چهار خواهان رقابت برای نامزدی در ایالت یوتا فرمانداری اولیه انتخابات

سالت لیک سیتی — مسابقه برای یوتا, اولین فرماندار صندلی از اواخر رژیم صهیونیستی است. هنجار Bangerter تصمیم خود را به اجرا برای یک دوره سوم در سال 1992 تحت سلطه است این انتخابات تا کنون با یک فیلد از یک دوجین عمده-نامزدهای حزب در حال حاضر محدود به یک دموکرات و چهار جمهوری خواهان.

در حال حاضر آن را تا به توافق اولیه رای دهندگان در 30 ژوئن به انتخاب جمهوری خواه که چهره دموکرات کریس پترسون یک دانشگاه یوتا استاد حقوق در انتخابات نوامبر از میان سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور سابق یوتا مجلس گرگ هیوز و سابق یوتا اوباما رئیس توماس رایت.

اما با توجه به این که Utahns نیست انتخاب یک دموکرات به عنوان فرماندار در 40 سال بسیاری از جمهوریخواهان اولیه به عنوان همه اما تصمیم گیری خواهد شد که به دنبال رژیم صهیونیستی است. گری هربرت ، هربرت معاون فرماندار برای نزدیک به پنج سال قبل از تبدیل شدن به فرماندار در سال 2009 هنگامی که شکارچی پایین پا به فدرال پست ندارد به دنبال انتخاب مجدد.

هشت جمهوریخواهان در ابتدا به دنبال حزب خود را نامزد اما سه تا از آنها را پروو کارآفرین جف Burningham, Salt Lake County Councilwoman Aimee پهن نیوتن و چند ساله نامزد جیسون کریستنسن حذف شد از این مسابقه در ماه آوریل توسط نمایندگان به دولت جمهوریخواه.

بازرگان Jan Garbett تنها نامزد در این مسابقه که نمی رقابت در کنوانسیون موفق به جمع آوری به اندازه کافی رای دهندگان امضا برای واجد شرایط برای رای گیری حتی پس از یک قاضی فدرال کاهش تعداد مورد نیاز پس از او شکایت کرد و دولت را بیشتر به سهولت مورد نیاز در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

Cox, شکارچی و رایت همه واجد شرایط اولیه رای گیری با جمع آوری رای دهندگان امضا در حالی که کاکس و هیوز بودند پیشرفته توسط نمایندگان حزب. چهار راه مسابقه به معنی یک نامزد می تواند برنده نامزدی با بیش از یک چهارم آرا را در چه خواهد بود تقریبا به طور کامل توسط پست الکترونیکی انتخابات.

نظرسنجی ها نشان داده اند کاکس و شکارچی در سرب در طول مسابقه اما Cox کشیده است بیشتر پیش رو در آخرین Deseret News/Hinckley موسسه نظرسنجی به دنبال شکارچی با هیوز بسته شدن در و رایت انتهایی.

Coronavirus شیوع تا به حال تأثیر عمده ای در این و دیگر نژادها از اواسط ماه مارس با نامزدها تنها قادر به ملاقات تقریبا با اغلب پریشان رای دهندگان تا به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته رویدادهای اجازه داده شد. بحث در حال حاضر برگزار می شود دوباره در فرد اما بدون مخاطبان است.

قبل از همه گیر — و قبل از معترضان بارها و بارها در زمان به خیابان ها در سالت لیک سیتی و در سراسر کشور به نگرانی خشونت پلیس علیه سیاه پوستان — یکی از بزرگترین مسائل پیش روی دولت بود جایگزینی مالیات طرح اصلاحات رد Utahns حتی اگر آن کاهش می یابد مجموعه های مالیاتی به طور کلی توسط $160 میلیون.

در حال حاضر نزدیک به 2 میلیارد دلار ممکن است به کاهش از بودجه دولت به عنوان یک نتیجه از تاثیر اقتصادی COVID-19 و وجود افزایش فشار بر فرماندار به رفع بسیاری از محدودیت های باقی مانده در محل قرار داده برای جلوگیری از این ویروس گسترش حتی به عنوان تعدادی از موارد همچنان به صعود.

