سابق ایران جمع آوری کمک لوئیس DeJoy به نام ایالات متحده postmaster کلی

مارس 7 (UPI) — لوئیس DeJoy سابق حزب جمهوری خواه جمع آوری کمک و متحد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب شده است postmaster به طور کلی.

خدمات پستی ایالات متحده حکام گفت: North Carolina, بازرگان, انتصاب اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه, اثر ژوئن 15. او را جایگزین مگان برنان که منصوب شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2015 به عنوان اولین زن در از پست.

“لوئیس DeJoy درک انتقادی خدمات عمومی نقش خدمات پستی ایالات متحده و نیاز فوری به تقویت آن برای نسل های آینده” USPS رئیس هیئت مدیره رابرت دانکن در بیانیه ای گفت.

“هیئت مدیره قدردانی لوئیس” عمق دانش در مسائل مهم رو به خدمات پستی و تمایل خود را برای کار با همه ذینفعان ما در حفظ و حفاظت از این ضروری نهاد.”

DeJoy بود که قبلا رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل جدید نژاد تدارکات در یک شرکت حمل و نقل در Greensboro, N. C. شرکت بود USPS پیمانکار برای بیش از 25 سال است.

“پس از نزدیک با خدمات پستی برای سال های بسیاری من یک قدردانی بزرگ برای این نهاد ها و, اختصاص داده شده به کارگران که صادقانه در اجرای ماموریت خود گفت:” DeJoy بود که شنود گذاشته در سال گذشته منجر به اعانه برای سال 2020 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در شارلوت, N. C.

DeJoy خواهد بود پنجم postmaster کلی برای پیوستن به USPS از بخش خصوصی پس از آن تبدیل به یک کسب و کار مستقل در سال 1971. این USPS دهکدهای از دست داد $65 میلیارد دلار از سال 2009 و هشدار داد در ماه گذشته آن را می تواند اجرا از پول در پایان ماه سپتامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتقادی از USPS و تهدید برای پایان دادن به آینده یارانه مگر آن شروع به شارژ بیشتر به ارائه بسته های اینترنتی مبتنی بر خرده فروشان مانند آمازون است.

یک گروه دو حزبی از نمایندگان مجلس با ارسال نامه ای به رهبران کنگره در هفته گذشته خواستار 75 میلیارد دلار در coronavirus بودجه اضطراری برای خدمات پستی. این USPS برآورد ضرر و زیان درآمد از 13 میلیارد دلار در این سال مالی 10 میلیارد دلار بعدی سال مالی و $54 میلیون دلار در طول دهه آینده با توجه به هیت بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im