کلاهبرداران شروع به ظهور از COVID-19 وام اضطراری برنامه ای است که فاقد ‘پادمان’

سالت لیک سیتی — آیا شتاب زده فرایند را در دسترس صدها میلیارد دلار در اضطراری فدرال COVID-19 بودجه باز کردن درب برای scammers در ایالت یوتا و در سراسر کشور ؟

روشن نیست که چه مقدار از $5.2 میلیارد دلار به طور بالقوه بخشایش چک برنامه حفاظت از وام های پرداخت در ایالت یوتا رفته اند ممکن است به جعلی متقاضیان, اما اول از آن موارد ظهور در دادگاه فدرال در هفته گذشته.

و ناظر با سرکشی چگونه پول مالیات دهندگان است doled از طریق فدرال تلاش مانند چک Protection Program هشدار داد در یک گزارش منتشر شده در ماه گذشته است که محرک-حمایت $670 میلیارد تلاش در آغوش یک فرآیند نرم افزار ساخته شده است که به آن رسیده برای grifters.

“از آنجا که از این تعداد وام مصوب سرعت که با آنها پردازش و محدود پادمان وجود دارد خطر قابل توجهی است که برخی جعلی و یا متورم برنامه های کاربردی مورد تایید قرار گرفت” نوشت: دولت آمریکا دفتر پاسخگویی. “علاوه بر این عدم هدایت روشن است افزایش احتمال که وام گیرندگان ممکن است سوء استفاده از درآمد حاصل از وام و یا شگفت زده می شود آنها را واجد شرایط برای وام بخشش.”

در بررسی آن چک Protection Program, تلاش, نظارت ایالات متحده کوچک کسب و کار دولت و وزارت خزانه داری ایالات متحده این گائو گزارش با عنوان COVID-19: فرصت هایی را برای بهبود فدرال پاسخ و بازیابی تلاش اشاره کرد نگرانی ها در مورد برنامه و تکیه بر خود-گزارش روند بود که موضوع به تأیید جلوتر از مصوبات وام.

“همانطور که ما توجه داشته باشید در این گزارش ما قبلا گزارش کرده اند که اتکا به خود متقاضی-گواهی نامه می توانید ترک یک برنامه آسیب پذیر به بهره برداری توسط کسانی که مایل به دور زدن الزامات واجد شرایط بودن و یا به دنبال فعالیت های جنایی” گائو گزارش اعلام کرد.

مسئولان اداره کسب و کار کوچک باید مورد مناقشه برخی از یافته های این گزارش و ادعا کرد با توجه به گائو که جهش نظارت سازمان کارآمد از تعهدات در طول فرآیند تصویب وام به جعلی برنامه های کاربردی است طاقت فرسا.

اما موارد تقلب خود را در حال حاضر ظاهر می شود.

هفته گذشته یک یوتا شرکت حمل و نقل مالک در حال حاضر تحت فدرال کیفرخواست در پرداخت-به-بازی بازی های مورد تقلب متهم شد با اتهام دروغ گفتن در یک برنامه برای گرفتن چک حفاظت از برنامه وام.

هوبرت ایوان Ugarte, از دراپر نیز به طور غیر قانونی استفاده می شود بیش از نیمی از 210.000 دلار او را به اجاره و یا خرید پرداخت بر روی کامیون ها به جای کارمند حقوق و دستمزد با توجه به کیفرخواست پرونده در ایالات متحده دادگاه منطقه.

با توجه به شکایت Ugarte, با کمک از لیزا بنوا Rowberry از پروو پاسخ “نه” به سوال در مورد نرم افزار پرسیدن که آیا او تحت رسمی اتهامات جنایی در هر حوزه قضایی است. او در پاسخ نادرست بود چرا که او تا به حال شده است تحت تعقیب در ایالت یوتا مورد تقلب زمانی که او در پاسخ به این سوال که شکایت مدعی.

Ugarte, 52, همچنین دور “هیچ” در درخواست وام وقتی پرسید که آیا او تا به حال قرار داده شده در انحراف پیش از محاکمه. با توجه به شکایت او وارد دو سال انحراف پیش از محاکمه توافق در سال 1988 برای حل و فصل یک جرم در اختیار داشتن مواد مخدر شارژ.

تشکیل پرونده همچنین مدعی Ugarte نادیده گرفته الزامات مقرر برای چک برنامه حفاظت از وام گیرندگان به صرف حداقل 60 درصد از بودجه خود را در حقوق و دستمزد و هزینه و به جای صرف نزدیک به $127,000 — یا حدود 60 ٪ — به پرداخت 13 Kenworth تراکتور با توجه به کیفرخواست.

با توجه به وزارت دادگستری ایالات متحده برای اولین بار مورد اتهام تقلب بود در برابر یک چک برنامه حفاظت متقاضی در مارس 5 و از آن پس تعداد زیادی از دیگر موارد بوجود آمده اند در سراسر کشور است. آخرین مورد ظ روز دوشنبه در واشنگتن دی سی است که در آن یک پیمانکار وجود دارد که متهم از ارسال چندین جعلی و اسناد جعلی به یک موسسه مالی در حمایت از دو چک حفاظت از برنامه های کاربردی وام به دنبال بیش از 400.000 دلار در بخشایش وام برای ساخت و ساز یک شرکت که متعلق به او.

یک نماینده از اداره کسب و کار کوچک گفت: Deseret News در یک ایمیل که داده ها جزئیات تعداد موارد تقلب در انتظار و یا تحت بررسی در ایالت یوتا در دسترس نیست. نه اطلاعات مشابه بر اساس ملی.

