سابق کوستا مسا رئیس پلیس فایل طرح دعوی در دادگاه پس از شهرستان خود را رد ادعای خسارت

راب Sharpnack که سمت چپ کار خود را به عنوان کوستا مسا رئیس پلیس در ماه اکتبر واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا شهرستان نادرست انتقام در برابر او و نقض حقوق خود به عنوان یک کارمند.

کت و شلوار واصل Feb. 13 در Orange County Superior Court تکرار و شرح و تفصیل در بسیاری از اتهامات Sharpnack ساخته شده در یک ادعای خسارت او واصل در ماه نوامبر. شورای شهر را رد کرد و ادعای خود را پاکسازی راه را برای او به شکایت.

کت و شلوار که به دنبال نامشخص مجموع به او برای جبران از دست دادن درآمد و پریشانی عاطفی می گوید که پس از یک نمونه اجرای قانون حرفه ای از جمله بیش از چهار سال به عنوان رئیس Sharpnack مجبور شد پس از گزارش اقدامات نادرست توسط مسئولان شهرستان از جمله شهردار کاترینا فولی و اعتراض به برنامه ریزی کاهش بودجه به اعتقاد او خواهد مانع اداره پلیس اثربخشی.

به او گفته مقامات شهر او امید به بازنشستگی در پایان 2019 اما در اواسط ماه اکتبر در حال حاضر تعدادی از دم اختلافات ظاهرا به سر آمد و او نمی بازگشت از آنچه در شهر کارکنان و عموم گفته شده بود تعطیلات.

وکیل لارنس Lennemann که به نمایندگی از Sharpnack در کت و شلوار, گفت سهشنبه, فوریه. 20 که او و مشتری خود را تا به حال هیچ توضیح اضافی.

کوستا مسا سخنگوی تونی Dodero گفت: این شهرستان است نه اظهار نظر در طرح دعوی در دادگاه.

فولی که کت و شلوار مدعی ایجاد یک محیط سمی سیاسی و کمک به تضعیف Sharpnack اقتدار گفت که او تا به حال هیچ نقش رئیس خروج و اضافه میکند: “من در آزادی برای بحث در مورد دادخواهی و یا هر گونه مسائل مربوط به پرسنل و آن را فقط به نظر می رسد بسیار سیاسی به من.”

Sharpnack کت و شلوار درخواست یک محاکمه با حضور هیئت منصفه. جلسات هنوز برنامه ریزی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>