فرانسوی, اسکیت روی یخ, رئیس, Didier Gailhaguet استعفا در میان رسوایی سوء استفاده جنسی,

Feb. 8 (UPI) — Didier Gailhaguet سر ملی فرانسه پاتیناژ برای بیش از 20 سال پایین پا شنبه در میان فشار برای استعفا بیش از یک رسوایی سوء استفاده جنسی.

فرانسوی, یخ, ورزش, فدراسیون, رئیس, شده بود رو فشار برای استعفا از وزیر ورزش رکسانا Maracineanu که از او خواسته به انجام این کار دوشنبه پس از چهار زن اسکیت قهرمانان متهم سه مربیان تجاوز جنسی و سوء استفاده از آنها را به عنوان افراد زیر سن قانونی در دهه 1970 از طریق 1990s.

Gailhaguet, 66 شخصا نشده است دخیل در سوء استفاده.

او باعث شده است که فدراسیون از سال 1998 با یک وقفه بین سالهای 2004 و 2007 بین المللی اسکیت اتحادیه به حالت تعلیق در او بیش از یک قضاوت رسوایی در المپیک 2002 در سالت لیک سیتی.

“من گرفته اند عاقلانه تصمیم به استعفا از پست” Gailhaguet گفت شنبه. “من گرفته اند این تصمیم با خونسردی و با وقار اما بدون تلخی قبل از این بی عدالتی است.”

قهرمان اسکیت باز شکل سارا Aaronson که در حال حاضر 44 گفت: در زندگینامه هفته گذشته منتشر شد که او مربی سابق ژیل Beyer raped او در زمانی بین سنین 15 و 17.

بیر اعتراف به “صمیمی” و “نامناسب” روابط با او گفت که او “صمیمانه متاسفم” اما Aaronson را رد کرده است او عذرخواهی و گفت که او می خواست پاسخگویی برای “همه کسانی که تحت پوشش [جنایت] هر دو در باشگاه و فدراسیون.”

بیر رفت و در مستقیم ملی فرانسه اسکیت تیم پس از مربیگری Aaronson اما او ویژگی های مشاور قرارداد متوقف شد و در سال 2001 پس از فرانسه ورزش وزارت پروب یافت “جدی عمل” در برابر اسکیت باز جوان.

اسکیت مربی Didier Lucine گفت: France info رادیو که او مطرح زنگ مورد Beyer 20 سال پیش.

Gailhaguet “واقعا یک اشتباه بزرگ ساخته شده که برای قرار دادن ژیل Beyer پشت در مدار-که ناشی از مشکلات بزرگی برای قربانیان” Lucine گفت. “ما امیدواریم که شده اند وجود دارد هیچ دیگر قربانیان اما من از ترس بدتر به هر حال.”

سه نفر دیگر از اسکیت بازان متهم Beyer و دو, دیگر مربیان, Jean-رولاند Racle و میشل Lotz از سوء استفاده. Racle را رد اتهامات و Lotz اظهار نظر نیست.

tinyurlv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر