سالت لیک سیتی — پلیس سابق رئیس منتوا بود که به جرم اختلال در رانندگی سال گذشته بازداشت شده است دو بار در این ماه در شهرستان کش با توجه به زندان سوابق.

شین یعقوب Zilles, 50, Wellsville, در حال حاضر دستگیر شده و سه بار از شفاعت گناه به اختلال در رانندگی در سال 2019 که یوتا گشت بزرگراه troopers متوقف Zilles بود که هنوز رئیس پلیس رانندگی بی پروا در حالی که در ماشین گشت پلیس.

با توجه به کش زندان شهرستان, وب سایت Zilles دستگیر شد جمعه برای بررسی پنج فقره داشتن داروهای تجویزی است که جعلی و یا تغییر می یابد. در فوریه. 6 دستگیر شد توسط کش شهرستان کلانتر دفتر برای بررسی DUI و رانندگی در لغو مجوز با توجه به زندان سوابق.

جزئیات بیشتر در مورد هر یک از بازداشت نمی شد فورا در دسترس است.

Zilles در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای رفتن به دادگاه در 20 مارس به اتهام DUI با توجه به سوابق دادگاه. او دستگیر شد و در ماه اوت توسط لوگان پلیس.

همه این دستگیری ها بر روی پاشنه از Zilles از دستگیری توسط گشت بزرگراه ایالت یوتا در Jan. 29, 2019 در حالی که او رانندگی, ماشین گشت خود را در نزدیکی دهان ماهی ساردین, دره عمیق و باریک.

یوتا گشت بزرگراه کشیده Zilles پس از او دیده می شود رانندگی در ماشین گشت حداقل 86 مایل در ساعت در یک 65 مایل در ساعت در منطقه. خودرو سفر در ميانه و بدون هر گونه شرایط اضطراری چراغ یا آژیر با توجه به UHP گزارش. Zilles التماس گناه در آن صورت به اختلال در رانندگی در Wellsville دیوان عدالت.

Zilles اخراج شد به عنوان رئیس کوچک یوتا در شهر باکس الدر کانتی در مدت کوتاهی پس از دستگیری او.

با توجه به بیانیه ای از منتوا شهردار مایکل جانسون در مدت کوتاهی پس از Zilles اخراج شد در سال 2019 “به نظر می رسد که prescription meds ادعا کرده اند خوب دیگر فرد شهرت.”

Zilles محکوم شد به مدت دو روز در زندان قرار داده و در مشروط شدن برای یک سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im