نامزدها در حال حاضر متمرکز بر مسائلی مانند بهبود آموزش و پرورش خرید و فروش با رشد و تداوم دولت قوی اقتصاد باید تغییر تمرکز خود را به چیزی غیر قابل تصور فقط چند ماه پیش از پرداختن به ضربه مالی پایدار Utahns به عنوان کسب و کار بودند توقیف و بیکاری بالا رفت.

شده است وجود دارد افزایش اصطکاک در میان نامزدها به عنوان اصلی نزدیک. رای گیری شد و از طریق پست به رای دهندگان در سراسر کشور در هفته گذشته و انتخابات در حال آماده شدن برای آنچه که می تواند بیش از مشارکت مردم در این دولت سه شنبه اولیه ریاست جمهوری در تاریخ 3 مارس.

Lt. Gov. Spencer Cox meets with a group in Midvale on Thursday June 11, 2020, as he campaigns in the Utah gubernatorial race.
سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس در دیدار با یک گروه در میدویل در روز پنج شنبه ژوئن 11, 2020, به عنوان او در مبارزات انتخاباتی در ایالت یوتا فرمانداری مسابقه.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

اسپنسر Cox سیاهی ‘وطنی’ ریشه

Cox, اولین نامزد برای پرش به فرماندار مسابقه بیش از یک سال پیش تا به طور فزاینده هدف دیگر جمهوری خواهان در حال اجرا برای هر دو خود را با مشخصات بالا نقش به عنوان رئیس دولت COVID-19 نیروی کار و مداوم اگر گاهی کمی سرب در پای صندوقهای رای است.

او تایید شد در اوایل توسط هربرت که می خواهم انتخاب او در سال 2013 برای پر کردن جای خالی سمت چپ زمانی که ستوان رژیم صهیونیستی است. گرگ بل استعفا داد. Cox, دولت, نماینده, نیز برگزار می شود مختلف منتخب پست در زادگاه خود از Fairview, Sanpete شهرستان شد اما در درجه اول شناخته شده به عنوان اولین نماینده مجلس به فراخوان پس از آن-دادستان کل جان بلع را استیضاح.

کاکس می گوید آن را “وطنی” روستایی ریشه است که او را مجموعه جدا از دیگر نامزدها. او رفت و آمد به پایتخت روزانه از یک خانه در فرویو که در خانواده اش برای نسل و همچنان به بازدید از همه یوتا 248 شهرستانها و شهرهای کوچک به یک اولویت برای مبارزات انتخاباتی خود با وجود اینکه متوقف شده در حالی که با شیوع ویروس.

“من کسی هستم که زندگی می کردند و مشغول به کار در Wasatch مقابل اما همچنین متولد و بزرگ شده و همچنان به زندگی در روستایی در ایالت یوتا کسی که درک تفاوت و رشد شکاف بین شهری و روستایی در دولت ما,” او گفت که ساخت Utahns زندگی در خارج از جمعیت این ایالت کمربند سمت چپ از احساس.

تاثیر coronavirus است و قرار است در بازسازی اقتصاد جلو و مرکز “اطمینان مردم شغل و مردم به کار” کاکس گفت. آموزش دوم نزدیک است, از جمله بازآموزی و توسعه نیروی کار در مناطق روستایی و شهری بخش هایی از ایالات متحده.

به عنوان معاون فرماندار کاکس به ندرت مخالفت عمومی با هربرت یک مرد او را توصیف به عنوان “باور نکردنی فرماندار و باور نکردنی مربی” اگر چه او می گوید آنها استدلال می کنند بیش از مسائل مربوط به بخش خصوصی است. “گاهی اوقات من برنده و گاهی من نیست. سپس این کار من برای رفتن به خارج وجود دارد و از او حمایت و کمک به اجرای سیاست های خود.”

استثنا است که اصلاحات مالیاتی و Cox سریع به می گویند که او سپاسگزار است فرماندار “به من اجازه داد که فضای کافی برای بیرون رفتن و صدای مخالفت من.”

در مورد خواسته دیگر اختلافات با فرماندار و آنچه متفاوت خواهد بود در یک Cox دولت او اعلام این خبر گفت: مراقب باشید با این یکی. من هنوز ستوان فرماندار دولت است.”

