سابق BYU یوتا مدیران ورزشی وزن در معرض خطر در مقابل پاداش چالش های 2020 فوتبال کالج فصل

سالت لیک سیتی — عنوان سابق, مدیران ورزشی, کریس هیل و وال Hale کمک راهنمای مربوطه خود را در دانشگاه یوتا و BYU از طریق زمان جالب و برخی از چالش های سختی.

نه تپه و نه حال تا به حال برای مقابله با یک مخمصه به عنوان چالش به عنوان COVID-19 همه گیر است که مجبور کالج ها برای برخی دشوار و بحث برانگیز گیری از coronavirus پرورش آن سر زشت در اوایل این سال است.

این Deseret News رسیده به احترام سابق تبلیغات — تپه مشغول به کار در ایالات متحده از 1987-2018 در حالی که در حال رهبری BYU های ورزشی بخش از 1999-2004 — برای دیدگاه های خود را در شرایط غیر معمول کالج ها در حال حاضر چهره. (توجه داشته باشید: مصاحبهها قبل از Pac-12 اعلام کرد که لغو nonconference بازی در فوتبال و سقوط دیگر ورزش است. برخی از پاسخ ویرایش شد برای وضوح.)

چقدر مهم است که فوتبال به کالج و به جامعه ؟

هیل: من فکر می کنم آن چیزی که مهم است برای پردیس زندگی. این خروجی های بزرگ برای جامعه است. مردم واقعا مضطرب به انتشار و ورزشی را به عقب می آیند. این منطقه حیاتی از درآمد برای گروه ورزشی. همچنین تاکید اصلی در بسیاری از دانشگاه ها — فوتبال به طور کلی در سراسر کشور است. کالج فوتبال رشد کرده است به طوری آن را تبدیل به یک فاصله کانونی بخشی از ورزشی ادارات.

Hale: در برخی از نقاط کشور آن را یک دین است و آن دانشگاه. که لزوما مورد در اینجا در ایالت یوتا است. این بسیار مهم است به خصوص برای دانشجویان و فارغ التحصیلان. این چیزی است که به ارمغان می آورد همه با هم برای حمایت از این دانشگاه.

ورزشی ترین بخش یارانه توسط دانشگاه. در واقع چند بخش پول. کسانی که پول پول در فوتبال و بسکتبال اما در درجه اول در فوتبال است. به فوتبال خواهد بود بودجه عظیمی ضربه به دانشگاه است.

چقدر سخت است از یک چالش است که این حرکت برای مدیران ورزشی? بزرگترین مانع?

Hale: بزرگترین مانع من فکر می کنم این است که عدم اطمینان از رفتن به فصل به عنوان به آنچه که اتفاق می افتد. من می دانم که BYU ارسال یک بررسی برای فصل دارندگان بلیط — اگر آنها علاقه مند در تجدید و اگر نه آنها خواهد بود علاقه مند در کمک به این گروه برای کمک به تعویق انداختن و یا بلیط برای سال آینده. نگرانی بزرگ این است که مصرف کننده اعتماد به نفس و اعتماد به نفس از طرفداران دانستن اگر آنها به آنها در حال رفتن به امن است.

(در حال حاضر شما فقط می توانید از 6000 نفر در یک رویداد در فضای باز.) اگر همه چیز را دریافت کنید بهتر نیست اگر ما همچنان به نرخ بالایی از موارد من فکر نمی کنم که رفتن به تغییر دهید. شما می توانید یک 60,000 صندلی ورزشگاه با 6,000 مردم در آن است. که خواهد بود خوب برای اجتماعی-فاصله نقطه نظر اما از یک نقطه نظر اقتصادی آن خواهد بود بسیار دشوار است. (مدارس تکیه بر فروش بلیط, امتیازات, پارکینگ, درآمد, تبلیغات, و غیره.)

