سابق شیکاگو خرس star S روزولت تیلور درگذشت 82

29 مه (بی بی سی) — ستاره سابق شیکاگو خرس پشت دفاعی روزولت “Rosey” تیلور درگذشت, در سن 82 این تیم جمعه اعلام کرد.

این تیم را ارائه نمی دهد علت مرگ.

تبلیغات

“امروز ما از دست یک خرس بزرگ با عبور از روزولت تیلور” خرس در بیانیه ای گفت. “افکار ما هستند با Rosey خانواده و عزیزان.”

تیلور بومی از نیواورلئان و زاج از Grambling دانشگاه دولتی صرف اولین nine فصل خود را NFL حرفه ای با خرس (1961-69) و هرگز از دست یک بازی است. در آن span او به نظر می رسد در 118 مسابقات (108 شروع می شود) و ثبت 23 interceptions و چهار دفاعی touchdowns.

شناخته شده برای خود را ballhawk توانایی های تیلور به نام اولین-تیم All-Pro به دست آورده و اولین سفر خود را به نرم افزار کاسه پس از پیشرو لیگ با یک حرفه ای-بهترین نه interceptions در سال 1963. او همچنین به حق رای دادن ضرب و شتم New York Giants در زمینه انوری به برنده مسابقات قهرمانی لیگ که همان سال است.

تیلور به نام تمام تیم دوم-Pro در سال 1964 و 1965 و رای به دوم خود را طرفدار کاسه در سال 1968.

پس از شروع اولین شش بازی از سال 1969 فصل Taylor — همراه با یک پنجم دور پیش نویس انتخاب در سال 1971 پیش نویس — معامله شد به San Francisco 49ers در ازای offensive lineman Howard Mudd. او شروع به 30 از 34 بازی در دو به علاوه فصل با 49ers و بازنشسته پس از گذراندن یک سال با ردسکینز واشنگتن در سال 1972 است.

تیلور پسر برایان به نظر می رسد در هشت NFL بازی با شیکاگو و لوایح بوفالو عجله دو بار برای هفت متری به عنوان یک عضو از سال 1989 خرس تیم. تیلور و همسرش کلودیا نیز پدر و مادر به دو دختر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im