تا آنجا که ادامه یک دولت است که می تواند استدلال زمانی شروع شد که هربرت خدمت شد و به عنوان شکارچی است معاون فرماندار کاکس گفت: “این مورد باعث می شود خود را. Utahns بسیار افتخار از خود دولت است. آنها با افتخار از آنچه که ما توانسته ایم برای به انجام رساندن با هم” از جمله برجسته کشور در تحرک رو به بالا.

“وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب اتفاق می افتد در اینجا در ایالت یوتا است که ما یک فرصت برای ساخت, بنابراین من قصد دارم برای پنهان کردن از رکورد ما,” او گفت:. “من می خواهم آن ایستاده اند تا در برابر هر کسی در برابر هر دولت دیگر در این کشور و هر کسی که در این مسابقه است. اگر مردم می خواهند چیزی متفاوت است که بدیهی است که خود را حق.”

هربرت است که پاداش وفاداری با قرار دادن کاکس از مقابل در وزارت امور خارجه در پاسخ به این رمان coronavirus که در آن او قادر به شرکت در جلسات روزانه به تماشای بسیاری از Utahns محدود به خانه های خود را در حالی که نامزدهای دیگر در این مسابقه بودند تا حد زیادی از چشم های عمومی.

که منجر به Cox اصلی مخالفان ستون در طول های اخیر یوتا بحث در کمیسیون بحث او را متهم به سیاسی همه گیر و صرف میلیون ها دلار در هیچ پیشنهاد قرارداد مربوط به COVID-19 از جمله برای تست.

کاکس که بیش از تبدیل روز به روز انتخابات خود را در حال اجرا همسر, دولت بهداشت ، Deidre Henderson, R-Spanish Fork در اوج این بیماری همه گیر اصرار آنها بودند آنهایی که بازی سیاست با ویروس کشنده ،

“وجود دارد هیچ چیز سیاسی در مورد انجام کار خود را به عنوان یک انتخاب رسمی” او گفت:, و اضافه کرد که او را “افتخار از پاسخ دولت ساخته شده است که به کوروناویروس. آن کامل شده است. هرگز از آن است. نقشه راه وجود دارد به نحوه پاسخ در جهانی همه گیر چیزی است که ما را دیده اند در بیش از 100 سال است.”

مخالفان خود او اشاره کرد که انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس برای رهبری دولت را پاسخ.

“این احمقانه فصل است. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما در حال برنده شدن است. من آن را دریافت کنید. مردم به دنبال هر راهی برای جدا کردن مردم. ما ساخته شده یک تعهد من و همسرم زمانی که ما تصمیم گرفتیم که ما قرار بود به اجرا برای دفتر که ما آن را متفاوت” کاکس گفت و جلوگیری از “سمی” سیاست دیده می شود در واشنگتن است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به سرزنش نیست که سمیت او گفت:.

کاکس گفت که او به شما رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر اما در سال 2016 نوشت: در یکی دیگر نامزد ریاست جمهوری او به یاد می آورد بود هربرت. در حال حاضر حتی اگر او هنوز هم هرگز صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن کاکس گفت: دولت “رابطه فوق العاده با دولت” ایجاد شده توسط هربرت ادامه خواهد داد و اگر او را انتخاب فرماندار.

“وجود دارد بسیاری از مردم که نمی حمایت از رئیس جمهور در آن زمان” او گفت:. “نگاه من بچه ای که در یک مزرعه بزرگ شد در فرویو و من فکر نمی کنم وجود دارد هر راه که یک میلیاردر از نیویورک که بودم یک دموکرات بیشتر عمر خود را در امر مراقبت از هر چیزی در مورد یوتا و قطعا روستایی در ایالت یوتا است. و من اشتباه کنم.”

