سابق دیزنی جهان ‘Pocahontas’ بازیگر نشان میدهد سوالات عجیب او خواسته شده است قبل از

سابق دیزنی جهان “پوکاهونتاس” بازیگر به تازگی نشان داد برخی از وحشی ترین گنجینه او رو از مهمانان در والت دیزنی جهانی که برخی از آنها سر scratchers برای او.

چه خبر است ؟

  • Infinite کاربر Kahnjunio به تازگی یک ویدئو که از آنجا رفته ویروسی در مورد برخی از عجیب ترین لحظات او را رو در والت دیزنی جهانی که در آن او کار می کرد به عنوان Pocahontas.
  • در یک مورد یک بازدید کننده با نزدیک شدن او در قلمرو حیوانات پس از رفتن روی کلیمانجارو سافاری سوار با توجه به فاکس نیوز.
  • در اینجا چگونه او توضیح داد: داستان:

“او گفت:” سلام Pocahontas من فقط از صفری سوار.’ من گفت: آیا شما یک زمان خوب است؟’ و او گفت:, ” بله, اما ما راهنمای تور به ما گفت که شکارچیان هنوز در تلاش برای شکار کردن و کشتن فیل ها حتی به این روز است.’ و من گفتم: “بله, من فکر می کنم که بسیار غم انگیز من نمی دانم چرا هر کسی که می خواهید به صدمه زدن به حیوانات دوستان ما.'”

“او گفت:” شما فکر می کنم دیزنی جهان را قرار داده تا بیشتر نرده بنابراین شکارچیان نمی تواند در.’ و من به او نگاه کردم و گفتم: “من فکر می کنم آنها در حال صحبت کردن در مورد فیل های وحشی.'”

“و او گفت:” من کاملا مطمئنم که راهنمای تور بود صحبت کردن در مورد فیل ها در دیزنی جهان.'”

دیزنی لند کارگر مذاکرات مشاهیر

  • در خرداد ماه Infinite user @coliepolieolie21 صحبت در مورد آنچه آن را مانند به کار در دیزنی لند و دیدار با مشاهیر مانند Jason Derulo, Will Ferrell, Mark Wahlberg, ماریا کری و, Mary J. Blige, در میان دیگران با توجه به BuzzFeed.
  • او حتی ملاقات کوبه برایانت که من در مورد نوشت: برای Deseret.com. او گفت: “او خیلی شیرین و خانواده اش خیلی شیرین است. آنها زیبا بودند و من واقعا غم انگیز است که او رفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>