سابق شکل اسکیت باز شکایت مربی ریچارد Callaghan بیش از اتهام سوء استفاده جنسی coverup

20 ژوئیه (UPI) — سابق رقابتی شکل اسکیت باز واصل طرح دعوی در دادگاه در روز دوشنبه به دنبال 10 میلیون دلار خسارت از اسکیت مربی ریچارد Callaghan, او را متهم به تجاوز جنسی.

پرونده در دادگاه منطقه ای فدرال در بوفالو کت و شلوار مدنی توسط کریگ Maurizi, 57, در حال حاضر یک مربی اسکیت, اما یک دانش آموز سابق Callaghan را متهم یک بار جشن مربی از داشتن “استفاده می شود و موقعیت خود را از اعتماد و قدرت روانی داماد کریگ برای آنچه که تبدیل به نزدیک به یک دهه از سوء استفاده جنسی” در طول 1970s و 1980s.

تبلیغات

کت و شلوار نیز اهداف سه اسکیت موسسات برای توطئه با Callaghan برای جلوگیری از Maurizi شکایت از اینکه شنیده می شود.

“Callaghan رفتار بود که از یک کتاب کودک درنده جنسی” Maurizi وکلا گفت: در این شکایت که همچنین نام بوفالو اسکیت باشگاه اسکیت باز حرفه ای انجمن و آمریکا پاتیناژ انجمن به عنوان متهم.

طرح دعوی در دادگاه متهم اسکیت موسسات داشتن محافظت Callaghan, 74 با قرار دادن او در فیلادلفیا اسکیت باشگاه در سال 1980 “در بخشی به دلیل سوء استفاده از کریگ” به جای توقف به اتهام سوء استفاده با ساخت یک گزارش رسمی به ایالات متحده شکل اسکیت حاکم بر بدن و یا اجرای قانون است.

Callaghan که مربی تارا Lipinski هنگامی که او برنده مدال طلای المپیک در سال 1998 بود که به طور دائم ممنوع توسط ایالات متحده پاتیناژ و ایالات متحده در مرکز SafeSport در ماه اوت سال گذشته پس از رسیدگی به اتهامات او درگیر سوء رفتار جنسی با Mauiriz و آدم اشمیت یکی دیگر از سابق رقابتی اسکیت باز.

عمر خود را ممنوع بود و بعد از آن کاهش می یابد به سه سال تعلیق در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>