Former Gov. Jon Huntsman Jr. addresses the press following a Utah gubernatorial Republican primary debate at the PBS Utah studio at the University of Utah in Salt Lake City on Monday, June 1, 2020.
سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور آدرس مطبوعات پس از یوتا فرمانداری جمهوریخواه اصلی بحث در PBS یوتا استودیو در دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی در دوشنبه 1 ژوئن 2020.
پیچک Ceballo, Deseret News

جان هانتسمن جونیور را می بیند به عنوان ‘کار و عشق’

شکارچی است که مبارزه از انزوا در فدرال هیتس-منطقه خانه پس از آخرین آزمون برای COVID-19 برگشتم مثبت هفته گذشته است. او مبتلا به تهوع و سرفه کهنه اما در حالی که اعضای کلیدی خود را از مبارزات انتخاباتی هیات ویروس هم خانواده اش را آزمایش کرده است منفی است.

فرماندار سابق گفت که او انتظار دارد به طور کامل بهبود می یابند و “به عنوان فعال تا کنون. من سعی کنید به انجام همه که من می توانم با ظرفیت محدود اما به نظر می رسد من می خواهم بدون توقف انجام همه چیز تا زمانی که سیستم تنفسی خود را می تواند آن را ندارد. شاید من آن مفاصل اما ما فقط انجام آنچه شما نیاز دارید را به پایان برساند همه چیز است.”

اما تشخیص به او داده قابل تامل است.

“آن را به شما یاد شکنندگی زندگی, زیرا شما هرگز به این را دریافت کنید و سپس شما انجام” شکارچی گفت. “این واقعا باعث می شود شما را به تمرکز بر تجربه خود در تست و بیشتر در معرض خطر جمعیت به دلیل برخی از مردم را از این طریق دریافت کنید و فقط خوب است. من یکی از آنها است. …دیگران وجود دارد که باید شرایط موجود.”

چون شکارچی در ابتدا گفته شد او ویروس رایگان پس از انتظار روز برای نتایج پس از آن که خود را نمونه آلوده بودند و او مجبور بود مجددا او گفت که او دیده می شود “محض اضطراب در چهره بچه های خود ما” به خصوص دختر خود Liddy که به دیابت نوع 1 و ماندن با پدر و مادر همراه با فرزندان خود.

“ما در حال رفتن به از طریق آن دریافت کنید, اما وجود دارد بسیاری از خانواده های دیگر که از طریق همان چیزی که” او گفت:.

“بنابراین برای من وجود دارد سلامت جزء وجود دارد یک بخش اقتصادی و سلامت روانی. از آنجا که اضطراب بسیار واقعی و احساسات است که آن را به ارمغان می آورد تفکر و نتیجه گیری همیشه بدترین ها در داشتن اطلاعات به موقع و دقیق.”

شکارچی در حال حاضر انتخاب شده, یوتا, فرماندار دو بار در سال های 2004 و 2008 اما تبدیل بیش از کمر به هربرت او معاون فرماندار در کمتر از یک سال به دوره دوم خود پس از نام سفیر ایالات متحده در چین توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

پس از دو سال در پکن شکارچی بازگشت به واشنگتن و راه اندازی مختصری جمهور برای اجرا در سال 2012 به پایان رسید که پس از نا امید کننده مقام سوم پایان در نیوهمشایر اولیه برنده توسط روحانی نامزد احتمالی میت رامنی.

وجود دارد بحث دیگری پیشنهاد ریاست جمهوری به عنوان به خوبی به عنوان یک اجرا برای سنا اما شکارچی سازی به دور از سیاست به جای تمرکز بر روی عنوان شورای آتلانتیک یک امور بین الملل اتاق فکر و کمک به رهبری آمریکایی آغاز شده توسط پدرش اواخر میلیاردر نیکوکار جان هانتسمن Sr.

مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی فرود آمد و او را در مخلوط برای اولین بار به عنوان یک مدعی برای وزیر امور خارجه و بعد از آن به عنوان رئیس جمهور انتخاب برای سفیر ایالات متحده در روسیه پس از او برگزار شد تا در سال گذشته هنگامی که او آمد به یوتا و شروع به پریدن کرد به فرماندار مسابقه.

یکی از سوالات شکارچی مواجه شده است و در طول مبارزات انتخاباتی است که چرا او می خواهد به یوتا فرماندار دوباره.

