورده و بر اساس شرایط موجود در قرارداد.”

بازی روز شنبه می تواند جریان در CBS همه دسترسی (اشتراک مورد نیاز).