مترجمان آزاد نباید خیانت دیگر فرفره کارگران توسط ائتلاف ضد اتحادیه مخالفان AB5

یک چیز خنده دار اتفاق پس از کالیفرنیا مجلس لایحه 5 یک قانون است که باعث تقویت دولت قوانین کارمند misclassification زمان اثر در تاریخ 1 ژانویه. AB5 با استفاده از یک سه جانبه “ABC” تست روشن است که شمارش به عنوان یک کارمند در مقابل یک پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و اطمینان حاصل کرد که شرکت نمی تواند کم در حمایت خواهم پرداخت بیمار روز اضافه کاری یا غرامت کارگران. فرفره کارگران طولانی بهره برداری توسط فناوری بزرگ جشن پیروزی به عنوان صحیح کارکنان طبقه بندی خواهد شد به این معنی است که دستمزد و فرصت برای داشتن اتحادیه برای منافع. اما مترجمان آزاد خلاق در زمینه های مانند موسیقی عکاسی و روزنامه نگاری فوران خشم.

همانطور که معلوم است بسیاری از مترجمان آزاد مخالف AB5 ملحق شده اند نیروهای خود را با برخی از عجیب و غریب جناح راست جدید و لنگر مقاومت خود را به قانون در محکم آزادیخواه منطق است.

کسانی که در گروه دوم به دلیل نگرانی از آنجا که مشتریان شرکت های بزرگ به سادگی می توانید در لیست سیاه دولت به پیمانکاران به جای onboarding ما به عنوان کارمندان 2 وات به ازای هر تخلف از قانون است. به عبارت دیگر اگر یک شرکت داده شده نمی خواهید به استخدام یک مستقر در کالیفرنیا مترجم آزاد به عنوان یک کارمند حقوق و مزایای آن فقط می تواند به توقف راه اندازی تکالیف از هر کسی زندگی در کشور در دسترس نباشد. با رسانه های شرکت های بزرگ مثل Vox انتخاب پیمانکاران واقع در خارج از کالیفرنیا به صرفه جویی در پول و جلوگیری از قوانین و مقررات با توجه به شکایت از مترجمان آزاد, کالیفرنیا بسیاری از نویسندگان نگرانی در مورد از دست دادن درآمد. آن را کمک نمی کند که تحت قوانین نویسندگان داده شد 35-مقاله کلاه سالانه هر خروجی; متاسفانه روزنامه نگاری دستمزد بسیار افسرده است که این تعداد از تکالیف نمی تواند تولید به اندازه کافی پول را به نگه داشتن بسیاری از ما شناور است.

به عنوان یک نویسنده مستقل خودم شاهد بودم مشتاقانه به ببینید که چگونه دیگران در این صنعت خواهد پاسخ به این وضعیت که به نظر می رسید مانند یک فرصت به حساب با ما مالی precarity در حال تغییر چشم انداز رسانه های. چگونه ما واکنش نشان می دهند به بهترین حفاظت ما درآمد: سازماندهی به تقاضای حداقل نرخ استاندارد هر کلمه و جمعی حاضر به کار برای کمتر, به طوری که ما می تواند زنده ماندن در کمتر اما بهتر جبران تکالیف? کمپین برای سیاست های جهانی مانند بهداشت و درمان رایگان مهد کودک و مقرون به صرفه مسکن است که می تواند از دست دادن کار قابل ملاحظه ای کمتر فاجعه بار? اعمال فشار عمومی در شرکت های بزرگ که باید ورزیدن و callously کاهش یافته و پیمانکاران محلی به جای ما استخدام تمام وقت?

همانطور که معلوم است بسیاری از مترجمان آزاد مخالف AB5 ملحق شده اند نیروهای خود را با برخی از عجیب و غریب جناح راست جدید و لنگر مقاومت خود را به قانون در محکم آزادیخواه منطق است. جامعه آمریکا از روزنامه نگاران و نویسندگان و مطبوعات ملی انجمن عکاسان به دنبال مشاوره از یک کخ-بودجه اتحادیه متلاشیکننده شرکت اقیانوس آرام حقوقی بنیاد به شکایت کالیفرنیا بیش از AB5 در دادگاه فدرال این در ماه مارس.

این PLF تاریخ شامل دفاع از مالکیت خصوصی از گونه های در معرض خطر عمل و حمایت از صاحبخانه تبعیض علیه مستاجرها. “ASJA و NPPA در حال ساخت یک اشتباه بزرگ می گوید:” لری Goldbetter رئیس اتحادیه نویسندگان ملی که می گوید: خود اتحادیه است تنها مترجم آزاد, گروه حمایت از قانون کالیفرنیا. من یکی از معدود نویسندگان که صریحتر موافق با Goldbetter. من معتقدم هماهنگی با PLF است Faustian bargain و رها از هر گونه ظاهر مترقی اصول است. اما طرح دعوی در دادگاه و بزرگتر جنبش لغو AB5—پرسش که چقدر مرتکب برخی از کالیفرنیا مترجمان آزاد هستند به اين اصول در وهله اول. بالا بردن بیشتر نگرانی واقعیت این است که بسیاری از اعضای جدید Facebook گروه “مترجمان آزاد در برابر AB5” و “کالیفرنیا نویسندگان ایران” به اشتراک گذاری مقالات از آزادیخواه-تکیه نشریات مانند The Federalist و دلیل.