“این برای من یک کار از عشق. من این کار را به دلیل اعتقاد من در خدمت. من این کار را به خاطر من دوست دارم دولت است. ما در حال رفتن به اطراف یکی دیگر از هفت نسل است. من نمی نیاز به یک عنوان. من اهمیتی نمی دهند در مورد یک عنوان. من نمی نیاز به یک تصویر بر روی دیوار آویزان از کاپیتول — من در حال حاضر کردم که” او گفت:.

شکارچی گفت: او را آماده برای قرار دادن در یوتا با استناد به خانواده نقاط عطف از دست رفته در حالی که در خارج از کشور از جمله مرگ پدرش.

او گفت: اگر چه او را “خوش شانس ترین مرد در جهان” به تنها آمریکا به عنوان کشور سفیر به چین و روسیه او را به موقعیت دیگری در دولت فدرال است. یکی دیگر از اجرا برای رئیس جمهور نیز از, او گفت:.

چیزی که محرک او در حال حاضر شکارچی گفت: با استفاده از تجربه خود را به نمایندگی از ایالت یوتا در یک زمان هنگامی که شده است وجود دارد هرگز “فرصت های بیشتر در افق دولت ما را به تصرف خود احساس ناآرامی و سردرگمی هر دو در سطح بین المللی و داخل کشور” به عنوان یک نتیجه از جهانی همه گیر و ناآرامی بیش از مسائل نژادی.

“من فکر می کنم این یک لحظه نادر در تاریخ, و من قصد دارم به تمرکز بیشتری در مورد چگونه ما می تواند ارائه به دولت با دو برابر شدن اقتصاد ما بیش از 10 سال آینده” او گفت:. “آن تقویت شده من حل و فصل به تمرکز لیزر در چگونه ما را از سوراخ و چگونه ما نه فقط بهبود می یابند اما چگونه ما در حال تولد در اطراف اقتصادی دید.”

یوتا آماده است برای تبدیل شدن به “چهارراه جهان” یک مرکز جهانی برای خدمات مالی بیوتکنولوژی و صنایع دفاع, شکارچی گفت: اما تنها تحت رهبری است که حاضر است به فکر می کنم و می داند آنچه که او نامیده می شوند “یک بار در هر قرن” تغییر در تجارت بین المللی است.

اما بیش از حد کمی تکامل یافته از نظر یوتا توسعه اقتصادی و سیاست های مالیاتی از زمان خود را به عنوان فرماندار شکارچی گفت. “آنچه ما نیاز داریم یک 2.0. به عنوان کسی که ساخته شده است که موتور برای شروع, من فکر می کنم من هم بهترین موقعیت برای کمک به طراحی و سرب که 2.0 تلاش است.”

Former Utah House Speaker Greg Hughes speaks during a virtual forum featuring the Republican primary gubernatorial candidates at the Grand America Hotel in Salt Lake City on Thursday, May 7, 2020.
سابق یوتا مجلس گرگ هیوز صحبت می کند در طول یک مجازی فروم های اولیه حزب جمهوری خواه فرمانداری نامزدها در گرند آمریکا هتل در سالت لیک سیتی در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

گرگ هیوز آماده برای سخت مکالمات ” در دولت آینده

هیوز را دوست دارد به آن را روشن او نیست ترس از جنجال های اول به نقل از مرحوم استیو جابز بنیانگذار شرکت اپل: “اگر شما می خواهید را به هر کس خوشحال نمی تواند یک رهبر فروش بستنی.” در آن رگ او تصمیم گرفت به “اجرای بسیار متفاوت کمپین که من نمی خواهد به فروش بستنی که من از شرکت در یک بحث در این مسابقه است.”

او گفت که او متعهد است که بگویم رای دهندگان “حقیقت است. ما را به نقطه ای از آسمان محدود است برای ایالت یوتا اما این کار در مقابل ما خواهد بود. اگر آن را تاثیرگذار و بازی در حال تغییر و بسیار آسان و جهانی در آغوش گرفت و سپس کسی را در حال حاضر انجام می شود که. آنچه که ما در حال چالش های, اما ما تا به چالش های آن به عنوان یک دولت است.”

