سالت لیک سیتی — غرب دره که در اصل ذکر شده در اسناد دادگاه به عنوان شاهد به قتل در کیرنس در ماه ژوئن در حال حاضر متهم شده است به عنوان یک شرکت متهم در جرم و جنایت.

Zachary سنگ Ama, 34 متهم شد جمعه در 3 منطقه دادگاه با قتل دو فقره جنایت تخلیه از یک اسلحه گرم با آسیب جدی تشدید دزدی و سرقت تشدید. به دلیل جرائم متعهد شدند با دو یا بیشتر از دو نفر همه اتهامات درجه اول جنایات.

Ama می پیوندد Lewellyn Auvaa, 38, پل Tuese Ama, 42 و Joleen وارنر 37 بودند که متهم با همان جرایم در ماه ژوئن.

در ژوئن 5, جان هرمان تونگا, 34 مرده پیدا شد از زخم گلوله در جلوی حیاط یک خانه در 4805 S. 4720 غرب است. در حالی که پلیس در صحنه آنها دریافت گزارش از یک مرد دوم که به تازگی کاهش یافته است در یک بیمارستان محلی با زخم گلوله.

در شارژ اسناد Zachary Ama پلیس گفت که او Auvaa پل Ama و وارنر تا به حال راه اندازی یک معامله مواد مخدر با, آشنایی, اما برنامه ریزی برای غارت او به جای.

Zachary Ama پلیس گفت که دیگران به خانه رفت و هنگامی که او وجود دارد, “او فکر می کردم همه چیز خوب بود چون همه لرزش دست و اقدام دوستانه نسبت به یک دیگر” اتهامات دولت است.

او گفت: آشنایی ماند در خانه در حالی که سه نفر دیگر به علاوه تونگا راه می رفت خارج با توجه به شارژ اسناد و مدارک. اما یک زمان کوتاه بعد Zachary Ama گفته پلیس او را دیدم پل Ama و وارنر بازگشت به خانه با اسلحه به غارت آشنایی از طلا و جواهر و پول اتهامات دولت است.

Auvaa و تونگا که هم تفنگ داشتند و سپس به دنبال اتهامات دولت و اسرائیلی در مدت کوتاهی پس از تونگا رفت داخل. تونگا آمد از خانه بیرون و به زمین کاهش یافته است.

پل Ama بود کاهش یافته است در Intermountain Healthcare در Taylorsville با زخم گلوله به دست و ران به گفته پلیس.

جلسه مقدماتی برای پل Ama برنامه ریزی شده بود برای شروع در روز چهارشنبه.

اما در طول جلسه دادستان درخواست تداوم چرا که “آنها را مجبور به توافق با شاهد مورد ایمنی” با توجه به علامت دادگاه. از آنجا که وکلای دفاع motioned برای مشتریان خود می شود منتشر شده از بازداشت و پرونده به اخراج شود.

قاضی توافق برای ادامه جلسه مقدماتی تا 20 مارس اما رد حرکت به اخراج این مورد و انتشار Paul Ama, از اتهامات عنوان شده دولت است.

سوابق دادگاه نیست نام شاهد بود که ارائه شده ایمنی.

با توجه به سوابق دادگاه دادستان اعلام کرد در 10:30 صبح است که آنها در توافق با شهادت. Zachary Ama رزرو شد به دریاچه نمک زندان شهرستان حدود 12:30 p. m. روز شنبه برای بررسی قتل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de