سابق فدرال رزرو فرماندار سوئیس بانک مرکزی برای استفاده از Covid-19 اعطای قدرت به قید وثیقه ‘مرگ’ سوخت های فسیلی صنعت

سابق فدرال رزرو حکام عضو در روز پنج شنبه به نام او همکاران سابق برای جلوگیری از استفاده از Covid-19 بودجه امداد به قید وثیقه از “مرگ” سوخت های فسیلی صنعت خواستار تصمیم تهدیدی برای سیاره آب و هوا و غلط استفاده از پول مالیات دهندگان.

“این امتیازات به صنعت سوخت فسیلی هستند یک سرمایه گذاری مخاطره آمیز در گذشته” سارا بلوم راسکین نوشت: در نیویورک تایمز op-ed. “فدرال رزرو است که نادیده گرفتن روشن علائم هشدار دهنده در مورد اقتصادی پیامدهای قریب الوقوع بحران آب و با در نظر گرفتن عمل است که منجر به افزایش انتشار گازهای گلخانه ای در زمانی که حتی در کوتاه مدت سوخت های فسیلی در حال وحشتناک یک سرمایه گذاری است.”

راسکین نظر قطعه موجب ستایش از آب و هوا فعالان مانند 350.org از بنیانگذاران جیمی کم.

“این باید باعث شود برخی از امواج” کم است.

کم در روز پنج شنبه گذراند نظر قطعه برای رویاهای مشترک با این استدلال که مایک Sommers مدیر عامل موسسه نفت آمریکا (API) است خارج می گردند نهفته است به زمانی که او ادعا می کند این صنعت نمی خواهند—و نه به طور فعال تحت فشار قرار دادند برای نجات از تغذیه.

به عنوان کم نوشت:

حقیقت این است که با وجود Sommer بهترین تلاش ها برای چرخش یک افسانه در مورد شرکت های نفتی سفت کردن کمربند خود را و بلند کردن اجسام خود را با خود خندیدن, شرکت سوسیالیسم دقیقا چه API می خواهد. در واقع صنعت سوخت فسیلی و موسسه نفت آمریکا به طور خاص شده اند در خط مقدم شرکت تلاش برای سود کردن coronavirus همه گیر و دولت دانست.

آب و هوا وکالت گروه دوستان زمین مدیر برنامه های لوکاس راس در بیانیه ای روز شنبه نیز رد Sommers’ اعتراضات.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“نفت لابی می گردند و آشکار نهفته است و ما باید رسید” گفت: راس. “بزرگ نفت در حال حاضر دستگیر 1.9 میلیارد دلار و در فروشگاه به لطف کاهش مالیات شرکت ها از آخرین محرک.”

“اگر آلوده می خواهند به انکار وجود جریان نجات” راس افزود: “کنگره باید به سرعت لغو این آشکار مالیات شرکت ها فروشگاه ها و سوخت های فسیلی فاقد شرایط لازم برای محرک برنامه های وام دهی.”

نجات ارائه دهندگان با یک بار راسکین نوشت: با استناد به این صنعت را بدهی و ناپایدار مدل کسب و کار.

“برای مالیات دهندگان shouldering این بدهی است که یک معامله بد” نوشت راسکین. “خرید این بدهی های بد است که به احتمال زیاد به حمایت از ایجاد شغل و یا حتی اطمینان حاصل شود که شغل موجود زنده ماندن.”

دوستان زمین به توافق رسیدند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است بهره برداری از این بیماری همه گیر به کمک مالی شرکت های بزرگ نفتی است که تلاش شده قبل از coronavirus” گروه توییتی.

همه گیر نوشت راسکین “فراهم می کند یک فرصت غیر منتظره برای ساخت یک اقتصاد است که قوی تر است در بلند مدت است.”

“تصمیم گیری است که فدرال رزرو باعث می شود امروز خواهد شد یک راه طولانی برای تعیین اینکه آیا فردا اقتصاد یکی باقی می ماند که مستعد ابتلا به هرج و مرج بیشتر و آسیب پذیری و یا ایجاد امنیت اقتصادی و انعطاف پذیری,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im