نخست وزیر فرانسه استعفا داد; پاکسازی وعده ‘مسیر جدید’

جولای 3 (بی بی سی) — یک دادگاه فرانسه جمعه اعلام کرد به باز کردن یک پرس و جو به راه خود را در دولت به کار گرفته COVID-19 گیر ساعت بعد از یکی از مقامات نام در این تحقیقات اعلام کرد استعفای خود را.

Édouard فیلیپ یکی از سه مقامات دولتی به نام قانون دادگاه جمهوری به عنوان افراد از دادگاه رسیدگی به چگونه همه گیر خطاب شد.

تبلیغات

ارشد دادستان عمومی فرانسوا Molin گفت: دادگاه نیز بررسی اگنس Buzyn که پا را به عنوان وزیر بهداشت در فوریه و او را جانشین اولیور Véran.

Phillipe محبوبیت خود را با مردم فرانسه رسید و در میان همه گیر اما دولت نیز مواجه انتقاد از اتحادیه ها و پزشکان بیش از آن در دست زدن به این ویروس گسترش از جمله انتقاد در مورد کمبود تجهیزات حفاظتی.

Phillipe استعفا داد و به عنوان نخست وزیر فرانسه روز شنبه پس از سه سال پیشرو جمهور امانوئل پاکسازی دولت.

پاکسازی است به نام ژان کستکس که در خدمت به عنوان شهردار Prades در پیرنه و توضیح داده شده است به عنوان مرکز-راست گرایش به رهبری یک تیم جدید وزیران به عنوان پاکسازی reorganizes دولت برای انطباق با تغییر عقاید سیاسی و بحران اقتصادی در آورده با این رمان coronavirus.

کستکس, 55 بود با نام مستعار “آقای Deconfinement” پس از شنود گذاشته شده توسط فیلیپ به تدبیر یک استراتژی برای بلند کردن اجسام ملی فرانسه مستند.

فرانسه دولت کمی متفاوت از دیگر مجلس دولت که رئیس جمهور منتخب با رای محبوب اما انتصاب نخست وزیر و کابینه — و آن را غیر معمول نیست برای رئیس جمهور فرانسه به جای نخست وزیر در برخی از نقطه در طول یک دوره پنج ساله در دفتر.

اما پاکسازی که انتخاب شد در سال 2017 وعده داده شده و “مسیر جدید” و تغییرات در کابینه در مصاحبه های رسانه ای این هفته چالش های پیشرو کشور در میان یک بحران اقتصادی ناشی از رمان coronavirus به عنوان به خوبی به عنوان یک تغییر در افکار عمومی که با روز شنبه نتایج انتخابات که حزب سبز در زمان کلید برنده در شهرستانها در سراسر کشور.

Philippe اما محبوب با مردم فرانسه — 60 درصد از آنها گفت: در نظرسنجی این هفته که او باید می ماند در پست خود — و یکی از چند فرانسوی از افغانستان پدید آمده از COVID-19 همه گیر با افزایش اعتبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>