سابق Redskins OL مربی ‘خوک’ معمار جو Bugel می میرد در 80

28 ژوئن (فردا) — سابق Washington Redskins مربی جو Bugel بود که معمار مشهور “خوک” خط حمله در سال 1980 درگذشت این تیم یکشنبه اعلام کرد. او 80.

هیچ علت مرگ داده شد.

تبلیغات

“من کاملا ویران اخبار از جو عبور” Redskins صاحب دن اسنایدر در بیانیه ای گفت. “جو بزرگتر از زندگی شکل و به یک افسانه واقعی خود را حرفه ای. او نمونه آنچه در آن به معنای Redskin با شخصیت و توانایی برای ارتباط با بازیکنان خود را همراه با اخلاق کار که بی بدیل است.

“ما یک پیوند ویژه ای بود و او یک دوست بزرگ. او یک مرد بود که نه تنها به من یک درک بهتر از بازی فوتبال که او هم به من چشم انداز بر روی آنچه که واقعا در زندگی مهم است. من کاملا ستایش او خواهد شد و او را از دست وحشتناکی. تانیا و من می خواهم به گسترش ما عمیق ترین تسلیت به برندا و کل Bugel خانواده در طول این زمان.”

Bugel صرف 32 سال در NFL به عنوان یک مربی بود اما در درجه اول شناخته شده برای کار خود را با ردسکینز. او در خط حمله تیم ملی در واشنگتن از 1981-89 و همچنین به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز و دستیار سر مربی.

Bugel چپ ردسکینز به سر مربیگری کار با آن-ققنوس کاردینالز از 1990-93. اما او بازگشت به واشنگتن در سال 2004 — زمانی که Joe Gibbs بازگشت و به عنوان سر مربی-و باقی مانده را با حق رای دادن تا بازنشستگی خود را پس از فصل 2009.

پشت Bugel را توهین آمیز خطوط ردسکینز رسیده سه سوپر کاسه — برنده دو — در 1980s. چهار نفر از Bugel را linemen توهین آمیز بودند انتخاب شده به نرم افزار کاسه ترکیب 10 بار و گارد راس Grimm شد مندرج در Pro Football Hall of Fame.

Bugel شروع به تماس خود را در خط حمله واحد “خوک” در سال 1982. در طول یک اردوگاه آموزشی عمل او با اشاره به بازیکنان به عنوان “خوک” که کارگردانی آنها را به مسدود کردن سورتمه و نام گیر کرده است.

پس از Bugel چهار سال روی لئامت دادن به عنوان سر مربی از کاردینالز او به عنوان اظهارات اوکلند’ دستیار سر مربی/جرم برای دو سال قبل از مصرف به عنوان سر مربی برای یک فصل در سال 1997. او همچنین به مدت چهار سال به عنوان خط حمله مربی برای پس از آن — San Diego Chargers, ترک پس از سال 2001 مبارزه است.

“جو تا به حال شور و شوق باور نکردنی برای بازی فوتبال” گیبس گفت. “او آمد به محل کار هر روز با چنین شور و هیجان زیادی و بازیکنان خود را به حال احترام فوق العاده ای برای او بود. قدرت ما کارکنان مربیگری در دو طرف توپ بود یک دلیل کلیدی ما تا به حال بسیار موفقیت است.

“Bugel چنین بود بخش بزرگی از آن و تاثیر او احساس می شد نه تنها توسط کسانی که Redskins تیم اما واقعا در سراسر لیگ. من را از دست دوستی خود را و من را همیشه گرامی ما در اواخر شب استدلال کنار هم قرار دادن بازی طرح در هر هفته. پت و من را دعا برای همسرش برندا او و کل خانواده است.”

Bugel که متولد 10 مارس 1940 در پیتسبورگ Pa. یک راه دو ستاره فوتبال در مونهلل دبیرستان. او همچنین به پنسیلوانیا ورزشی سالن از شهرت (فصل غربی) در سال 2005.

او و همسرش برندا دارای سه دختر: Angie, جنیفر و اواخر هالی Bugel.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im