هیل: من فقط فرار به علامت گذاری (Harlan) روز دیگر بود و صحبت های گاه به گاه. من به شما بگویم آنچه در آن است به طوری سخت به دلیل وجود هزاران سوال و به عنوان یک تبلیغ شما واقعا نمی باید پاسخ. آن را بسیار سخت با قاب زمان و ریتم به سال. آن خواهد بود دشوار است به حرکت آن است. من احساس می کنم برای او که برای اطمینان حاصل کنید. من به او گفتم این آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است فکر می کنم من باید هر پاسخ برای شما چون من نیست. من می خواهم شما را به می دانم که من می توانم من می تواند همدردی با شما, اما من نمی خواهم به یک مایل راه رفتن در کفش خود را. من فقط احساس می کنم آنها در حال حاضر. شما می توانید برنامه شما می توانید انجام این کار و که در بسیاری از راه های شما ناتوان است. شما واقعا نیاز به انعطاف پذیر است.

Former University of Utah athletic director Chris Hill in his Salt Lake City home on Tuesday, Feb. 4, 2020.
فایل: کریس هیل بود مدیر ورزشی در دانشگاه یوتا از 1987-2018.
استیو گریفین Deseret News

آیا شما فکر می کنید ما به شما دیدن برخی از نوع فوتبال فصل ؟ اگر چنین است, چه نوع ؟ اگر نه چرا ؟

هیل: من نمی دانم که چگونه بسیاری از بار مردم خواسته اند که در سوال. من مثل هر کس دیگری. من دوست دارم به آن را داشته باشد. دو هفته پیش من با اعتماد به نفس ما می خواهم آن را داشته باشد. در حال حاضر من بیشتر شک و تردید. من بیش از همه نمودار. من خوشبین هستم. من مثل هر کس دیگری من یک فن است. من احساس می کنم من ممکن است می دانم که کمی بیشتر اما من نمی صحبت کردن بیش از حد بسیاری از مردم در کسب و کار. این فقط یک زمان دشوار برای ریتم برای اطمینان از آنجا که شما فقط لازم نیست که پاسخ چرا که شما استفاده می شود به داشتن پاسخ. در ورزشی مانند هر چیز دیگری در این بازی شروع می شود در 7:07 not 7:03. در حال حاضر شما می توانید بگویید مربیان و طرفداران آنچه شما فکر می کنم اما در حال حاضر شما احساس می کنید کمی ناتوان است. من مطمئن هستم که این دانشگاه دارای انواع طرح های احتمالی, اما وجود دارد بسیاری از ناشناختهها.

Hale: من فکر می کنم ما دیدن فوتبال. من فکر می کنم از آن خواهد شد یک نسخه از آنچه که در گذشته حداقل در شرایط از آنچه طرفداران استفاده می شود. وجود دارد یک تفاوت بزرگ در کالج و حرفه ای در تلویزیون قرارداد. جوانب مثبت می توانید بروید و پول — پول زیادی — از تلویزیون قرارداد.

آن را هنوز هم به معنی این دانشگاه در حال رفتن به یک ضربه بزرگ مالی یک ضربه بزرگ است.

یکی دیگر از چیزی BYU بسیاری از طرفداران که نشستن در غرب بخش است. که ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار. افراد مسن ممکن است مردد به بیرون رفتن در ملاء عام و حضور در بازی. و بسیاری از اوقات افراد مسن تر که بیشتر سخاوتمندانه اهدا کنندگان و همچنین پس از آن می تواند یک ترکیب اثر است.

است پاداش ارزش خطر است ؟

Hale: من واقعا فکر می کنم آن را جوش پایین به این تصمیم گیری های مالی. من فکر می کنم دانشگاه ها می توانید بازی بازی اما آن را به ارزش ها و تحمیل هزینه 6,000 طرفداران در غرفه? من فکر می کنم این چیزی است که آنها نیاز به وزن. اگر این مهم به انجام این کار و به این نوع از دست دادن و به میدان بازی آنها پیش بروید و آن را انجام دهد.

من فکر می کنم در شرایط coronavirus و فاصله اجتماعی همیشه وجود خواهد داشت که چالش در اتاق قفل و در بازی ها و شیوه های که آیا آنها می خواهند به طرفداران و یک بازی با طرفداران cheerleaders و گروهها و تنها 6,000 مردم وجود دارد. که رفتن به تلاش گران دلیل این که شما در حال رفتن به هزینه های عادی و نه در حالت عادی درآمد.