با COVID-19 “زمان رو حتی سخت تر” ساخته شده و پیام خود را بیشتر مربوط هیوز گفت. “جهان زندگی میکنیم و همه چیز اتفاق می افتد در سراسر کشور, من فکر می کنم رهبری قوی و در حال حاضر به مکالمات من فکر می کنم دولت را برای آن آماده به آن نیاز دارد و من فکر می کنم من را که به این مسابقه است.”

او ناودان دولت برای بستن چه چیزی تلقی نمی شد ضروری برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار و تنها به آرامی بازگشایی سنجاق خیلی از سرزنش برای آنچه که او خواستار سلب دور قانون اساسی آزادی در کاکس به عنوان سرپرست فرمانداری coronavirus نیروی کار.

یوتا متوقف کوتاه اقامت در خانه اما هیوز گفت: او را نگه داشته و همه چیز باز از مدارس به کلیساها برای کسب و کار گفتن ساکنان “به درجه شما می توانید اقامت در داخل, شما باید به ماندن در داخل” به ویژه افراد مسن و پزشکی آسیب پذیر است.

“من اعتماد مردم یوتا با ارائه اطلاعات به عنوان آنجا که ممکن است در مورد این ویروس” هیوز گفت و سپس از همان روش به عنوان داکوتای جنوبی که در کالیفرنیا ، Kristi L. Noem گفت: ساکنان باید انتخاب کنید که آیا “به حق خود را به کار برای عبادت و بازی. و یا حتی در خانه بماند.”

داکوتای جنوبی شاهد یکی از بزرگترین کشور شیوع کروناویروس در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد و یوتا در حال تجربه خوشه در تعداد موارد به عنوان کسب و کار مانند رستوران ها و مراکز خرید از سرگیری عملیات محدود همراه با کلیساها و دیگر تجمعات.

هیوز گفت: او را باور نمی کند را افزایش می دهد, نشان می دهد “ما در حال گسترش مانند آتش سوزی. اما من می خواهم بگویم به عنوان فرماندار ‘نگاه مردمی که غریبه هستند و در اطراف هر یک از دیگر در یک فرکانس بالاتر این است که رفتن به گسترش بیشتر. چشمان باز.’ ما می دانیم که ما باید به اقدامات احتیاطی.”

وی گفت: دولت باید اختیارات است که در صورت ماسک توان خواستار آن را “انتخاب فردی” ساخته شده توسط کسب و کار و همچنین مردم است. هیوز نمی پوشیدن یک ماسک صورت اما حمل ضد عفونی کننده دست و همچنین به عنوان یک مس دستگاه او استفاده می کند برای باز کردن درب و فشار دکمه های آسانسور بدون دست زدن به آنها را.

که به اندازه کافی در ایالت یوتا یک دولت با یک جوان سالم و جمعیت در مقایسه با بقیه ملت, او گفت:.

“من فکر می کنم ما می تواند در این خصوص در حال ظهور از این ویروس است. اقتصاد ما می تواند در بهبود سریعتر” هیوز گفت. “اما ما باید اجازه می دهد که به اتفاق می افتد. شما رو به قید کردن مردم از این دولت است. وزن این ویروس است که بر عهده این کار بر مردم ایالت یوتا ناعادلانه است و نیاز به پایان است.”

هیوز می گوید مانند تهمت او را نامزد که مربوط به “پسر کوچک و گال,” انتخاب برای اعلام نامزدی خود را از یک سرویس خلیج در یک میللکریک تعمیرگاه خودرو آغاز شده توسط مهاجران ویتنامی. خود را بی دریغ برای حمایت از رئیس جمهور شده است یک بخش کلیدی از هیوز’ کمپین.

او بارها و بارها هدفمند کاکس گذشته اظهارات انتقادی علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. هیوز همچنین tussled با سابق یوتا دموکراتیک رهبر حزب جیم Dabakis برای ثبت نام به عنوان یک جمهوری خواه برای انتخابات فرمانداری اولیه و تشویق دیگران برای انجام همان برای جلوگیری از یک “رژیم صهیونیستی. هیوز” از مصرف ،

حمله هیوز گفت: “در حال آمدن است چرا که او را محافظه کار ترین نامزد در مسابقه یک اعتبار او burnished با انتخاب خود را به عنوان همسر در حال اجرا Washington County رئیس جمهور رئیس ویکتور Iverson که یک بار حمایت فرمان اعلام La Verkin به عنوان یک “سازمان ملل متحد-منطقه آزاد” به عنوان یک عضو شورای شهر.

