Fortnite طول می کشد تا اولین گام خود را به یک جهان باز

Fortnite لگد کرده است آخرین فصل آن را به شدت به تغییر زیادی در مورد آنچه که ما می دانیم که برای حق رای دادن بازی های ویدئویی از جمله ایده تداوم و نظم در آنچه که به طور معمول شده است هرج و مرج را تجربه کنند.

در میان این تغییرات شامل یک سری از ماموریت ها و تصمیم گیری خواهد شد که تاثیر تجربه بازی خود را به طور دائم — یک تغییر از آنچه که ما قبلا دیده ام قبل از. پارسه خواهد تصمیم گیری بین دو شخصیت متفاوت انواع و این تصمیم نمی تواند معکوس شود.

و این به معنای این بازی این است که گرفتن یک گام به سوی ایجاد یک گسترده تر, بیشتر, تنظیم, جهانی است که به همه فرصت خود را برای ایجاد چیزی منحصر به فرد است.

Fortnite منتشر شده در هر فصل 50 تا 90 روز به پارسه جدید ماموریت ها و چالش ها به پایان قبل از پایان هر فصل جدید است. که همه درست در فصل جدید راه اندازی پنج شنبه, فوریه. 20 است که بازی را برای اولین بار از اکتبر.

اما فصل جدید اجازه می دهد تا پارسه به انتخاب بین دو مجموعه از ماموریت ها و شخصیت های انواع — “شبح” یا “سایه”. آنها را مجبور به انتخاب یکی از سبک های مختلف برای شخصیت های خود را و آنها نمی خواهد که یک فرصت برای تغییر ذهن خود را. اگر شما انتخاب می کنید روح شما روح خوب است. اگر شما را انتخاب کنید سایه شما نمی خواهد که یک شانس برای تغییر ذهن خود را. کسانی را انتخاب کنید که روح نمی تواند را انتخاب کنید سایه. و کسانی که با سایه تنها دسترسی به سایه انواع و ماموریت.

شما همچنین انتخاب یک نوع برای هر پوست شما را باز کند. شما برو با ارواح — که عمدتا سفید یا سایه است که بیشتر رنگ های تیره?

شبح جناح انواع عمدتا سفید با برخی از رنگ ها بر اساس شخصیت های مختلف. اما سایه جناح معاملات با تن تیره تر.

و این تصمیم نهایی است. اگر شما باز کردن یک جناح پوست شما نمی توانید به عقب و باز کردن قفل, other.

این یک تغییر عظیم برای Fortnite است که همیشه اجازه پارسه را برای باز کردن شخصیت ها و نه پنهان هر چیزی از پارسه. شما را در کار و پاداش فراوان است. شما ببینید یکی دیگر از پوست, و شما می دانید یک راه وجود دارد آن را باز کند.

اما این سیستم جدید به معنی تنها برخی از علاقهمندان به بازی خواهد شد که دسترسی به خاص بازیکنان. هیچ کس را همه چیز. آن را مانند Fortnite یک راه را برای شما به پخش زیر یک جناح های مختلف. شما باید یک انتخاب یک فرصت برای تصمیم گیری خود را.

این تصمیم نیست زندگی یا مرگ. این فقط یک شخصیت را انتخاب کنید. اما جالب است که Fortnite را آغاز کرده است ما را در این راه که در آن شما قفل شده است و از انتخاب یکی از شخصیت ها و یا دیگر. شما گیر کرده و با یک نوع.

با انجام این کار Fortnite به طور خودکار باعث می شود هر بازیکن منحصر به فرد تر از دیگر. آن را به آرامی polarizes بازیکنان است. اما آیا این تنها راه فصل جدید باعث ایجاد یک تجربه منحصر به فرد. یکی از شخصیت های مایا ممکن است “قابل تنظیم ترین اسکی نشده است.”

“این است که نزدیک ترین چیزی که در بازی حماسی آمده است برای باز کردن گزینه های سفارشی سازی برای پوسته. در حالی که Fortnite ارائه می دهد صدها نفر از پوسته یک فرد Kylo رن را نگاه دقیقا مانند دیگر Kylo رن” با توجه به واشنگتن پست. “در این زمان آن را برای رفتن به نادر برای پیدا کردن دو بازیکن با همان نسخه از مایا. برای هفته اول ما فقط باید گزینه ای را برای بازی ‘مو ارتقا دهید.’ او در نهایت می شود, خال کوبی, رنگ چهره و حتی شال ارتقاء.”

Fortnite است به آرامی باز کردن درهای خود را برای بیشتر تجربیات منحصر به فرد. وجود دارد به زودی می تواند یک روز که در آن پارسه می توانید ایجاد خود را سفارشی شخصیت مثل شما می توانید در دیگر بازی های ویدئویی مانند NBA 2K یا Madden NFL سری. Fortnite در حال تبدیل شدن کمتر از یک کوته one-way-قوانین-همه بازی و بیشتر یک جانبه سفارشی تجربه به صورت گاه به گاه و رقابتی علاقهمندان به بازی به طور یکسان.

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک گام کوچک به اضافه کردن این دو جناح مختلف به Fortnite. اما این بدان معنی خیلی بیشتر برای مدت طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>