من فکر می کنم اگر آنها نیاز به ماسک و آنها قادر به فضای طرفداران در استادیوم و اگر طرفداران بود به مراعات آن می تواند انجام شود. مشکل این است که زمانی که مردم به در و نادیده گرفتن دستورالعمل های مناسب.

هیل: ما نمی دانیم که آنچه در خطر است, به طوری که ما نمی دانیم که آنچه در خطر است, آن را سخت به می گویند اگر پاداش است برای رفتن به ارزش آن. بیشتر شما می خواهید به محافظه کار با در نظر گرفتن شانس با افراد جوان است.

Hale: من فکر می کنم آن را یک خطر با بازیکنان است. من فکر می کنم که خطر در درجه اول در رختکن و در این زمینه هنگامی که شما یک سگ توده ای از مردم است. من امیدوارم که آنها می خواهم انجام مکرر تست از ورزشکاران است. اگر یکی از آن وجود دارد می تواند شیوع و گسترش آن می تواند در طول این تیم در عجله بسر می رسانید. من نمی دانم چه اقدامات احتیاطی آنها در حال بدست گرفتن. من مطمئن هستم که آنها باید روش ها و سیاست ها در محل.

فوتبال نهایی غیر اجتماعی از راه دور ورزش. در زمینه خود را, شما در حال رفتن به بازیکنان برخورد و عرق پرواز در همه جا. آن مشکل ساز خواهد بود اگر کسی COVID-19 و آنها در این زمینه.

Val Hale, executive director of the Utah Governor’s Office of Economic Development, speaks during an event at Red Butte Garden in Salt Lake City on Wednesday, July 10, 2019, where Crossroads Paper announced it will construct a mill to turn used cardboard boxes and residential mixed paper into new paper. Output from the plant will then be used to make new boxes for manufacturers, farmers and e-commerce companies.
فایل: Val حال بود BYU را مدیر ورزشی از 1999-2004.
کریستین مورفی, Deseret News

آنچه بزرگترین چالش شما رو به عنوان یک مدیر سایت ؟

هیل: من فکر می کنم بزرگترین چالش این است که مطمئن شوید که شما باید افراد مناسب در جای مناسب و شما می توانید مقابله با ناشناخته است. این مورد خاص خیلی بیشتر به چالش کشیدن از هر چیزی. آن را فراگیر. آن را هر روز. هنگامی که شما تا به حال یک مشکل در زمان من حداقل وجود دارد به پایان رسیده است. آن را نمی ممکن است به نوبه خود خوب است اما شما می تواند بهبود می یابند. این مشکل این است که شما نمی دانید که در آن پایان است. این یکی خیلی متفاوت است. هنگامی که شما در سراسر یک مشکل وجود دارد هیچ مدیر دو و میدانی دستی و قطعا وجود دارد هیچ آگهی دستی برای این یکی. این یکی است در سراسر جهان. این رویکرد متفاوت است. آن را بسیار پیچیده تر است. خبر خوب این است که شما بسیاری از مردم در همان قایق است. شما می توانید در قرعه کشی دیگران است. اگر نور, حداقل, شما می توانید تکیه بر دیگران و آن را نه فقط یک دانشگاه یوتا به چالش بکشد. این یک چالش در سراسر جهان است. شما می توانید تکیه بر دیگران برای کمک به تصمیم گیری های جمعی.

Hale: من همیشه نقش من به عنوان یک تبلیغ به عنوان نیاز به ارائه منابع به مربیان موفق باشد. من همیشه فکر می کردم مربیان خواهد مراقبت از استخدام و هر چیز دیگری. کار من این بود که جمع آوری کمک های مالی که برنامه های مورد نیاز من بود که بزرگترین چالش نگه داشتن تا با مسابقه تسلیحاتی است که دو و میدانی بین دانشکده به خصوص در بخش دو و میدانی بین دانشکده. (به عنوان مثال: اگر مدرسه دیگری استخدام یک کارشناس یا مربی او می خواهم احساس فشار برای استخدام یکی بیش از حد.) آن را مانند یک مسابقه تسلیحاتی با نگه داشتن آن منبع مطالبات و ارتقاء امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>