سابق یوتا فوتبال بزرگ اردن ناخالص — و سایر سابق NFL linemen — به سختی قابل تشخیص در حال حاضر

سالت لیک سیتی — طرفداران فوتبال احتمالا نمی شناسد اردن ناخالص اگر آنها را دیدم او را در حال حاضر.

سابق اجماع همه آمریکایی offensive lineman از دانشگاه یوتا عظیم بود 6-پا-4, 305 پوند دوران فوتبال خود را حرفه ای با Utes و سپس Carolina Panthers.

و در حال حاضر ؟

او هنوز هم یک 6-پا-4 اما ناخالص لاغر, عضلانی, six-pack-ورزشی 240 پوند مرد امروزه. تغییر و تحول خود را شامل شد در یک ESPN.com داستان در مورد چگونه برخی از NFL linemen توهین آمیز را در حال غرق خود را 5,000-کالری ناهار برای یک شیوه زندگی سالم در دوران بازنشستگی.

هر چند ناخالص آغاز شده و در 167 بازی و بازی در 11 فصل به فصل در NFL درآمد Pro کاسه وضعیت سه بار و شروع در سوپر باول XXXVIII او معتقد است 70 پوند پس از بازنشستگی از دست دادن وزن است که خود را میراث ماندگار.

ناخالص ESPN گفت:, “طرفداران من می دانم بیشتر برای از دست دادن وزن از آنها برای هر چیزی من در کل زندگی حرفه ای.”

Carolina Panthers مقابله با اردن ناخالص (69) نشان داده شده است prir به یک بازی فوتبال NFL در برابر New York Giants در شارلوت, N. C., Sept. 20, 2012.
مایک McCarn آسوشیتد پرس

مانند بسیاری از NFL linemen که میانگین وزن ballooned است و از 254.3 پوند در سال 1970 به 315 در سال 2020 ناخالص استنشاق زیادی از مواد غذایی خود را به نگه داشتن توده بدن بالای 300. منو این مقاله ذکر شده شامل شش قطعه بیکن شش تخم مرغ نیمرو دو 50 گرم پروتئین می لرزد چهار تخم مرغ آب پز و دو سینه مرغ تا اواسط بعد از ظهر. در اردوگاه های آموزشی او می خواهم خود را ظرف 15 ثانیه به ارزش بستنی از نرم در خدمت دستگاه و مخلوط را با چهار فنجان شیر سه شکلات کوکی تراشه شکلات و شربت. کوکی ها به تنهایی حدود 2500 کالری.

“که همه التهابی مواد غذایی مانند شکر و فراورده های لبنی” ناخالص گفت: “من قصد ندارم به آن می گویند وحشتناک; خیلی عالی بود به خوردن چیزهای که. اما شما با قرار دادن تقاضای بسیار زیاد در سیستم گوارشی خود را. من همیشه در حال گاز. من همیشه به حال به استفاده از حمام. من پف کرده چون من خیلی کامل تمام وقت.”

خسته از چاق شدن و عرق کردن در همه زمان ناخالص ساخته شده تغییرات شدید پس از بازنشستگی. او با تجربه انواع مختلف غذا خوردن هنگ از جمله گیاهی و سرخپوشان و موفق به کاهش 80-به علاوه پوند در شش ماه. در این روند او تجربه درد در او قبلا ورم پا و مچ پا در میان مزایای دیگر. او را نگه داشته و بیشتر از کاهش وزن برای شش سال به همراه.

در این مقاله نیز برجسته مشابه تحولات ساخته شده توسط سابق NFL linemen جو Staley, نیک هردویکک جو هاولی آلن Faneca و جو توماس که برجسته بود در یک TMZ مقاله با عنوان “سابق NFL مرد … به نظر می رسد مانند یک مخروط یونانی خدا.”

“من فقط به حال یک خنده” توماس ESPN گفت:. “نیست که معمولی lineman زندگی ؟ یازده سال در NFL و من شناخته شده به عنوان در حال حاضر سابق NFL مرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im