سابق FBI مدیر William S. جلسات مرده در 90

13 ژوئن (فردا) — William S. جلسات که به کارگردانی دفتر تحقیقات فدرال از سال 1987 تا 1993 درگذشت, در سن آنتونیو تگزاس خانواده اش گفت. او 90 سال است.

اعضای خانواده گفت: جلسات درگذشت جمعه از یک احتقانی قلب بیماری.

تبلیغات

نامزد سابق رونالد ریگان رئیس جمهور پس از خدمت به عنوان یک قاضی فدرال در تگزاس جلسات تایید شد 90-0 توسط سنا در سال 1987 برای چه بود به 10 سال مدت اجرای آژانس.

اما رئیس جمهور سابق بیل کلینتون اخراج جلسات کمتر از شش سال تصدی خود را پس از یک وزارت دادگستری گزارش متهم او را از اجتناب از مالیات بر FBI کرایه تاکسی و عبور کردن سفر برای دیدار اقوام به عنوان کار مرتبط.

جلسات حاضر به استعفا شد و در نهایت اخراج سرزنش گزارش ناراضی عوامل که او گفت: ناراضی بودند با خود shakeup از سنتی به منظور ایجاد زیر J. Edgar Hoover که زد این سازمان از سال 1924 تا سال 1972.

جلسات بود تحسین برای تنوع FBI در صفوف به بیشتر شامل, سیاه, لاتین, زن و عوامل پس از یک سابقه طولانی در رسیدگی به شکایات و دعاوی ادعا گرایش به شیوه های استخدام در آژانس.

اما او همچنین اقدام به نام نویسی کتابداران آمریکا برای گرفتن جاسوس شوروی شد و مجبور به اعتراف است که عوامل بوده است overzealous در جاسوسی آمریکایی که در اعتراض به سیاست های دولت در مرکزی امریکا است.

آژانس شهرت نیز مخدوش در اوایل 1990s با محاصره ی در روبی ریج در ایالت آیداهو و واکو تگزاس — که هر دو منجر به مرگ و میر ناشی از اجرای قانون و غیرنظامیان از جمله کودکان.

در سال 1992 اف بی آی به گروگان نجات تیم احاطه شده یک کابین در روبی خط الراس در نزدیکی مرز کانادا بود که اشغال شده توسط یک فراری سفید تجزیه طلب به نام شیدا ویور همراه با خانواده و خانواده دوست. ویور شد اجتناب از ظاهر شدن در دادگاه اتهامات سلاح

پس از 11 روز محاصره یک مارشال ایالات متحده مرده بود و عنوان شد ویور همسر و دختر 14 ساله و پسر.

بهار زیر پس از 51 روز بن بست خارج از فرقه ترکیب در وکو و یک درگیری مسلحانه که به کشته شدن چهار فدرال عوامل و شش غیر نظامی کلینتون و دادستان کل ژانت رنو مجاز گاز اشکآور حمله در ترکیب.

که شروع به یک آتش سوزی که منجر به کشته شدن 75 نفر از آنها را کودکان.

جلسه اول بود FBI مدیر به اخراج می شود در این سازمان ،

دوم, James Comey اخراج شد در ماه مه سال 2017 توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

قابل توجه مرگ و میر سال 2020

William S. جلسات

سابق FBI مدیران William S. جلسات (C), William H. وبستر (L) و لوئیس Freeh شرکت در یک رویداد ملی ساختمان موزه به مناسبت FBI در سالگرد 100 در واشنگتن در جولای 17, 2008. جلسات منجر شد که آژانس از سال 1987 تا 1993 درگذشت نارسایی احتقانی قلب در 12 ژوئن در سن 90. فایل عکس از پاتریک D. McDermott/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im