یک بوکسور آماتور مطرح شده توسط یک مادر تنها در پیتسبورگ هیوز نیز شناخته شده برای مصرف در جنگ سخت خود را در طول 16 سال در قوه مقننه ایالت یوتا به پایان رسید که در سال 2018 از جمله دو دوره به عنوان مجلس اما بزرگترین نبرد شده اند ممکن است در برابر گسترش مدیکید.

به عنوان سخنران هیوز با موفقیت متوقف فرماندار “سالم یوتا” نسخه فدرال یارانه مراقبت های پزشکی در دسترس به آمریکایی های کم درآمد تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه. هنوز همان سال هیوز تصمیم گرفت به دنبال انتخاب مجدد رای دهندگان تصویب یک ابتکار شهروندان برای گسترش مدیکید بعد از بازنویسی توسط قانونگذاران.

او گفت: هربرت باید با استفاده از “پهلوان پنبه “منبر” دفتر فرماندار, چیزی است که او گفت: حتی یک مجلس ندارد برای اطمینان رای دهندگان قابل درک است که پزشکی گسترش “وارد شدن به یک طرز فکر است که دولت می تواند همه چیز را به همه مردم.”

Former Utah GOP Chairman Thomas Wright speaks at a Utah Home Builder’s Association meeting in Draper on Friday, May 29, 2020.
سابق یوتا اوباما رئیس توماس رایت صحبت می کند در یوتا ساز جلسه انجمن در دراپر در جمعه 29 مه سال 2020 است.
پیچک Ceballo, Deseret News

توماس رایت می گوید: آن زمان برای یک, سیاسی, ‘خارجی’

رایت, مالک و مدیر عامل شرکت در اجلاس سران Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول تلاش است تا درخواست تجدید نظر به رای دهندگان به عنوان خارجی در یک مسابقه تحت سلطه حرفه ای سیاستمداران تاکید بر کسب و کار خود تجربه راه اندازی یک پارک شهر-املاک بر اساس شرکت در طول رکود بزرگ.

اما رایت شده است فعال با حزب جمهوری خواه ایالت یوتا برای 12 سال از جمله روی لئامت دادن به عنوان رئیس دولت شده است و از فرماندار و حتی طولانی تر است. هربرت احضار رایت به فرماندار عمارت پس از دولت عضو کنوانسیون و از او خواست به رها کردن مسابقه و تایید خود را انتخاب جانشین Cox.

رایت که به گفته فرماندار همچنین پیشنهاد کرد در این نشست که وجود دارد خواهد بود اگر او منتظر به اجرا در برابر سناتور. مایک لی R-یوتا در سال 2022 تبدیل پایین ارائه دهد. اما رایت گفت: هربرت نام او را پس از اخیر یوتا بحث در کمیسیون بحث شد و “بسیار مثبت” و آنها باقی می ماند دوستان است.

او گفت: کار خود را با ایران انجام می شود به عنوان یک داوطلب او را ارائه دیدگاه در چگونه سیاست کار می کند.

“من باور دارم که تجربه من با حزب جمهوری خواه باعث می شود من ترکیب کاملی از یک خارجی است که می تواند به آمار زمین در حال اجرا در یک روز. من هرگز برگزار می شود مکان انتخاب می شوند ، من می توانید بروید و تازه در من می دانم که چگونه همه چیز کار می کنند بنابراین من می تواند موثر باشد” رایت گفت.

او همچنین امیدوار کننده را به افراد جدید “رایگان از گذشته درگیری و دعوا” به دولت او حتی اگر خود را در حال اجرا همسر در کنگره ایالات متحده راب اسقف R-یوتا خدمت در کنگره از سال 2003 و قبل از آن بود یوتا مجلس و مانند رایت یک وزارت امور خارجه ایران با رئیس. اسقف نیز در نظر گرفته شده خود را پیشنهاد فرماندار.

