قهرمان سابق تس بلر شاخه های 67 را در دور اول سرب در زنان دولت تازه

سالت لیک سیتی — پس از برنده شدن در زنان دولت تازه در سال 2018 Tess بلر نبود قادر به دفاع از عنوان خود در سال گذشته بود چرا که او به کمک او خواهر بزرگتر Sirene در مسابقات حرفه ای در کالیفرنیا است.

او در این سال به عقب و به red-hot start او به عنوان اخراج 5-تحت-par 67 در سرباز توخالی طلا البته در میدوی شنبه به پنج گلوله سرب در مدال بخشی از این مسابقات است.

در حالی که هدف اصلی بیش از دو روز است فقط به میان بالا 16 گلف بازان به منظور واجد شرایط برای مسابقه بازی بلر دوست دارم برای مدال و دریافت شماره 1 دانه. 19 ساله سابق بینگهام بالا گلف باز خواهد شد که یک دانشجوی سال دوم برای Sacramento State golf تیم در سال آینده, تا به حال یک دیو در شماره 4 و سپس افزود: شش birdies در سوراخ 6, 8,11, 13, 15 و 16.

دو گلف بازان 16 ساله فضل Summerhays سال گذشته runnerup و جنوب یوتا دانشگاه گلف باز Chanikan Yongyuan هر دو شات 72s. سه گلف بازان — چهار بار دولت Am قهرمان Kelsey Chugg دانشگاه آیداهو گلف باز لورا Gerner و لحی دبیرستان گلف باز لیلا Galeai — همه در آمد در 76.

چهار گلف بازان در آمد در 76 — سابق دبستان دولتی قهرمان Carissa پیوند BYU گلف باز نائومی Soifua, Timpview بالا را Sunbin دریا و Jadan گونزالس که بازی برای سن خوزه دولت در سال گذشته است.

شگفت انگیز ترین نمره از روز 82 با دفاع از قهرمان Kerstin Fotu که او دانشجوی سال اول فصل در BYU سال گذشته است. Fotu که برنده سال گذشته در لوگان چهار سکته مغزی کردن خط قطع خواهد شد و به احتمال زیاد نیاز به یک دور به پر سهشنبه آن را به بازی بازی.

پس زمینه قطع شده است و تا 16 بعد از ظهر سه شنبه گلف بازان را در رقابت با دو دور اول در روز شنبه و در مرحله نیمه نهایی پنج شنبه صبح و نهایی در بعد از ظهر.


زنان دولت تازه

دور اول نمرات

سرباز توخالی طلا دوره (par-72)

67 — تس بلر

72 — فضل Summerhays, Chanikan Yongyuan

75 — لیلا Galeai لورا Gerner, Kelsey Chugg

76 — Carissa پیوند Jadan گونزالس Sunbin Seo, نائومی Soifua

77 — Launa ویلسون Taitum بک

78 — Cassie کامپوس, Poy Prasurtwong لورن تیلور کورا مایکلسون

79 — Kanna Crosland برلین طولانی

80 — آنت Gaiotti Millie Terrion راشل Lillywhite هانا Gleason

81 — نیکول Griffiths الکسیس هامل

82 — Kerstin Fotu اما جانسون

83 — صومعه پورتر, Corinne Lilywhite مالی Holbert, Madison, خزه, Tori توماس Caylyn Ponich

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>