یوتا انجمن بانکداران رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Howard vicki batman گفت: هنوز مشخص نیست که چگونه مسئولیت را تجزیه می آید به ضرر و زیان تولید شده توسط جعلی و دستکاری چک حفاظت از برنامه. Vicki batman گفت: این باور است که وزارت خزانه داری ایالات متحده را به کسانی که وام را به عنوان طولانی به عنوان محلی وام originators رعایت فرایند است که با اتکا تقریبا به طور کامل در گزارش خود از اطلاعات گذاشته شده توسط فدرال حامیان. و او اشاره کرد که عدم انجام این کار می توانست پیامدهای عمیق.

“من فکر می کنم اتهامات تقلب خواهد بود به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و به خصوص روند که در آن رخ داده است” vicki batman گفت. “من باور دارم که به عنوان طولانی به عنوان قرض دهنده است به انجام همه چیز را در این برنامه مورد نیاز است که بسیار ناچیز روند و سپس شما فرض خزانه داری در قلاب برای آن است.

“این امر می تواند ویرانگر به جوامع محلی ما اگر به نحوی به دولت … سمت چپ بانک های محلی خود را که در تلاش برای انجام بهترین آنها می تواند با آنچه که از آنها خواسته شد انجام دهید. من نمی توانم تصور کنید که می تواند در نتیجه.”

دیگر بالقوه نادرست در خود گزارش پرده برداری شد در گزارش واشنگتن پست روز سه شنبه. داده ها بررسی انجام شده توسط روزنامه نشان داد تعداد مشاغل آمریکا “حمایت” با چک برنامه حفاظت از وام تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان 51 میلیون, ممکن است به طور قابل توجهی پایین تر با توجه به گزارشدهی نادرست از “حفظ شغل” توسط چک حفاظت از متقاضیان. در ایالت یوتا تعداد کل حفظ شغل به عنوان گزارش شده توسط متقاضیان در آمد فقط تحت 800,000.

کوچک کسب و کار دولت اعلام کرده آن را به انجام بررسی از هر چک برنامه حفاظت از وام در و یا بالاتر از 2 میلیون دلار است. اما آژانس پاسخ نداده به گائو درخواست برای تصمیم گیری در سیاست چه اگر هر گونه نقد و بررسی خواهد بود انجام شده از زیر$2 میلیون وام که شامل اکثریت 4.9 میلیون وام های ساخته شده در سراسر کشور.

کوچک کسب و کار دولت نیست, پاسخ به یک Deseret News تحقیق در مورد اینکه آیا این وام بررسی را آغاز کرده اند که در ایالت یوتا و یا در جای دیگر.

از تقریبا 51,000 وام به یوتا به عنوان کسب و کار از جولای 6, 281 شد برای مقادیر بین 2 میلیون و 10 میلیون و 547 شد برای مقادیر بین 1 میلیون و 2 میلیون دلار. در اطراف 43,000 از یوتا وام تحت $150,000.

مقررات برای شرکت ها به دنبال تامین مالی از طریق چک حفاظت از برنامه محدودیت دسترسی به انتفاعی و غیر انتفاعی کسب و کار با کمتر از 500 کارمند و برای مقدار وام تا 2.5 برابر این شرکت ماهانه حقوق و دستمزد هزینه تا $10 میلیون سقف. به عنوان کسب و کار, انواع دامنه از وام گیرندگان بود گسترده.

یوتا دموکرات در کنگره بن McAdams شده آوازی دفاع از شفافیت و پاسخگویی به مسائل مربوط به چک حفاظت برنامه پس از راه اندازی آن در اوایل ماه آوریل. بسیاری از جزئیات این برنامه بود که کسب و کار شد و با گرفتن وام و چقدر شد از نظر تا اوایل این ماه زمانی که کوچک مدیریت کسب و کار منتشر گنجینه ای از اطلاعات است. McAdams گفت: Deseret News که در هر مورد از تقلب طول می کشد پول از دست کسانی که کسب و کار مشروع نیاز به کمک.

“نگرانی های من همیشه شده است که کسانی که نیاز و شایسته دریافت این وام را دریافت و آنها را که مالیات دهندگان قادر به دیدن جایی که مالیات خود را به دلار در حال صرف” McAdams گفت. “این مهم در حال حاضر به بپرسید که آیا شرکت هایی که دریافت COVID بودجه امداد به دنبال قوانین است.

“هر دلار که رفت به سزاوار و یا جعلی شرکت یک دلار کمک نمی کند سخت کار فرد در تلاش برای دریافت از طریق این بحران است. من انتظار دارم همه به قوانین بازی و که در آن وجود دارد نشانه هایی از احتمال تقلب و یا سوء استفاده از این شرایط باید به طور کامل مورد بررسی توسط مقامات مناسب.”

مسیر بخشش برای چک حفاظت از وام گیرندگان کاسته شده و تا حدودی از طریق تغییرات در این برنامه پس از راه اندازی آن از جمله گسترش پنجره به صرف پول و همچنین به عنوان چگونه می توان آن را صرف. در حالی که در ابتدا محدود به هشت هفته و در کنگره به تصویب تغییرات در ماه گذشته است که باید کمک به کسب و کار بیشتر درآمد وام بخشش.

این تغییرات شامل اعطای کسب و کار تا 24 هفته به صرف پول وام و اجازه می دهد صاحبان کسب و کار به اختصاص 60 درصد به حقوق و دستمزد و تا 40 درصد از بودجه سایر هزینه های سربار مانند آب و برق و اجاره و رهن و بهره بدهی و موارد دیگر. شرایط اصلی مورد نیاز به وام گیرندگان به صرف 75 درصد از پول وام در حقوق و دستمزد به کسب بازدهی عفو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>