تا چه حد این نگرش predated AB5 دشوار است برای تعیین. اما قبل از سویفت پرشوری مخالفت با قانون است که coalesced آنلاین در چند ماه گذشته وجود دارد کمی سیاسی سازماندهی در میان نویسندگان در برابر مشکلات جدی—نرخ پایین بد قرارداد و پرداخت در اواخر—که طاعون صنعت ما. در مقایسه با کارکنان نویسندگان که unionizing تلاش اخیرا افزایش یافته و پیمانکاران تمایل به تصور خودمان را به عنوان عوامل و اغلب به خود ما ضرر.

در حال حاضر یکی از ما برای اولین بار در مقیاس بزرگ تلاش در سیاسی بسیج مقاومت در AB5 (و به تأخیر انداختن نیوجرسی نسخه سنا لایحه 4204) به طور بالقوه می آید در هزینه rideshare رانندگان تحویل مردم کشش که شکایت کرد به رسمیت شناخته شده به عنوان کارکنان سرایداران ناخن techs, بهداشت و مراقبت از کودکان و کارگران و سایر افرادی که مادی بهره مندی از نیروی کار اصلاحات مانند AB5 و مشابه سیاست های مبارزه با misclassification.

آن را بزرگ خواهد بود برای دیدن بیش از یک تعداد انگشت شماری از روزنامه نگاران عموم و برعلیه دفاع از بخش AB5 است که برای کمک به دیگر انواع فرفره کارگران است.

این عدم همبستگی کارگری است که به احتمال زیاد ریشه در راه آزاد معماران و طراحان درک ما شغل و هویت. در تلاش برای مشروعیت ما اغلب بر ما چگونه تخصصی و حرفه ای مهارت بالا بردن ما به چیزی بهتر از دون کارکنان. ما حرفه ما سال ها وقت صرف ساخت این استدلال در حالی که رانندگان آن فقط باید به طور موقت اتفاقی گیگابایت است. نفس-حفظ اسطوره که ما “کسب و کار کوچک” کارآفرینان به جای عمدتا اعضای طبقه کارگر که ما فروش نیروی کار به عنوان کار از روی مقاطعه آن تجدید نظر شود.

در عین حال تقریبا همه ما از Postmates و Doordash پیک به روزنامه نگاران و transcribers کار برای کاهش دستمزدها و باید جذب کامل هزینه بیمه بهداشت و درمان. بسیاری از ما نمی تواند پیش بینی درآمد ما از سال به سال یا حتی ماه به ماه. برخی از کسب کمتر از 5 دلار در هر ساعت. اما برای بسیاری از مشاغل معماران و طراحان این واقعیت در تضاد با تصویر حرفه ای موفق است که ما دوست داریم به پروژه و—بیایید آن روبرو هستند—به خودمان. مشتریان ساکن در یک موقعیت از قدرت بیش از ما نیست بر خلاف مغازه طبقه کارفرمایان قدیم و ما را با متحدان آنها در خود ما خطر است. کارفرمایان صرفه جویی حدود 30% در هزینه های نیروی کار با استفاده از پیمانکاران بنابراین جای تعجب نیست که شرکت های رسانه ای خواهد بود و نه لیست سیاه آمریکا و نگاه به بهره برداری از نیروی کار در کمتر تنظیم متحده از سرفه کردن پول برای منافع. چرا مستقیم ما توده خشم در آنها—و اشخاص در واقع به منزله شغل برای حفاظت از خود را پایین خط—به جای در اتحادیه های کارگری ؟

آن را بزرگ خواهد بود برای دیدن بیش از یک تعداد انگشت شماری از روزنامه نگاران عموم و برعلیه دفاع از بخش AB5 است که برای کمک به دیگر انواع فرفره کارگران است. اگر مترجمان آزاد, آیا برنده شدن در این مورد علیه اصلاحات کار در کالیفرنیا و کشورهای دیگر برنامه ریزی های مشابه قانون من امیدوارم که ما می خواهیم با استفاده از حرکت های سیاسی برای ایجاد اتحاد با فرفره کارگران در صنایع مختلف و ایستاده با هم در برابر شرکت های بزرگ و بخل. این یک چیز به مدافع بهبود قانون; AB5 قطعا نیاز به افزایش سرعت و jettisoning خودسرانه 35 مقاله درپوش برای نویسندگان است یک جای خوب برای شروع است. اما چیز دیگری که به طور کامل به sidle تا بزرگ با تکنولوژی جمهوری خواه سیاستمداران و شرکت هایی مانند PLF و به دفاع از کار ما با استفاده از سرمایه داری اخلاق “فردگرایی.” تنها راه رو به جلو برای قرار دادن همبستگی خود را قبل از منافع خود. هنگامی که ما صرفنظر کردن از پایه چپ ارزش و چه چیز دیگری را به ما بدهد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im