سابق کاخ سفید ساقی کارمند برای 11 رئیس جمهور می میرد COVID-19

مارس 21 (UPI) — Wilson روزولت Jerman یک کاخ سفید باتلر که در خدمت 11 رئیس جمهور درگذشت از COVID-19 در سن 91.

Jerman درگذشت آخر هفته گذشته از COVID-19 او فرزند ارشد نوه, Jamila گرت تایید, FOX 5 DC برای اولین بار گزارش شده است.

او برای 11 رئیس جمهور اعم از Dwight D. Eisenhower به باراک اوباما در 55 سال در کاخ سفید است. از سال 1957 تا سال 2012 او به عنوان یک تمیز کننده, دربان و ساقی در کاخ سفید است.

Jerman ساخته شده است روابط با رئیس جمهور جان اف کندی و بانوی اول Jacqueline Kennedy Onassis.

“جکی O در واقع ترویج او را به ساقی” گرت گفت. “از آنجا که از ارتباط او نقش تعیین کننده ای در تضمین این که اتفاق افتاده است.”

او نوه Shanta تیلور, گی, سی ان ان گفت شنبه که Jerman درگذشت در روز شنبه.

“او معتبر” گی با سی ان ان گفت. “او آرام بود اما استرن ، بسیار دادن هرگز fussed یا شکایت کرده است. همیشه می گفت او در زندگی پر برکت زندگی است.”

Jerman ترک کاخ سفید در سال 2012 به عنوان maitre d’ تحت اوباما.

گی, سی ان ان گفت که Jerman به حال سکته مغزی در سال 2011 و اوباما کمک کرد تا مطمئن شوید که او مراقبت در بیمارستان و فرستاده او را از گل. اوباما همچنین مفتخر Jerman با یک پلاک و یک سکه به نمایندگی از هر رئیس جمهور خدمت کرده و در پایان کار خود را در کاخ سفید است.

Jerman و همسرش, زندگی در واشنگتن دی سی را پتورته محله و دارای پنج فرزند و 12 نوه و 18 نوه بزرگ, Fox 5 گزارش شده است. تشییع جنازه او برگزار خواهد شد و تقریبا به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

میشل اوباما عکس را در کتاب خود, تبدیل شدن به, از Jerman ایستاده در آسانسور با او و رئیس جمهور اوباما.

پس “ما قادر به سرند به طور معمول از لحاظ جسمی با هم” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس “که [عکس] یکی از راه های که ما قادر به هنوز هم احساس متصل به موفقیت او و متصل به طوری که او را ترویج در اطراف صحت و روابط ساختمان و, که برابر, ساختمان, اعتماد” گرت گفت: Fox 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im