رایت می گوید: او یکی از در حال اجرا برای فرماندار و نه اسقف. “کنگره اسقف شده است در واشنگتن این دولت مواضع دولت.” اسقف نقش او در دولت, رایت, گفته است, تمرکز بر همکاری با دولت و نمایندگان مجلس و همچنین دولت فدرال در موضوع مانند زمین های عمومی.

کسب و کار خود تجربه ابتلا به توجه رای دهندگان رایت گفت: آنها به عنوان تجربه اثرات COVID-19 در اقتصاد است.

“من فکر می کنم این واقعیت است که من یک فرد کسب و کار است که می تواند کمک گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت و Utahns بازگشت به کار واقعا طنین انداز” او گفت:, داده, او “تا به حال به تصمیم گیری های دشوار در طول زمان دشوار است و که من تا به من ثابت می شود سازمان از طریق و از زمان های دشوار است. من فکر می کنم اقتصادی پیام است که واقعا بزرگ برای Utahns.”

بنابراین آنچه رایت می گوید که یک محصول جانبی از همان افراد که در قدرت بیش از حد طولانی “برخی از پرچم های قرمز وقتی که می آید به خوشنودی در دولت, آیا آن تشخیص صورت با راهنمایی و رانندگی, عکس, که آیا آن هیچ پیشنهاد قرارداد که آیا آن برنامه های ما خریداری شده که هنوز هم به عملکرد نیست.”

رای دهندگان “می خواهم این ایده از کسی در آینده و تمیز کردن برخی از آن چیزهایی که مربوط به آنها,” او گفت:. “در طول این دوران سخت اقتصادی مردم می خواهید مطمئن شوید که دولت این است که نگه داشتن پول خود را در یک مقدس اعتماد و هزینه های آن را به درستی.”

همچنین قدردانی توسط رای دهندگان رایت گفت, است تماس خود را برای دولت های محلی و مالیات بر فروش مواد غذایی به حالت تعلیق و در طول بیماری همه گیر. “مردم آن را دوست دارم. آنها آن را دوست دارم. آنها از من تمام زمان ما تقریبا از سه ماه به این بیماری همه گیر بوده و هیچ کاهش مالیات. … به همین دلیل مصرف آن را تا زمانی برای دولت به واکنش نشان می دهند؟”

خود را تک رقمی نظرسنجی شماره رایت گفت: چون او را به خوبی شناخته شده به رای دهندگان به نامزدهای دیگر.

“نام من ID شروع در این مسابقه کمتر از مخالفان من. بنابراین کار من این بود که نه تنها به دریافت یک پیام از, اما برای مردم مرا بشناسند” رایت گفت که رای دهندگان مانند آنچه که آنها در حال شنیدن از مبارزات انتخاباتی خود را. “ما می بینیم که کشش در داخلی ما رای گیری. ما معتقدیم وجود یک مسیر برای پیروزی و ما قصد داریم به نگه داشتن کار.”

Coronavirus تلاش برای معرفی خود به رای دهندگان سخت تر است, او گفت:.

“یک روز تقویم کامل برای چهار ماه آینده. و روز بعد آن را به طور کامل خالی به دلیل جهانی و همه گیر” رایت گفت: وادار کردن مبارزات انتخاباتی برای دریافت خلاق از جمله با استفاده از طنز در چندین لکه های تلویزیونی. “وجود دارد هیچ جایگزینی برای چهره به چهره تعامل است. ما در حال تلاش برای جبران زمان از دست رفته.”

با وجود این بحث از مجلس سنا پیشنهاد رایت را رد کرد و حدس و گمان او را در حال اجرا برای فرماندار در حال حاضر پس از رای دهندگان در سراسر کشور را وادار به می دانم که او را به عنوان یک محافظه کار مدعی با استفاده از این فرصت برای ایجاد زمینه های مناسب برای مبارزات انتخاباتی آینده.

“من در این مسابقه را به نفع آن است. من همیشه شده است. وجود انگیزه های نهان در این مسابقه به غیر از برنده شدن و ساخت یک تفاوت در ایالت یوتا” رایت گفت او را به فکر کردن در مورد در حال اجرا برای هر اداره دیگر اما اگر او از دست می دهد فرماندار مسابقه ادامه خواهد داد به خدمت دولت “در هر راه من می توانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im